*ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΡΟΙ & ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ. ΕΕΕΠ| 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΣΤΟΙΧΗΜΑ

Ελλάδα - Super League 1
Ευρώπη - Champions League
Αγγλία - Premier League
Αγγλία - Championship
Αγγλία - League One
Αγγλία - League Two
Αγγλία - National League
Αμερική - Major League
Αργεντινή - Superliga
Αυστραλία - A-League
Αυστρία - Bundesliga
Αυστρία - 2. Liga
Βέλγιο - First Division A
Βόρειος Ιρλανδία - NIFL Premiership
Βουλγαρία - First League
Βραζιλία - Série A
Βραζιλία - Série B
Γαλλία - Ligue 1
Γαλλία - Ligue 2
Γερμανία - Bundesliga
Γερμανία - Bundesliga 2
Γερμανία - 3. Liga
Δανία - Superligaen
Δανία - 1. Division
Ελβετία - Super League
Ελβετία - Challenge League
Ιαπωνία - J1 League
Ιαπωνία - J2 League
Ινδονησία - Liga 1
Ιρλανδία - Premier
Ισλανδία - Urvalsdeild
Ισπανία - Primera
Ισπανία - Segunda
Ιταλία - Serie A
Ιταλία - Serie B
Κίνα - Super League
Κίνα - League One
Κολομβία - Primera A
Κύπρος - First Division
Μεξικό - Liga MX
Νορβηγία - Eliteserien
Νορβηγία - 1. Division
Νότιος Κορέα - K League
Νότιος Κορέα - Challenge
Ολλανδία - Eredivisie
Ολλανδία - Eerste Divisie
Ουαλία - Welsh Premier League
Ουγγαρία - NB I
Ουρουγουάη - Primera Division
Παραγουάη - Profesional
Περού - Primera Division
Πολωνία - Ekstraklasa
Πορτογαλία - Primeira
Ρουμανία - Liga I
Σιγκαπούρη - S. League
Σκωτία - Premiership
Σκωτία - Championship
Σκωτία - League One
Σκωτία - League Two
Σουηδία - Allsvenskan
Σουηδία - Superettan
Τουρκία - Süper Lig
Τσεχία - First League
Φινλανδία - Veikkausliiga
Φινλανδία - Ykkonen
Χιλή - Primera Division
Ολοκληρωμένα
Διεθνή - Copa America
Διεθνή - Condederations Cup
Ελλάδα - Cup
Ελλάδα - Super League 2
Προκριματικά - Ευρώπη
Προκριματικά - Αφρική
Προκριματικά - Concacaf
Προκριματικά - World Cup Qual.
Προκριματικά - Ασία
Ευρώπη - Euro 2020 Qual.
Ευρώπη - Euro
Ευρώπη - Qualifiers
Ευρώπη - Nations League
Ευρώπη - Europa League
Ευρώπη - Europa Conf. League
Αγγλία - Cup
Αγγλία - Cup
Αγγλία - Cup
Βέλγιο - First Division B
Βιετνάμ - V League
Βραζιλία - Série C
Γαλλία - Cup
Γαλλία - Cup
Γαλλία - National
Γερμανία - Cup
Ινδία - Super League
Ισημερινός - Primera A
Ισπανία - Cup
Ιταλία - Cup
Κένυα - Premier League
Λευκορωσία - Premier League
Νότιος Αφρική - Premier League
Ουκρανία - Premier League
Πορτογαλία - Cup
Πορτογαλία - Segunda
Ρωσία - Premier League
Ρωσία - National League
Ταϊλάνδη - Thai League
Ασία - AFC Asian Cup
Ασία - Champions League
Αφρική - Africa Cup
Νότιος Αμερική - Copa Sudamericana
Νότιος Αμερική - Copa Libertadores
Προκριματικά - Νότιος Αμερική

Αποτέλεσματα αγώνων - Βουλγαρία First League - Α Βουλγαρίας - ΒΟΥ1

ΠρωτάθλημαΩραΑγώνες1X2ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡ.ΗΜ/ΤΕΛ
Δευτέρα, 27 Μαϊου 2024
ΒΟΥ117:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Αρντα Κουρντζχαλι0-10-12/2
ΒΟΥ117:00Σλάβια Σόφιας-ΤΣΣΚΑ 19480-20-12/2
Κυριακή, 26 Μαϊου 2024
ΒΟΥ117:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-01-01/1
ΒΟΥ115:30Τσέρνο Μ. Βάρνας-Levski Krumovgrad3-11-1X/1
ΒΟΥ115:00Λέφσκι Σόφιας-Λουντογκόρετς1-00-0X/1
Σάββατο, 25 Μαϊου 2024
ΒΟΥ117:30Hebar Pazardzhik-Εταρ Βελικο Ταρνοβο3-10-12/1
ΒΟΥ117:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Πιρίν1-00-0X/1
ΒΟΥ117:30Μποτεφ Βρατσα-Μπερέε1-01-01/1
Πέμπτη, 23 Μαϊου 2024
ΒΟΥ117:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-10-0X/2
ΒΟΥ114:45ΤΣΣΚΑ 1948-Μπότεφ Πλόβντιβ2-10-0X/1
ΒΟΥ112:15Αρντα Κουρντζχαλι-Σλάβια Σόφιας3-11-1X/1
Τετάρτη, 22 Μαϊου 2024
ΒΟΥ115:30Λουντογκόρετς-Λοκομοτίβ Πλόβντιν3-03-01/1
ΒΟΥ113:00Levski Krumovgrad-Λέφσκι Σόφιας0-10-0X/2
Τρίτη, 21 Μαϊου 2024
ΒΟΥ118:00Πιρίν-Hebar Pazardzhik0-00-0X/X
ΒΟΥ115:45Μπερέε-Λοκομοτίβ Σόφιας0-30-22/2
ΒΟΥ113:30Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Μποτεφ Βρατσα1-11-1X/X
Δευτέρα, 20 Μαϊου 2024
ΒΟΥ117:15Σλάβια Σόφιας-Μπότεφ Πλόβντιβ3-12-11/1
ΒΟΥ114:45Αρντα Κουρντζχαλι-ΤΣΣΚΑ 19480-00-0X/X
Κυριακή, 19 Μαϊου 2024
ΒΟΥ117:30Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λουντογκόρετς4-01-01/1
Σάββατο, 18 Μαϊου 2024
ΒΟΥ117:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Λέφσκι Σόφιας1-21-22/2
ΒΟΥ114:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Levski Krumovgrad2-21-1X/X
Παρασκευή, 17 Μαϊου 2024
ΒΟΥ117:15Hebar Pazardzhik-Μπερέε0-10-0X/2
ΒΟΥ114:45Λοκομοτίβ Σόφιας-Μποτεφ Βρατσα1-11-1X/X
ΒΟΥ112:15Πιρίν-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-21-01/X
Δευτέρα, 13 Μαϊου 2024
ΒΟΥ117:15Μποτεφ Βρατσα-Hebar Pazardzhik1-01-01/1
ΒΟΥ114:45Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Λοκομοτίβ Σόφιας1-11-01/X
Κυριακή, 12 Μαϊου 2024
ΒΟΥ116:40Λέφσκι Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-00-0X/X
ΒΟΥ114:00Μπερέε-Πιρίν2-02-01/1
Σάββατο, 11 Μαϊου 2024
ΒΟΥ116:30Λουντογκόρετς-ΤΣΣΚΑ Σόφιας3-11-1X/1
ΒΟΥ114:00Αρντα Κουρντζχαλι-Μπότεφ Πλόβντιβ2-10-12/1
Παρασκευή, 10 Μαϊου 2024
ΒΟΥ116:15Levski Krumovgrad-Λοκομοτίβ Πλόβντιν4-13-01/1
ΒΟΥ113:45ΤΣΣΚΑ 1948-Σλάβια Σόφιας0-20-12/2
Δευτέρα, 6 Μαϊου 2024
ΒΟΥ117:15Μπότεφ Πλόβντιβ-ΤΣΣΚΑ 19480-00-0X/X
ΒΟΥ114:45Σλάβια Σόφιας-Αρντα Κουρντζχαλι0-00-0X/X
Δευτέρα, 29 Απριλίου 2024
ΒΟΥ117:20Μπερέε-Εταρ Βελικο Ταρνοβο3-02-01/1
ΒΟΥ114:45ΤΣΣΚΑ 1948-Αρντα Κουρντζχαλι1-10-12/X
Κυριακή, 28 Απριλίου 2024
ΒΟΥ117:15Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-01-01/1
ΒΟΥ114:45Λουντογκόρετς-Levski Krumovgrad3-30-22/X
ΒΟΥ112:15Hebar Pazardzhik-Λοκομοτίβ Σόφιας0-20-12/2
Σάββατο, 27 Απριλίου 2024
ΒΟΥ116:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Σλάβια Σόφιας0-10-12/2
ΒΟΥ113:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Λέφσκι Σόφιας3-13-01/1
Παρασκευή, 26 Απριλίου 2024
ΒΟΥ117:00Πιρίν-Μποτεφ Βρατσα1-21-1X/2
Κυριακή, 21 Απριλίου 2024
ΒΟΥ117:15Αρντα Κουρντζχαλι-ΤΣΣΚΑ Σόφιας2-32-11/2
ΒΟΥ114:45Λοκομοτίβ Σόφιας-Μπότεφ Πλόβντιβ0-40-22/2
ΒΟΥ112:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-ΤΣΣΚΑ 19481-10-0X/X
Σάββατο, 20 Απριλίου 2024
ΒΟΥ117:15Λέφσκι Σόφιας-Μπερέε1-00-0X/1
ΒΟΥ114:45Hebar Pazardzhik-Λουντογκόρετς0-30-22/2
ΒΟΥ112:15Πιρίν-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-00-0X/X
Παρασκευή, 19 Απριλίου 2024
ΒΟΥ117:00Levski Krumovgrad-Σλάβια Σόφιας2-02-01/1
ΒΟΥ114:30Μποτεφ Βρατσα-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-01-01/1
Δευτέρα, 15 Απριλίου 2024
ΒΟΥ117:00Λουντογκόρετς-Αρντα Κουρντζχαλι2-02-01/1
ΒΟΥ114:30ΤΣΣΚΑ 1948-Λοκομοτίβ Σόφιας2-11-1X/1
Κυριακή, 14 Απριλίου 2024
ΒΟΥ116:30Μπερέε-Λοκομοτίβ Πλόβντιν2-21-1X/X
ΒΟΥ114:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Levski Krumovgrad0-00-0X/X
Σάββατο, 13 Απριλίου 2024
ΒΟΥ117:15Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λέφσκι Σόφιας3-11-01/1
ΒΟΥ114:45Σλάβια Σόφιας-Hebar Pazardzhik3-11-01/1
Παρασκευή, 12 Απριλίου 2024
