Κληρώσεις και στατιστικά για τα τυχερά παιχνίδια του ΟΠΑΠ
προγνωστικά τσαμπιονς λιγκ στοιχημα

Champions League: Ένα φαβορί, ένα χάντικαπ και μία ισοπαλία

Η Γιουβέντους δεν είχε δεχτεί κανένα γκολ έως το 86’ λεπτό του αγώνα της με την Μάντσεστερ Γιουν. από την οποία τελικά έχασε με σκορ 1-2. Η Βαλένθια δεν δείχνει ικανή για κάποιο θετικό αποτέλεσμα σήμερα. Άσσος με απόδοση 1.42 @Stoiximan

Η Γιουνγκ Μπόϊς στους τρεις από τους τέσσερις αγώνες της στον όμιλο δέχτηκε από ακριβώς τρία γκολ. Η Μάντσεστερ Γιουν. δεν βρίσκεται στα καλύτερά της και δεν σκόραρε σε κανέναν από τους δύο εντός έδρας αγώνες της αλλά σήμερα είναι πολύ πιθανή η νίκη της με τουλάχιστον δύο γκολ διαφορά. Με χάντικαπ ενός γκολ η νίκη της γηπεδούχου αποδίδει 1.75 @Stoiximan

Η φετινή Ρεάλ είναι ικανή για το καλύτερο και το χειρότερο αλλά και η Ρόμα είναι μία από τα ίδια. Στον σημερινό τους αγώνα η ισοπαλία έχει πάρα πολλές πιθανότητες. Ενδιαφέρον σε αυτόν τον αγώνα έχει και το «να σκοράρουν και οι δύο ομάδες στο πρώτο ημίχρονο». Η ισοπαλία έχει απόδοση 3.90 και το Goal/Goal στο πρώτο ημίχρονο έχει απόδοση 3.25 @Stoiximan