Κληρώσεις και στατιστικά για τα τυχερά παιχνίδια του ΟΠΑΠ
biking xam kam stoixima prognostika

Μία έκπληξη και ένας αγώνας για πολλά γκολ στην Ιαπωνία

Στις χθεσινές προτάσεις επαληθεύτηκε το “Ισοπαλία & Over 2.5 goals” στον αγώνα της Χάποελ Μπερ Σεβά με την Ντιναμό Ζάγκρεμπ το οποίο είχε απόδοση 9.50 στον Stoiximan

Η Βίκινγκ νίκησε με σκορ 2-3 την Χαμ Καμ αλλά θέλαμε νίκη με τουλάχιστον δύο γκολ για να επαληθευτεί το διπλό με το χάντικαπ γκολ το οποίο είχε απόδοση 4.00. Βρέθηκε στο 24′ να χάνει με σκορ 2-0 αλλά στο δεύτερο ημίχρονο σκόραρε τρία γκολ και το γύρισε σε 2-3 στο 90′.

Στους μεσημεριανούς αγώνες της Α’ Ιαπωνίας υπάρχει ένας αγώνας που προσφέρεται για να κυνηγήσει κάποιος την έκπληξη. Πρόκειται για την αναμέτρηση της Κασίβα με την Σόναν Mπελμάρε όπου το διπλό έχει απόδοση 4.30 στον Stoiximan. Η Κασίβα έρχεται από τρεις σερί ήττες και έχει πέντε ήττες στους έξι τελευταίους αγώνες της. Η Σόναν έρχεται σπό σπουδαία εκτός έδρας νίκη επί της Βισελ Κομπε με σκορ 0-3 όπου ήταν αουτσάϊντερ με παραπλήσια απόδοση με τη σημερινή (4.33).

Στους πέντε πιο πρόσφατους αγώνες της Γιοκοχάμα Μαρίνος με την Χιροσίμα στην έδρα της πρώτης σκόραραν και οι δύο ομάδες και οι τέσσερις από τους πέντε ήταν Over 2.5. Η Γιοκοχάμα στους δύο αγώνες της μετά τη διακοπή έχει κάνει μία νίκη με σκορ 8-2 και μία ήττα με σκορ 5-2. Και στους δύο αγώνες ήταν φιλοξενούμενη.

Η Χιροσίμα στον τελευταίο αγώνα της έχασε με σκορ 4-1 εντός από την Ουράβα αλλά παραμένει στην κορυφή της βαθμολογίας. Στον σημερινό μεταξύ τους αγώνα είναι πιθανό να εμφανιστεί μεγάλο σκορ με γκολ κι από τις δύο μεριές. Βρίσκω ενδιαφέρον στο “Και οι δύο ομάδες θα βάλουν γκολ και στα δύο ημίχρονα” το οποίο έχει απόδοση 8.50 και στο “Θα σκοράρουν και οι 2 ομάδες στο 1ο ημίχρονο” το οποίο έχει απόδοση 3.85 στον Stoiximan.