ΒΟΥ117:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Πιρίν1-21-1X/2
ΒΟΥ114:45Μπότεφ Πλόβντιβ-Μποτεφ Βρατσα2-01-01/1
Πέμπτη, 11 Απριλίου 2024
ΒΟΥ115:45ΤΣΣΚΑ 1948-Λουντογκόρετς0-10-0X/2
Τρίτη, 9 Απριλίου 2024
ΒΟΥ115:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Μπερέε1-01-01/1
Δευτέρα, 8 Απριλίου 2024
ΒΟΥ116:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-01-01/1
ΒΟΥ114:00Μποτεφ Βρατσα-Levski Krumovgrad0-00-0X/X
Κυριακή, 7 Απριλίου 2024
ΒΟΥ117:15Πιρίν-Λουντογκόρετς0-20-0X/2
ΒΟΥ114:45Μπότεφ Πλόβντιβ-ΤΣΣΚΑ 19480-00-0X/X
ΒΟΥ111:45Λέφσκι Σόφιας-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-20-0X/2
Σάββατο, 6 Απριλίου 2024
ΒΟΥ117:15Αρντα Κουρντζχαλι-Σλάβια Σόφιας2-12-11/1
ΒΟΥ114:45Hebar Pazardzhik-Εταρ Βελικο Ταρνοβο3-01-01/1
Πέμπτη, 4 Απριλίου 2024
ΒΟΥ116:30Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λοκομοτίβ Σόφιας3-03-01/1
ΒΟΥ114:00Μπερέε-Μπότεφ Πλόβντιβ0-30-22/2
ΒΟΥ111:30ΤΣΣΚΑ 1948-Μποτεφ Βρατσα0-00-0X/X
Τετάρτη, 3 Απριλίου 2024
ΒΟΥ116:30Λουντογκόρετς-Λέφσκι Σόφιας5-11-1X/1
ΒΟΥ114:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-20-0X/2
ΒΟΥ111:30Levski Krumovgrad-Hebar Pazardzhik3-22-01/1
Τρίτη, 2 Απριλίου 2024
ΒΟΥ116:30Σλάβια Σόφιας-Πιρίν0-00-0X/X
ΒΟΥ114:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Αρντα Κουρντζχαλι2-11-01/1
Κυριακή, 31 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ116:00ΤΣΣΚΑ 1948-Μπερέε0-10-0X/2
ΒΟΥ113:30Μπότεφ Πλόβντιβ-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-00-0X/X
Σάββατο, 30 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ117:00Λοκομοτίβ Σόφιας-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-10-12/2
ΒΟΥ114:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Λουντογκόρετς1-21-1X/2
ΒΟΥ112:00Μποτεφ Βρατσα-Hebar Pazardzhik3-21-01/1
Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ117:00Λέφσκι Σόφιας-Σλάβια Σόφιας2-01-01/1
ΒΟΥ114:30Αρντα Κουρντζχαλι-Levski Krumovgrad1-11-1X/X
ΒΟΥ112:00Πιρίν-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-11-1X/1
Κυριακή, 17 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ115:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Μπότεφ Πλόβντιβ4-03-01/1
ΒΟΥ113:15Hebar Pazardzhik-Αρντα Κουρντζχαλι1-00-0X/1
ΒΟΥ110:45Levski Krumovgrad-Πιρίν2-22-11/X
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ115:45Λουντογκόρετς-Λοκομοτίβ Σόφιας6-03-01/1
ΒΟΥ113:15Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Λέφσκι Σόφιας0-30-0X/2
ΒΟΥ110:45Σλάβια Σόφιας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-20-12/2
Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ116:45Τσέρνο Μ. Βάρνας-ΤΣΣΚΑ 19482-11-1X/1
ΒΟΥ114:15Μπερέε-Μποτεφ Βρατσα2-21-01/X
Δευτέρα, 11 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ115:30Πιρίν-Hebar Pazardzhik1-11-01/X
Κυριακή, 10 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ115:45Μπότεφ Πλόβντιβ-Λουντογκόρετς0-20-22/2
ΒΟΥ113:15Λέφσκι Σόφιας-Levski Krumovgrad0-00-0X/X
ΒΟΥ110:45Μποτεφ Βρατσα-Αρντα Κουρντζχαλι1-20-0X/2
Σάββατο, 9 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ115:30Μπερέε-Τσέρνο Μ. Βάρνας2-02-01/1
ΒΟΥ113:00ΤΣΣΚΑ 1948-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-21-01/2
ΒΟΥ110:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Σλάβια Σόφιας1-21-01/2
Παρασκευή, 8 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ116:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Εταρ Βελικο Ταρνοβο3-00-0X/1
Δευτέρα, 4 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ115:30Hebar Pazardzhik-Λέφσκι Σόφιας0-10-0X/2
ΒΟΥ113:00Αρντα Κουρντζχαλι-Πιρίν0-00-0X/X
Κυριακή, 3 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ115:00Λουντογκόρετς-ΤΣΣΚΑ 19482-01-01/1
ΒΟΥ112:30ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Μπερέε3-02-01/1
Σάββατο, 2 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ115:45Σλάβια Σόφιας-Μπότεφ Πλόβντιβ2-21-01/X
ΒΟΥ113:15Levski Krumovgrad-Λοκομοτίβ Πλόβντιν3-10-0X/1
ΒΟΥ110:45Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Λοκομοτίβ Σόφιας1-20-0X/2
Παρασκευή, 1 Μαρτίου 2024
ΒΟΥ115:30Τσέρνο Μ. Βάρνας-Μποτεφ Βρατσα2-11-01/1
Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου 2024
ΒΟΥ115:30Μπερέε-Λουντογκόρετς0-20-12/2
Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2024
ΒΟΥ114:45ΤΣΣΚΑ 1948-Σλάβια Σόφιας1-10-12/X
ΒΟΥ112:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Levski Krumovgrad0-20-12/2
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2024
ΒΟΥ115:45Λέφσκι Σόφιας-Αρντα Κουρντζχαλι4-03-01/1
ΒΟΥ113:15Τσέρνο Μ. Βάρνας-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-00-0X/1
ΒΟΥ110:45Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Hebar Pazardzhik1-21-01/2
Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2024
ΒΟΥ115:30Μπότεφ Πλόβντιβ-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-00-0X/1
ΒΟΥ113:00Μποτεφ Βρατσα-Πιρίν1-20-12/2
Δευτέρα, 19 Φεβρουαρίου 2024
ΒΟΥ114:00Λουντογκόρετς-Τσέρνο Μ. Βάρνας3-13-11/1
Κυριακή, 18 Φεβρουαρίου 2024
ΒΟΥ115:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Μποτεφ Βρατσα3-02-01/1
ΒΟΥ113:15Αρντα Κουρντζχαλι-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-21-1X/2
ΒΟΥ110:45Εταρ Βελικο Ταρνοβο-ΤΣΣΚΑ 19481-10-0X/X
Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου 2024
ΒΟΥ115:00Πιρίν-Λέφσκι Σόφιας1-21-22/2
ΒΟΥ112:30Σλάβια Σόφιας-Μπερέε3-02-01/1
ΒΟΥ110:00Levski Krumovgrad-Μπότεφ Πλόβντιβ2-11-1X/1
Παρασκευή, 16 Φεβρουαρίου 2024
ΒΟΥ115:30Hebar Pazardzhik-Λοκομοτίβ Σόφιας0-10-12/2
Πέμπτη, 14 Δεκεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:30ΤΣΣΚΑ 1948-Αρντα Κουρντζχαλι1-01-01/1
Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:30Μπερέε-Εταρ Βελικο Ταρνοβο0-00-0X/X
ΒΟΥ113:00Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Πιρίν3-00-0X/1
Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Λουντογκόρετς0-10-0X/2
ΒΟΥ113:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Hebar Pazardzhik1-00-0X/1
ΒΟΥ110:30ΤΣΣΚΑ 1948-Levski Krumovgrad0-30-12/2
Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:30Μποτεφ Βρατσα-Λέφσκι Σόφιας0-10-12/2
ΒΟΥ113:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Σλάβια Σόφιας3-01-01/1
ΒΟΥ110:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Αρντα Κουρντζχαλι0-10-0X/2
Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:45Levski Krumovgrad-Μπερέε1-01-01/1
ΒΟΥ113:15Λουντογκόρετς-Μποτεφ Βρατσα5-01-01/1
ΒΟΥ110:45Πιρίν-Λοκομοτίβ Σόφιας1-11-01/X
Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:30Λέφσκι Σόφιας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν3-02-01/1
ΒΟΥ113:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-20-0X/2
ΒΟΥ110:30Hebar Pazardzhik-ΤΣΣΚΑ 19481-30-12/2
Παρασκευή, 1 Δεκεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:30Σλάβια Σόφιας-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-10-0X/X
ΒΟΥ113:00Αρντα Κουρντζχαλι-Μπότεφ Πλόβντιβ0-20-0X/2
Δευτέρα, 27 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Λέφσκι Σόφιας2-20-12/X
ΒΟΥ113:20Λουντογκόρετς-Σλάβια Σόφιας2-31-1X/2
ΒΟΥ110:45Αρντα Κουρντζχαλι-ΤΣΣΚΑ 19480-30-22/2
Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ116:30ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-00-0X/1
ΒΟΥ115:45Τσέρνο Μ. Βάρνας-Levski Krumovgrad3-22-01/1
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ113:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Πιρίν3-11-1X/1
ΒΟΥ110:45Μποτεφ Βρατσα-Λοκομοτίβ Πλόβντιν2-01-01/1
Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:30Μπερέε-Hebar Pazardzhik2-11-01/1
Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ116:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Λουντογκόρετς0-40-42/2
ΒΟΥ113:30Λέφσκι Σόφιας-Μπότεφ Πλόβντιβ1-11-01/X
ΒΟΥ111:00Levski Krumovgrad-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-41-1X/2
Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:45Αρντα Κουρντζχαλι-Μπερέε1-00-0X/1
ΒΟΥ113:15Πιρίν-ΤΣΣΚΑ 19482-10-0X/1
ΒΟΥ110:45Hebar Pazardzhik-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-10-0X/X
Παρασκευή, 10 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Λοκομοτίβ Σόφιας2-11-1X/1
ΒΟΥ113:00Σλάβια Σόφιας-Μποτεφ Βρατσα1-01-01/1
Τρίτη, 7 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ115:30ΤΣΣΚΑ 1948-Λέφσκι Σόφιας1-00-0X/1
ΒΟΥ113:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Αρντα Κουρντζχαλι1-00-0X/1
Δευτέρα, 6 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ116:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Hebar Pazardzhik3-01-01/1
ΒΟΥ113:30Σλάβια Σόφιας-Εταρ Βελικο Ταρνοβο1-01-01/1
ΒΟΥ111:00Μποτεφ Βρατσα-Λοκομοτίβ Σόφιας0-20-12/2
Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ113:30Λουντογκόρετς-Levski Krumovgrad1-01-01/1
Παρασκευή, 3 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:30Μπότεφ Πλόβντιβ-Λοκομοτίβ Πλόβντιν0-00-0X/X
ΒΟΥ115:00Μπερέε-Πιρίν0-00-0X/X
Πέμπτη, 2 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ116:00Σλάβια Σόφιας-Λουντογκόρετς0-20-0X/2
Τετάρτη, 1 Νοεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:30Αρντα Κουρντζχαλι-Λέφσκι Σόφιας0-00-0X/X
ΒΟΥ115:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-10-0X/2
Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ116:15Λουντογκόρετς-Hebar Pazardzhik3-12-01/1
Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ116:00Μπερέε-Λέφσκι Σόφιας2-11-1X/1
ΒΟΥ113:30ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Αρντα Κουρντζχαλι0-00-0X/X
ΒΟΥ111:00Σλάβια Σόφιας-Levski Krumovgrad2-01-01/1
Πέμπτη, 26 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ114:30ΤΣΣΚΑ 1948-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-11-1X/X
ΒΟΥ112:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Πιρίν2-11-1X/1
ΒΟΥ109:30Μπότεφ Πλόβντιβ-Λοκομοτίβ Σόφιας6-03-01/1
Τετάρτη, 25 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ114:30Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Μποτεφ Βρατσα2-11-1X/1
Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ116:00Αρντα Κουρντζχαλι-Λουντογκόρετς0-00-0X/X
ΒΟΥ113:30Λέφσκι Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-00-0X/1
ΒΟΥ111:00Hebar Pazardzhik-Σλάβια Σόφιας1-00-0X/1
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ116:00Πιρίν-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-21-01/2
ΒΟΥ113:30Λοκομοτίβ Σόφιας-ΤΣΣΚΑ 19480-00-0X/X
ΒΟΥ111:00Μποτεφ Βρατσα-Μπότεφ Πλόβντιβ3-51-22/2
Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ116:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Μπερέε1-20-22/2
ΒΟΥ113:45Levski Krumovgrad-Εταρ Βελικο Ταρνοβο0-00-0X/X
Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ117:15Λουντογκόρετς-Πιρίν4-01-01/1
ΒΟΥ114:45ΤΣΣΚΑ 1948-Μπότεφ Πλόβντιβ1-00-0X/1
ΒΟΥ112:15Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Hebar Pazardzhik2-52-2X/2
Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ117:15Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν2-21-22/X
ΒΟΥ114:45Σλάβια Σόφιας-Αρντα Κουρντζχαλι1-01-01/1
ΒΟΥ111:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Λέφσκι Σόφιας1-10-12/X
Παρασκευή, 6 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ117:00Μπερέε-Λοκομοτίβ Σόφιας0-10-0X/2
ΒΟΥ114:30Levski Krumovgrad-Μποτεφ Βρατσα1-01-01/1
Δευτέρα, 2 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ117:00Λοκομοτίβ Πλόβντιν-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-20-22/2
ΒΟΥ114:30Πιρίν-Σλάβια Σόφιας1-10-12/X
ΒΟΥ112:00Hebar Pazardzhik-Levski Krumovgrad0-00-0X/X
Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2023
ΒΟΥ117:30Λέφσκι Σόφιας-Λουντογκόρετς0-10-12/2
ΒΟΥ114:45Λοκομοτίβ Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-00-0X/X
ΒΟΥ112:15Αρντα Κουρντζχαλι-Εταρ Βελικο Ταρνοβο3-01-01/1
Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Μπερέε4-11-01/1
ΒΟΥ114:30Μποτεφ Βρατσα-ΤΣΣΚΑ 19481-21-1X/2
Πέμπτη, 28 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:30ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Λοκομοτίβ Σόφιας2-02-01/1
ΒΟΥ115:00Levski Krumovgrad-Αρντα Κουρντζχαλι1-30-32/2
ΒΟΥ112:30Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Πιρίν0-20-22/2
Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:30Λουντογκόρετς-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-11-01/X
ΒΟΥ115:00Σλάβια Σόφιας-Λέφσκι Σόφιας0-20-12/2
ΒΟΥ112:30Hebar Pazardzhik-Μποτεφ Βρατσα1-11-01/X
Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ116:30Τσέρνο Μ. Βάρνας-Μπότεφ Πλόβντιβ1-01-01/1
ΒΟΥ114:00Μπερέε-ΤΣΣΚΑ 19480-00-0X/X
Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Λουντογκόρετς1-31-01/2
ΒΟΥ115:00Πιρίν-Levski Krumovgrad1-01-01/1
Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:00Λέφσκι Σόφιας-Εταρ Βελικο Ταρνοβο1-00-0X/1
ΒΟΥ114:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Σλάβια Σόφιας2-00-0X/1
ΒΟΥ112:00Αρντα Κουρντζχαλι-Hebar Pazardzhik3-11-01/1
Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:00Μπότεφ Πλόβντιβ-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-20-12/2
ΒΟΥ114:35ΤΣΣΚΑ 1948-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-10-12/X
ΒΟΥ112:00Μποτεφ Βρατσα-Μπερέε1-00-0X/1
Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:00Levski Krumovgrad-Λέφσκι Σόφιας2-21-22/X
ΒΟΥ114:30Hebar Pazardzhik-Πιρίν1-20-0X/2
Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-ΤΣΣΚΑ 19482-00-0X/1
ΒΟΥ114:45Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Λοκομοτίβ Πλόβντιν0-10-12/2
Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:00Λουντογκόρετς-Μπότεφ Πλόβντιβ2-21-01/X
ΒΟΥ114:35Σλάβια Σόφιας-Λοκομοτίβ Σόφιας1-20-12/2
Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Μπερέε2-01-01/1
ΒΟΥ114:30Αρντα Κουρντζχαλι-Μποτεφ Βρατσα4-02-01/1
Πέμπτη, 14 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ117:30Λέφσκι Σόφιας-Πιρίν2-00-0X/1
Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ118:15Λέφσκι Σόφιας-Hebar Pazardzhik1-00-0X/1
ΒΟΥ116:00Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Levski Krumovgrad4-02-01/1
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ118:20Μπερέε-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-30-22/2
ΒΟΥ116:00Λοκομοτίβ Σόφιας-Εταρ Βελικο Ταρνοβο1-31-22/2
Παρασκευή, 1 Σεπτεμβρίου 2023
ΒΟΥ118:30Μπότεφ Πλόβντιβ-Σλάβια Σόφιας3-13-01/1
ΒΟΥ116:15Μποτεφ Βρατσα-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-10-0X/2
ΒΟΥ114:00Πιρίν-Αρντα Κουρντζχαλι0-20-12/2
Δευτέρα, 28 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ117:30Σλάβια Σόφιας-ΤΣΣΚΑ 19480-20-22/2
Κυριακή, 27 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Λουντογκόρετς-Μπερέε5-02-01/1
ΒΟΥ116:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Μπότεφ Πλόβντιβ1-20-0X/2
Σάββατο, 26 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-11-01/X
ΒΟΥ116:00Levski Krumovgrad-Λοκομοτίβ Σόφιας2-01-01/1
Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Hebar Pazardzhik-Λοκομοτίβ Πλόβντιν3-43-42/2
ΒΟΥ116:00Πιρίν-Μποτεφ Βρατσα0-10-0X/2
Δευτέρα, 21 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ117:30ΤΣΣΚΑ 1948-Εταρ Βελικο Ταρνοβο1-01-01/1
Κυριακή, 20 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λουντογκόρετς1-00-0X/1
ΒΟΥ116:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Levski Krumovgrad1-21-01/2
Σάββατο, 19 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Μποτεφ Βρατσα-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-20-12/2
ΒΟΥ116:00Μπερέε-Σλάβια Σόφιας3-03-01/1
Παρασκευή, 18 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Αρντα Κουρντζχαλι1-00-0X/1
ΒΟΥ116:00Λοκομοτίβ Σόφιας-Hebar Pazardzhik0-10-12/2
Δευτέρα, 14 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Levski Krumovgrad-ΤΣΣΚΑ 19481-00-0X/1
ΒΟΥ116:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Μπερέε2-21-1X/X
Κυριακή, 13 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Λουντογκόρετς-ΤΣΣΚΑ Σόφιας3-02-01/1
ΒΟΥ115:45Λέφσκι Σόφιας-Μποτεφ Βρατσα1-00-0X/1
Σάββατο, 12 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Σλάβια Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-51-22/2
ΒΟΥ116:00Hebar Pazardzhik-Μπότεφ Πλόβντιβ1-00-0X/1
Παρασκευή, 11 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Πιρίν-Λοκομοτίβ Πλόβντιν0-10-0X/2
ΒΟΥ116:00Αρντα Κουρντζχαλι-Λοκομοτίβ Σόφιας1-01-01/1
Δευτέρα, 7 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Μπερέε-Levski Krumovgrad2-02-01/1
ΒΟΥ116:00ΤΣΣΚΑ 1948-Hebar Pazardzhik1-10-0X/X
Κυριακή, 6 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Λέφσκι Σόφιας2-12-11/1
ΒΟΥ115:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Σλάβια Σόφιας1-10-0X/X
Σάββατο, 5 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Λοκομοτίβ Σόφιας-Πιρίν2-01-01/1
ΒΟΥ116:00Μποτεφ Βρατσα-Λουντογκόρετς0-50-12/2
Παρασκευή, 4 Αυγούστου 2023
ΒΟΥ118:15Μπότεφ Πλόβντιβ-Αρντα Κουρντζχαλι0-20-22/2
ΒΟΥ116:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-10-0X/1
Δευτέρα, 31 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ118:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Μποτεφ Βρατσα4-02-01/1
Κυριακή, 30 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ118:15Λέφσκι Σόφιας-Λοκομοτίβ Σόφιας6-02-01/1
Σάββατο, 29 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ118:15Πιρίν-Μπότεφ Πλόβντιβ0-00-0X/X
ΒΟΥ116:00Hebar Pazardzhik-Μπερέε1-00-0X/1
Παρασκευή, 28 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ118:15Levski Krumovgrad-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-31-1X/2
Δευτέρα, 24 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ118:15Μπερέε-Αρντα Κουρντζχαλι1-01-01/1
ΒΟΥ116:00Μποτεφ Βρατσα-Σλάβια Σόφιας2-00-0X/1
Κυριακή, 23 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ118:15Λοκομοτίβ Σόφιας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν2-41-1X/2
ΒΟΥ116:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Hebar Pazardzhik1-01-01/1
Σάββατο, 22 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ118:30Λουντογκόρετς-Εταρ Βελικο Ταρνοβο5-01-01/1
ΒΟΥ116:15Μπότεφ Πλόβντιβ-Λέφσκι Σόφιας1-30-0X/2
Παρασκευή, 21 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ118:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Levski Krumovgrad1-01-01/1
ΒΟΥ116:00ΤΣΣΚΑ 1948-Πιρίν3-02-01/1
Δευτέρα, 17 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ117:45Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Σλάβια Σόφιας0-10-12/2
ΒΟΥ115:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Μποτεφ Βρατσα1-00-0X/1
Κυριακή, 16 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ118:00Hebar Pazardzhik-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-00-0X/X
ΒΟΥ115:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Μπότεφ Πλόβντιβ1-10-12/X
Σάββατο, 15 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ118:00Αρντα Κουρντζχαλι-Τσέρνο Μ. Βάρνας3-30-12/X
ΒΟΥ115:45Λέφσκι Σόφιας-ΤΣΣΚΑ 19481-21-1X/2
Παρασκευή, 14 Ιουλίου 2023
ΒΟΥ118:00Levski Krumovgrad-Λουντογκόρετς3-12-11/1
ΒΟΥ115:45Πιρίν-Μπερέε1-21-1X/2

Αποτέλεσματα αγώνων
Βουλγαρία First League
Α Βουλγαρίας - ΒΟΥ1

Δευτέρα, 27 Μαϊου 2024
17:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Αρντα Κουρντζχαλι0-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
17:00Σλάβια Σόφιας-ΤΣΣΚΑ 19480-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Κυριακή, 26 Μαϊου 2024
17:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
15:30Τσέρνο Μ. Βάρνας-Levski Krumovgrad3-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
15:00Λέφσκι Σόφιας-Λουντογκόρετς1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Σάββατο, 25 Μαϊου 2024
17:30Hebar Pazardzhik-Εταρ Βελικο Ταρνοβο3-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/1
17:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Πιρίν1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
17:30Μποτεφ Βρατσα-Μπερέε1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Πέμπτη, 23 Μαϊου 2024
17:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
14:45ΤΣΣΚΑ 1948-Μπότεφ Πλόβντιβ2-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
12:15Αρντα Κουρντζχαλι-Σλάβια Σόφιας3-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
Τετάρτη, 22 Μαϊου 2024
15:30Λουντογκόρετς-Λοκομοτίβ Πλόβντιν3-0
3-0
ΒΟΥ1HT 1/1
13:00Levski Krumovgrad-Λέφσκι Σόφιας0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Τρίτη, 21 Μαϊου 2024
18:00Πιρίν-Hebar Pazardzhik0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
15:45Μπερέε-Λοκομοτίβ Σόφιας0-3
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
13:30Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Μποτεφ Βρατσα1-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/X
Δευτέρα, 20 Μαϊου 2024
17:15Σλάβια Σόφιας-Μπότεφ Πλόβντιβ3-1
2-1
ΒΟΥ1HT 1/1
14:45Αρντα Κουρντζχαλι-ΤΣΣΚΑ 19480-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Κυριακή, 19 Μαϊου 2024
17:30Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λουντογκόρετς4-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Σάββατο, 18 Μαϊου 2024
17:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Λέφσκι Σόφιας1-2
1-2
ΒΟΥ1HT 2/2
14:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Levski Krumovgrad2-2
1-1
ΒΟΥ1HT X/X
Παρασκευή, 17 Μαϊου 2024
17:15Hebar Pazardzhik-Μπερέε0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
14:45Λοκομοτίβ Σόφιας-Μποτεφ Βρατσα1-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/X
12:15Πιρίν-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-2
1-0
ΒΟΥ1HT 1/X
Δευτέρα, 13 Μαϊου 2024
17:15Μποτεφ Βρατσα-Hebar Pazardzhik1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:45Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Λοκομοτίβ Σόφιας1-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/X
Κυριακή, 12 Μαϊου 2024
16:40Λέφσκι Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
14:00Μπερέε-Πιρίν2-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Σάββατο, 11 Μαϊου 2024
16:30Λουντογκόρετς-ΤΣΣΚΑ Σόφιας3-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
14:00Αρντα Κουρντζχαλι-Μπότεφ Πλόβντιβ2-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/1
Παρασκευή, 10 Μαϊου 2024
16:15Levski Krumovgrad-Λοκομοτίβ Πλόβντιν4-1
3-0
ΒΟΥ1HT 1/1
13:45ΤΣΣΚΑ 1948-Σλάβια Σόφιας0-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Δευτέρα, 6 Μαϊου 2024
17:15Μπότεφ Πλόβντιβ-ΤΣΣΚΑ 19480-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
14:45Σλάβια Σόφιας-Αρντα Κουρντζχαλι0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Δευτέρα, 29 Απριλίου 2024
17:20Μπερέε-Εταρ Βελικο Ταρνοβο3-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:45ΤΣΣΚΑ 1948-Αρντα Κουρντζχαλι1-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/X
Κυριακή, 28 Απριλίου 2024
17:15Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:45Λουντογκόρετς-Levski Krumovgrad3-3
0-2
ΒΟΥ1HT 2/X
12:15Hebar Pazardzhik-Λοκομοτίβ Σόφιας0-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Σάββατο, 27 Απριλίου 2024
16:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Σλάβια Σόφιας0-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
13:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Λέφσκι Σόφιας3-1
3-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Παρασκευή, 26 Απριλίου 2024
17:00Πιρίν-Μποτεφ Βρατσα1-2
1-1
ΒΟΥ1HT X/2
Κυριακή, 21 Απριλίου 2024
17:15Αρντα Κουρντζχαλι-ΤΣΣΚΑ Σόφιας2-3
2-1
ΒΟΥ1HT 1/2
14:45Λοκομοτίβ Σόφιας-Μπότεφ Πλόβντιβ0-4
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
12:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-ΤΣΣΚΑ 19481-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Σάββατο, 20 Απριλίου 2024
17:15Λέφσκι Σόφιας-Μπερέε1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
14:45Hebar Pazardzhik-Λουντογκόρετς0-3
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
12:15Πιρίν-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Παρασκευή, 19 Απριλίου 2024
17:00Levski Krumovgrad-Σλάβια Σόφιας2-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:30Μποτεφ Βρατσα-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Δευτέρα, 15 Απριλίου 2024
17:00Λουντογκόρετς-Αρντα Κουρντζχαλι2-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:30ΤΣΣΚΑ 1948-Λοκομοτίβ Σόφιας2-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
Κυριακή, 14 Απριλίου 2024
16:30Μπερέε-Λοκομοτίβ Πλόβντιν2-2
1-1
ΒΟΥ1HT X/X
14:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Levski Krumovgrad0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Σάββατο, 13 Απριλίου 2024
17:15Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λέφσκι Σόφιας3-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:45Σλάβια Σόφιας-Hebar Pazardzhik3-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Παρασκευή, 12 Απριλίου 2024
17:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Πιρίν1-2
1-1
ΒΟΥ1HT X/2
14:45Μπότεφ Πλόβντιβ-Μποτεφ Βρατσα2-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Πέμπτη, 11 Απριλίου 2024
15:45ΤΣΣΚΑ 1948-Λουντογκόρετς0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Τρίτη, 9 Απριλίου 2024
15:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Μπερέε1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Δευτέρα, 8 Απριλίου 2024
16:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:00Μποτεφ Βρατσα-Levski Krumovgrad0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Κυριακή, 7 Απριλίου 2024
17:15Πιρίν-Λουντογκόρετς0-2
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
14:45Μπότεφ Πλόβντιβ-ΤΣΣΚΑ 19480-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
11:45Λέφσκι Σόφιας-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-2
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Σάββατο, 6 Απριλίου 2024
17:15Αρντα Κουρντζχαλι-Σλάβια Σόφιας2-1
2-1
ΒΟΥ1HT 1/1
14:45Hebar Pazardzhik-Εταρ Βελικο Ταρνοβο3-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Πέμπτη, 4 Απριλίου 2024
16:30Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λοκομοτίβ Σόφιας3-0
3-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:00Μπερέε-Μπότεφ Πλόβντιβ0-3
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
11:30ΤΣΣΚΑ 1948-Μποτεφ Βρατσα0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Τετάρτη, 3 Απριλίου 2024
16:30Λουντογκόρετς-Λέφσκι Σόφιας5-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
14:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-2
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
11:30Levski Krumovgrad-Hebar Pazardzhik3-2
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Τρίτη, 2 Απριλίου 2024
16:30Σλάβια Σόφιας-Πιρίν0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
14:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Αρντα Κουρντζχαλι2-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Κυριακή, 31 Μαρτίου 2024
16:00ΤΣΣΚΑ 1948-Μπερέε0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
13:30Μπότεφ Πλόβντιβ-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Σάββατο, 30 Μαρτίου 2024
17:00Λοκομοτίβ Σόφιας-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
14:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Λουντογκόρετς1-2
1-1
ΒΟΥ1HT X/2
12:00Μποτεφ Βρατσα-Hebar Pazardzhik3-2
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024
17:00Λέφσκι Σόφιας-Σλάβια Σόφιας2-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:30Αρντα Κουρντζχαλι-Levski Krumovgrad1-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/X
12:00Πιρίν-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
Κυριακή, 17 Μαρτίου 2024
15:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Μπότεφ Πλόβντιβ4-0
3-0
ΒΟΥ1HT 1/1
13:15Hebar Pazardzhik-Αρντα Κουρντζχαλι1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
10:45Levski Krumovgrad-Πιρίν2-2
2-1
ΒΟΥ1HT 1/X
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2024
15:45Λουντογκόρετς-Λοκομοτίβ Σόφιας6-0
3-0
ΒΟΥ1HT 1/1
13:15Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Λέφσκι Σόφιας0-3
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
10:45Σλάβια Σόφιας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2024
16:45Τσέρνο Μ. Βάρνας-ΤΣΣΚΑ 19482-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
14:15Μπερέε-Μποτεφ Βρατσα2-2
1-0
ΒΟΥ1HT 1/X
Δευτέρα, 11 Μαρτίου 2024
15:30Πιρίν-Hebar Pazardzhik1-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/X
Κυριακή, 10 Μαρτίου 2024
15:45Μπότεφ Πλόβντιβ-Λουντογκόρετς0-2
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
13:15Λέφσκι Σόφιας-Levski Krumovgrad0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
10:45Μποτεφ Βρατσα-Αρντα Κουρντζχαλι1-2
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Σάββατο, 9 Μαρτίου 2024
15:30Μπερέε-Τσέρνο Μ. Βάρνας2-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
13:00ΤΣΣΚΑ 1948-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-2
1-0
ΒΟΥ1HT 1/2
10:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Σλάβια Σόφιας1-2
1-0
ΒΟΥ1HT 1/2
Παρασκευή, 8 Μαρτίου 2024
16:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Εταρ Βελικο Ταρνοβο3-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Δευτέρα, 4 Μαρτίου 2024
15:30Hebar Pazardzhik-Λέφσκι Σόφιας0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
13:00Αρντα Κουρντζχαλι-Πιρίν0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Κυριακή, 3 Μαρτίου 2024
15:00Λουντογκόρετς-ΤΣΣΚΑ 19482-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
12:30ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Μπερέε3-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Σάββατο, 2 Μαρτίου 2024
15:45Σλάβια Σόφιας-Μπότεφ Πλόβντιβ2-2
1-0
ΒΟΥ1HT 1/X
13:15Levski Krumovgrad-Λοκομοτίβ Πλόβντιν3-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
10:45Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Λοκομοτίβ Σόφιας1-2
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Παρασκευή, 1 Μαρτίου 2024
15:30Τσέρνο Μ. Βάρνας-Μποτεφ Βρατσα2-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου 2024
15:30Μπερέε-Λουντογκόρετς0-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2024
14:45ΤΣΣΚΑ 1948-Σλάβια Σόφιας1-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/X
12:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Levski Krumovgrad0-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2024
15:45Λέφσκι Σόφιας-Αρντα Κουρντζχαλι4-0
3-0
ΒΟΥ1HT 1/1
13:15Τσέρνο Μ. Βάρνας-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
10:45Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Hebar Pazardzhik1-2
1-0
ΒΟΥ1HT 1/2
Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2024
15:30Μπότεφ Πλόβντιβ-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
13:00Μποτεφ Βρατσα-Πιρίν1-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Δευτέρα, 19 Φεβρουαρίου 2024
14:00Λουντογκόρετς-Τσέρνο Μ. Βάρνας3-1
3-1
ΒΟΥ1HT 1/1
Κυριακή, 18 Φεβρουαρίου 2024
15:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Μποτεφ Βρατσα3-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
13:15Αρντα Κουρντζχαλι-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-2
1-1
ΒΟΥ1HT X/2
10:45Εταρ Βελικο Ταρνοβο-ΤΣΣΚΑ 19481-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου 2024
15:00Πιρίν-Λέφσκι Σόφιας1-2
1-2
ΒΟΥ1HT 2/2
12:30Σλάβια Σόφιας-Μπερέε3-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
10:00Levski Krumovgrad-Μπότεφ Πλόβντιβ2-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
Παρασκευή, 16 Φεβρουαρίου 2024
15:30Hebar Pazardzhik-Λοκομοτίβ Σόφιας0-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Πέμπτη, 14 Δεκεμβρίου 2023
15:30ΤΣΣΚΑ 1948-Αρντα Κουρντζχαλι1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2023
15:30Μπερέε-Εταρ Βελικο Ταρνοβο0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
13:00Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Πιρίν3-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2023
15:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Λουντογκόρετς0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
13:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Hebar Pazardzhik1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
10:30ΤΣΣΚΑ 1948-Levski Krumovgrad0-3
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2023
15:30Μποτεφ Βρατσα-Λέφσκι Σόφιας0-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
13:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Σλάβια Σόφιας3-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
10:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Αρντα Κουρντζχαλι0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2023
15:45Levski Krumovgrad-Μπερέε1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
13:15Λουντογκόρετς-Μποτεφ Βρατσα5-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
10:45Πιρίν-Λοκομοτίβ Σόφιας1-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/X
Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2023
15:30Λέφσκι Σόφιας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν3-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
13:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-2
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
10:30Hebar Pazardzhik-ΤΣΣΚΑ 19481-3
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Παρασκευή, 1 Δεκεμβρίου 2023
15:30Σλάβια Σόφιας-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
13:00Αρντα Κουρντζχαλι-Μπότεφ Πλόβντιβ0-2
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Δευτέρα, 27 Νοεμβρίου 2023
15:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Λέφσκι Σόφιας2-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/X
13:20Λουντογκόρετς-Σλάβια Σόφιας2-3
1-1
ΒΟΥ1HT X/2
10:45Αρντα Κουρντζχαλι-ΤΣΣΚΑ 19480-3
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2023
16:30ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
15:45Τσέρνο Μ. Βάρνας-Levski Krumovgrad3-2
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2023
13:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Πιρίν3-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
10:45Μποτεφ Βρατσα-Λοκομοτίβ Πλόβντιν2-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2023
15:30Μπερέε-Hebar Pazardzhik2-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2023
16:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Λουντογκόρετς0-4
0-4
ΒΟΥ1HT 2/2
13:30Λέφσκι Σόφιας-Μπότεφ Πλόβντιβ1-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/X
11:00Levski Krumovgrad-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-4
1-1
ΒΟΥ1HT X/2
Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2023
15:45Αρντα Κουρντζχαλι-Μπερέε1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
13:15Πιρίν-ΤΣΣΚΑ 19482-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
10:45Hebar Pazardzhik-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Παρασκευή, 10 Νοεμβρίου 2023
15:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Λοκομοτίβ Σόφιας2-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
13:00Σλάβια Σόφιας-Μποτεφ Βρατσα1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Τρίτη, 7 Νοεμβρίου 2023
15:30ΤΣΣΚΑ 1948-Λέφσκι Σόφιας1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
13:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Αρντα Κουρντζχαλι1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Δευτέρα, 6 Νοεμβρίου 2023
16:00ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Hebar Pazardzhik3-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
13:30Σλάβια Σόφιας-Εταρ Βελικο Ταρνοβο1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
11:00Μποτεφ Βρατσα-Λοκομοτίβ Σόφιας0-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2023
13:30Λουντογκόρετς-Levski Krumovgrad1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Παρασκευή, 3 Νοεμβρίου 2023
17:30Μπότεφ Πλόβντιβ-Λοκομοτίβ Πλόβντιν0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
15:00Μπερέε-Πιρίν0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Πέμπτη, 2 Νοεμβρίου 2023
16:00Σλάβια Σόφιας-Λουντογκόρετς0-2
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Τετάρτη, 1 Νοεμβρίου 2023
17:30Αρντα Κουρντζχαλι-Λέφσκι Σόφιας0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
15:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2023
16:15Λουντογκόρετς-Hebar Pazardzhik3-1
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2023
16:00Μπερέε-Λέφσκι Σόφιας2-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
13:30ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Αρντα Κουρντζχαλι0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
11:00Σλάβια Σόφιας-Levski Krumovgrad2-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Πέμπτη, 26 Οκτωβρίου 2023
14:30ΤΣΣΚΑ 1948-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/X
12:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Πιρίν2-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
09:30Μπότεφ Πλόβντιβ-Λοκομοτίβ Σόφιας6-0
3-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Τετάρτη, 25 Οκτωβρίου 2023
14:30Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Μποτεφ Βρατσα2-1
1-1
ΒΟΥ1HT X/1
Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2023
16:00Αρντα Κουρντζχαλι-Λουντογκόρετς0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
13:30Λέφσκι Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
11:00Hebar Pazardzhik-Σλάβια Σόφιας1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023
16:00Πιρίν-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-2
1-0
ΒΟΥ1HT 1/2
13:30Λοκομοτίβ Σόφιας-ΤΣΣΚΑ 19480-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
11:00Μποτεφ Βρατσα-Μπότεφ Πλόβντιβ3-5
1-2
ΒΟΥ1HT 2/2
Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2023
16:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Μπερέε1-2
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
13:45Levski Krumovgrad-Εταρ Βελικο Ταρνοβο0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2023
17:15Λουντογκόρετς-Πιρίν4-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:45ΤΣΣΚΑ 1948-Μπότεφ Πλόβντιβ1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
12:15Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Hebar Pazardzhik2-5
2-2
ΒΟΥ1HT X/2
Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2023
17:15Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν2-2
1-2
ΒΟΥ1HT 2/X
14:45Σλάβια Σόφιας-Αρντα Κουρντζχαλι1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
11:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Λέφσκι Σόφιας1-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/X
Παρασκευή, 6 Οκτωβρίου 2023
17:00Μπερέε-Λοκομοτίβ Σόφιας0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
14:30Levski Krumovgrad-Μποτεφ Βρατσα1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Δευτέρα, 2 Οκτωβρίου 2023
17:00Λοκομοτίβ Πλόβντιν-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-2
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
14:30Πιρίν-Σλάβια Σόφιας1-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/X
12:00Hebar Pazardzhik-Levski Krumovgrad0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2023
17:30Λέφσκι Σόφιας-Λουντογκόρετς0-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
14:45Λοκομοτίβ Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
12:15Αρντα Κουρντζχαλι-Εταρ Βελικο Ταρνοβο3-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2023
17:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Μπερέε4-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:30Μποτεφ Βρατσα-ΤΣΣΚΑ 19481-2
1-1
ΒΟΥ1HT X/2
Πέμπτη, 28 Σεπτεμβρίου 2023
17:30ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Λοκομοτίβ Σόφιας2-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
15:00Levski Krumovgrad-Αρντα Κουρντζχαλι1-3
0-3
ΒΟΥ1HT 2/2
12:30Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Πιρίν0-2
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2023
17:30Λουντογκόρετς-Λοκομοτίβ Πλόβντιν1-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/X
15:00Σλάβια Σόφιας-Λέφσκι Σόφιας0-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
12:30Hebar Pazardzhik-Μποτεφ Βρατσα1-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/X
Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου 2023
16:30Τσέρνο Μ. Βάρνας-Μπότεφ Πλόβντιβ1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:00Μπερέε-ΤΣΣΚΑ 19480-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2023
17:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Λουντογκόρετς1-3
1-0
ΒΟΥ1HT 1/2
15:00Πιρίν-Levski Krumovgrad1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023
17:00Λέφσκι Σόφιας-Εταρ Βελικο Ταρνοβο1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
14:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Σλάβια Σόφιας2-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
12:00Αρντα Κουρντζχαλι-Hebar Pazardzhik3-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2023
17:00Μπότεφ Πλόβντιβ-ΤΣΣΚΑ Σόφιας1-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
14:35ΤΣΣΚΑ 1948-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/X
12:00Μποτεφ Βρατσα-Μπερέε1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2023
17:00Levski Krumovgrad-Λέφσκι Σόφιας2-2
1-2
ΒΟΥ1HT 2/X
14:30Hebar Pazardzhik-Πιρίν1-2
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2023
17:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-ΤΣΣΚΑ 19482-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
14:45Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Λοκομοτίβ Πλόβντιν0-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2023
17:00Λουντογκόρετς-Μπότεφ Πλόβντιβ2-2
1-0
ΒΟΥ1HT 1/X
14:35Σλάβια Σόφιας-Λοκομοτίβ Σόφιας1-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2023
17:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Μπερέε2-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
14:30Αρντα Κουρντζχαλι-Μποτεφ Βρατσα4-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Πέμπτη, 14 Σεπτεμβρίου 2023
17:30Λέφσκι Σόφιας-Πιρίν2-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου 2023
18:15Λέφσκι Σόφιας-Hebar Pazardzhik1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
16:00Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Levski Krumovgrad4-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου 2023
18:20Μπερέε-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-3
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
16:00Λοκομοτίβ Σόφιας-Εταρ Βελικο Ταρνοβο1-3
1-2
ΒΟΥ1HT 2/2
Παρασκευή, 1 Σεπτεμβρίου 2023
18:30Μπότεφ Πλόβντιβ-Σλάβια Σόφιας3-1
3-0
ΒΟΥ1HT 1/1
16:15Μποτεφ Βρατσα-Τσέρνο Μ. Βάρνας0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
14:00Πιρίν-Αρντα Κουρντζχαλι0-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Δευτέρα, 28 Αυγούστου 2023
17:30Σλάβια Σόφιας-ΤΣΣΚΑ 19480-2
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
Κυριακή, 27 Αυγούστου 2023
18:15Λουντογκόρετς-Μπερέε5-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
16:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Μπότεφ Πλόβντιβ1-2
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Σάββατο, 26 Αυγούστου 2023
18:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-1
1-0
ΒΟΥ1HT 1/X
16:00Levski Krumovgrad-Λοκομοτίβ Σόφιας2-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2023
18:15Hebar Pazardzhik-Λοκομοτίβ Πλόβντιν3-4
3-4
ΒΟΥ1HT 2/2
16:00Πιρίν-Μποτεφ Βρατσα0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Δευτέρα, 21 Αυγούστου 2023
17:30ΤΣΣΚΑ 1948-Εταρ Βελικο Ταρνοβο1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Κυριακή, 20 Αυγούστου 2023
18:15Τσέρνο Μ. Βάρνας-Λουντογκόρετς1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
16:00Μπότεφ Πλόβντιβ-Levski Krumovgrad1-2
1-0
ΒΟΥ1HT 1/2
Σάββατο, 19 Αυγούστου 2023
18:15Μποτεφ Βρατσα-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-2
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
16:00Μπερέε-Σλάβια Σόφιας3-0
3-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Παρασκευή, 18 Αυγούστου 2023
18:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Αρντα Κουρντζχαλι1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
16:00Λοκομοτίβ Σόφιας-Hebar Pazardzhik0-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Δευτέρα, 14 Αυγούστου 2023
18:15Levski Krumovgrad-ΤΣΣΚΑ 19481-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
16:00Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Μπερέε2-2
1-1
ΒΟΥ1HT X/X
Κυριακή, 13 Αυγούστου 2023
18:15Λουντογκόρετς-ΤΣΣΚΑ Σόφιας3-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
15:45Λέφσκι Σόφιας-Μποτεφ Βρατσα1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Σάββατο, 12 Αυγούστου 2023
18:15Σλάβια Σόφιας-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-5
1-2
ΒΟΥ1HT 2/2
16:00Hebar Pazardzhik-Μπότεφ Πλόβντιβ1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Παρασκευή, 11 Αυγούστου 2023
18:15Πιρίν-Λοκομοτίβ Πλόβντιν0-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
16:00Αρντα Κουρντζχαλι-Λοκομοτίβ Σόφιας1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Δευτέρα, 7 Αυγούστου 2023
18:15Μπερέε-Levski Krumovgrad2-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
16:00ΤΣΣΚΑ 1948-Hebar Pazardzhik1-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Κυριακή, 6 Αυγούστου 2023
18:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Λέφσκι Σόφιας2-1
2-1
ΒΟΥ1HT 1/1
15:45ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Σλάβια Σόφιας1-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
Σάββατο, 5 Αυγούστου 2023
18:15Λοκομοτίβ Σόφιας-Πιρίν2-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
16:00Μποτεφ Βρατσα-Λουντογκόρετς0-5
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
Παρασκευή, 4 Αυγούστου 2023
18:15Μπότεφ Πλόβντιβ-Αρντα Κουρντζχαλι0-2
0-2
ΒΟΥ1HT 2/2
16:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Εταρ Βελικο Ταρνοβο2-1
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Δευτέρα, 31 Ιουλίου 2023
18:15Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Μποτεφ Βρατσα4-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Κυριακή, 30 Ιουλίου 2023
18:15Λέφσκι Σόφιας-Λοκομοτίβ Σόφιας6-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Σάββατο, 29 Ιουλίου 2023
18:15Πιρίν-Μπότεφ Πλόβντιβ0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
16:00Hebar Pazardzhik-Μπερέε1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Παρασκευή, 28 Ιουλίου 2023
18:15Levski Krumovgrad-Τσέρνο Μ. Βάρνας1-3
1-1
ΒΟΥ1HT X/2
Δευτέρα, 24 Ιουλίου 2023
18:15Μπερέε-Αρντα Κουρντζχαλι1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
16:00Μποτεφ Βρατσα-Σλάβια Σόφιας2-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Κυριακή, 23 Ιουλίου 2023
18:15Λοκομοτίβ Σόφιας-Λοκομοτίβ Πλόβντιν2-4
1-1
ΒΟΥ1HT X/2
16:00Τσέρνο Μ. Βάρνας-Hebar Pazardzhik1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Σάββατο, 22 Ιουλίου 2023
18:30Λουντογκόρετς-Εταρ Βελικο Ταρνοβο5-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
16:15Μπότεφ Πλόβντιβ-Λέφσκι Σόφιας1-3
0-0
ΒΟΥ1HT X/2
Παρασκευή, 21 Ιουλίου 2023
18:15ΤΣΣΚΑ Σόφιας-Levski Krumovgrad1-0
1-0
ΒΟΥ1HT 1/1
16:00ΤΣΣΚΑ 1948-Πιρίν3-0
2-0
ΒΟΥ1HT 1/1
Δευτέρα, 17 Ιουλίου 2023
17:45Εταρ Βελικο Ταρνοβο-Σλάβια Σόφιας0-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/2
15:30Λοκομοτίβ Σόφιας-Μποτεφ Βρατσα1-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/1
Κυριακή, 16 Ιουλίου 2023
18:00Hebar Pazardzhik-ΤΣΣΚΑ Σόφιας0-0
0-0
ΒΟΥ1HT X/X
15:30Λοκομοτίβ Πλόβντιν-Μπότεφ Πλόβντιβ1-1
0-1
ΒΟΥ1HT 2/X
Σάββατο, 15 Ιουλίου 2023
18:00Αρντα Κουρντζχαλι-Τσέρνο Μ. Βάρνας3-3
0-1
ΒΟΥ1HT 2/X
15:45Λέφσκι Σόφιας-ΤΣΣΚΑ 19481-2
1-1
ΒΟΥ1HT X/2
Παρασκευή, 14 Ιουλίου 2023
18:00Levski Krumovgrad-Λουντογκόρετς3-1
2-1
ΒΟΥ1HT 1/1
15:45Πιρίν-Μπερέε1-2
1-1
ΒΟΥ1HT X/2

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

*Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις