Αποτέλεσματα αγώνων - Ελβετία Super League - Α Ελβετίας - ΕΛΒ1
Πρωτάθλημα | Ωρα | Αγώνες | 1 | X | 2 | ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ | ΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡ. | ΗΜ/ΤΕΛ | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Σερβέτ | 0-1 | 0-1 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Λωζάννη-Βίντερτουρ | 1-1 | 1-1 | X/X | ΕΛΒ1 | 13:15 | Λουγκάνο-Ζυρίχη | 2-0 | 1-0 | 1/1 | |
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Γκρασχόπερς-Λουκέρνη | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Ιβερντόν-Βασιλεία | 0-2 | 0-1 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Σεν Γκάλεν-Σταντέ Ούσχι | 1-0 | 0-0 | X/1 | |
Κυριακή, 18 Φεβρουαρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Λουκέρνη-Ζυρίχη | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Σερβέτ-Λουγκάνο | 2-1 | 0-1 | 2/1 | ΕΛΒ1 | 13:15 | Γιουνγκ Μπόϊς-Σταντέ Ούσχι | 1-0 | 0-0 | X/1 | |
Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Γκρασχόπερς-Βασιλεία | 2-1 | 2-1 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Λωζάννη-Ιβερντόν | 3-1 | 3-1 | 1/1 | |||||||
Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Βασιλεία-Σεν Γκάλεν | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Ιβερντόν-Σερβέτ | 2-1 | 1-1 | X/1 | ΕΛΒ1 | 13:15 | Βίντερτουρ-Λουκέρνη | 2-1 | 0-1 | 2/1 | |
Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Λουγκάνο-Γιουνγκ Μπόϊς | 3-3 | 1-1 | X/X | ΕΛΒ1 | 17:00 | Ζυρίχη-Γκρασχόπερς | 1-0 | 1-0 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Σταντέ Ούσχι-Λωζάννη | 1-1 | 1-1 | X/X | |
Κυριακή, 4 Φεβρουαρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Λουκέρνη-Σεν Γκάλεν | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Σερβέτ-Σταντέ Ούσχι | 3-1 | 2-0 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 13:15 | Ιβερντόν-Ζυρίχη | 3-0 | 1-0 | 1/1 | |
Σάββατο, 3 Φεβρουαρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Βασιλεία-Λουγκάνο | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Γκρασχόπερς-Βίντερτουρ | 0-1 | 0-1 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Λωζάννη-Γιουνγκ Μπόϊς | 0-1 | 0-1 | 2/2 | |
Πέμπτη, 1 Φεβρουαρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Σταντέ Ούσχι-Λουκέρνη | 0-3 | 0-2 | 2/2 | |||||||||||||
Τετάρτη, 31 Ιανουρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Ζυρίχη-Λωζάννη | 2-2 | 0-2 | 2/X | ΕΛΒ1 | 19:30 | Λουγκάνο-Γκρασχόπερς | 0-0 | 0-0 | X/X | ΕΛΒ1 | 19:30 | Σεν Γκάλεν-Σερβέτ | 0-2 | 0-2 | 2/2 | |
Τρίτη, 30 Ιανουρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Βίντερτουρ-Βασιλεία | 1-3 | 0-1 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Ιβερντόν | 5-1 | 2-1 | 1/1 | |||||||
Κυριακή, 28 Ιανουρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Γκρασχόπερς-Ζυρίχη | 2-1 | 0-1 | 2/1 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Λουκέρνη-Λωζάννη | 2-1 | 0-1 | 2/1 | ΕΛΒ1 | 13:15 | Σεν Γκάλεν-Λουγκάνο | 1-4 | 0-1 | 2/2 | |
Σάββατο, 27 Ιανουρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Βασιλεία-Γιουνγκ Μπόϊς | 1-0 | 1-0 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Σερβέτ-Ιβερντόν | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Σταντέ Ούσχι-Βίντερτουρ | 1-3 | 0-2 | 2/2 | |
Τρίτη, 23 Ιανουρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 18:00 | Βίντερτουρ-Σερβέτ | 3-3 | 0-2 | 2/X | ΕΛΒ1 | 18:00 | Ιβερντόν-Λουκέρνη | 2-1 | 1-0 | 1/1 | |||||||
Κυριακή, 21 Ιανουρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Ζυρίχη-Βασιλεία | 0-0 | 0-0 | X/X | ΕΛΒ1 | 15:30 | Λουγκάνο-Σταντέ Ούσχι | 2-3 | 0-3 | 2/2 | |||||||
Σάββατο, 20 Ιανουρίου 2024 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Λωζάννη-Σεν Γκάλεν | 0-1 | 0-1 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Γιουνγκ Μπόϊς-Γκρασχόπερς | 1-0 | 0-0 | X/1 | |||||||
Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Λουκέρνη-Βασιλεία | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Σερβέτ-Λουγκάνο | 2-2 | 2-0 | 1/X | ΕΛΒ1 | 13:15 | Βίντερτουρ-Λωζάννη | 1-0 | 0-0 | X/1 | |
Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Γκρασχόπερς-Ιβερντόν | 1-1 | 1-0 | 1/X | ΕΛΒ1 | 17:00 | Σεν Γκάλεν-Ζυρίχη | 1-0 | 1-0 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Σταντέ Ούσχι-Γιουνγκ Μπόϊς | 1-3 | 0-3 | 2/2 | |
Τετάρτη, 13 Δεκεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Βίντερτουρ-Ζυρίχη | 2-1 | 1-1 | X/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Ζυρίχη-Λουκέρνη | 1-1 | 0-0 | X/X | ΕΛΒ1 | 15:30 | Ιβερντόν-Σταντέ Ούσχι | 2-1 | 0-1 | 2/1 | ΕΛΒ1 | 13:15 | Λουγκάνο-Βίντερτουρ | 2-1 | 1-0 | 1/1 | |
Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Λωζάννη-Σερβέτ | 1-1 | 0-1 | 2/X | ΕΛΒ1 | 17:00 | Βασιλεία-Γκρασχόπερς | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Γιουνγκ Μπόϊς-Σεν Γκάλεν | 3-0 | 2-0 | 1/1 | |
Τετάρτη, 6 Δεκεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Σταντέ Ούσχι | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Λουγκάνο-Βασιλεία | 1-3 | 0-1 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 17:30 | Σεν Γκάλεν-Ιβερντόν | 4-0 | 3-0 | 1/1 | |
Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Σερβέτ | 1-1 | 0-1 | 2/X | ΕΛΒ1 | 15:30 | Λουγκάνο-Λουκέρνη | 1-0 | 0-0 | X/1 | |||||||
Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Γκρασχόπερς-Λωζάννη | 5-0 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Σταντέ Ούσχι-Βασιλεία | 1-1 | 0-1 | 2/X | |||||||
Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Βασιλεία-Σεν Γκάλεν | 2-0 | 1-0 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Σερβέτ-Γκρασχόπερς | 2-0 | 1-0 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 13:15 | Λωζάννη-Σταντέ Ούσχι | 1-0 | 0-0 | X/1 | |
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Ιβερντόν-Λουγκάνο | 0-5 | 0-0 | X/2 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Λουκέρνη-Βίντερτουρ | 3-1 | 1-0 | 1/1 | |||||||
Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Λουγκάνο-Ζυρίχη | 0-3 | 0-2 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 13:15 | Γκρασχόπερς-Σταντέ Ούσχι | 5-2 | 4-1 | 1/1 | |||||||
Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Ιβερντόν-Λωζάννη | 2-2 | 2-2 | X/X | ΕΛΒ1 | 17:00 | Σεν Γκάλεν-Βίντερτουρ | 4-2 | 3-1 | 1/1 | |||||||
Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Βασιλεία-Ιβερντόν | 2-1 | 1-0 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Σταντέ Ούσχι-Σεν Γκάλεν | 2-5 | 2-1 | 1/2 | ΕΛΒ1 | 13:15 | Λουκέρνη-Γκρασχόπερς | 2-0 | 1-0 | 1/1 | |
Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 19:30 | Ζυρίχη-Σερβέτ | 0-2 | 0-1 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Βίντερτουρ-Γιουνγκ Μπόϊς | 1-4 | 1-2 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 17:00 | Λωζάννη-Λουγκάνο | 3-1 | 0-0 | X/1 | |
Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 15:30 | Λουγκάνο-Γιουνγκ Μπόϊς | 1-1 | 0-0 | X/X | ΕΛΒ1 | 15:30 | Σερβέτ-Λουκέρνη | 4-2 | 1-1 | X/1 | ΕΛΒ1 | 13:15 | Λωζάννη-Βασιλεία | 3-0 | 1-0 | 1/1 | |
Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Ζυρίχη-Σταντέ Ούσχι | 1-1 | 1-1 | X/X | |||||||||||||
Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Γκρασχόπερς-Λουγκάνο | 2-1 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Λουκέρνη-Ιβερντόν | 2-1 | 1-0 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 12:15 | Βίντερτουρ-Σεν Γκάλεν | 2-1 | 0-0 | X/1 | |
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Βασιλεία-Σερβέτ | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Γιουνγκ Μπόϊς-Ζυρίχη | 0-0 | 0-0 | X/X | ΕΛΒ1 | 16:00 | Σταντέ Ούσχι-Λωζάννη | 2-2 | 0-1 | 2/X | |
Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Βασιλεία | 3-0 | 2-0 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Λωζάννη-Λουκέρνη | 3-1 | 0-1 | 2/1 | ΕΛΒ1 | 12:15 | Λουγκάνο-Σερβέτ | 0-1 | 0-1 | 2/2 | |
Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Σεν Γκάλεν-Σταντέ Ούσχι | 4-0 | 2-0 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Ζυρίχη-Βίντερτουρ | 3-2 | 2-1 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Ιβερντόν-Γκρασχόπερς | 0-3 | 0-1 | 2/2 | |
Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Βασιλεία-Σταντέ Ούσχι | 0-3 | 0-1 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 12:15 | Ιβερντόν-Σεν Γκάλεν | 1-0 | 1-0 | 1/1 | |||||||
Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Γκρασχόπερς-Γιουνγκ Μπόϊς | 0-1 | 0-1 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Βίντερτουρ-Λουγκάνο | 2-3 | 0-1 | 2/2 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Σερβέτ-Λωζάννη | 2-1 | 0-1 | 2/1 | |
Πέμπτη, 28 Σεπτεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Βασιλεία-Λουκέρνη | 1-1 | 0-0 | X/X | ΕΛΒ1 | 18:30 | Σταντέ Ούσχι-Ιβερντόν | 1-1 | 0-0 | X/X | |||||||
Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Λουγκάνο-Λωζάννη | 2-1 | 1-0 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Σεν Γκάλεν-Γιουνγκ Μπόϊς | 2-1 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Σερβέτ-Βίντερτουρ | 2-2 | 0-1 | 2/X | |
Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Ζυρίχη-Γκρασχόπερς | 2-1 | 1-0 | 1/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Λουκέρνη-Σερβέτ | 2-0 | 2-0 | 1/1 | |||||||||||||
Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Γκρασχόπερς-Σεν Γκάλεν | 1-1 | 1-0 | 1/X | ΕΛΒ1 | 16:00 | Βίντερτουρ-Σταντέ Ούσχι | 2-1 | 2-1 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Λωζάννη-Ζυρίχη | 0-0 | 0-0 | X/X | |
Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Βασιλεία-Ζυρίχη | 2-2 | 0-1 | 2/X | ΕΛΒ1 | 14:30 | Λουκέρνη-Λουγκάνο | 3-2 | 2-1 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 12:15 | Σερβέτ-Γιουνγκ Μπόϊς | 0-1 | 0-1 | 2/2 | |
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Βίντερτουρ-Ιβερντόν | 1-1 | 1-0 | 1/X | ΕΛΒ1 | 16:00 | Σεν Γκάλεν-Λωζάννη | 2-1 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Σταντέ Ούσχι-Γκρασχόπερς | 2-1 | 0-1 | 2/1 | |
Κυριακή, 27 Αυγούστου 2023 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Γκρασχόπερς-Λουκέρνη | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Λωζάννη-Βίντερτουρ | 2-5 | 0-1 | 2/2 | |||||||
Σάββατο, 26 Αυγούστου 2023 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Ζυρίχη-Σεν Γκάλεν | 1-1 | 0-0 | X/X | ΕΛΒ1 | 16:00 | Ιβερντόν-Σερβέτ | 4-1 | 1-0 | 1/1 | |||||||
Κυριακή, 13 Αυγούστου 2023 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Λουγκάνο-Ιβερντόν | 6-1 | 3-1 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Λουκέρνη-Γιουνγκ Μπόϊς | 1-1 | 1-0 | 1/X | ΕΛΒ1 | 12:15 | Βασιλεία-Λωζάννη | 1-2 | 0-1 | 2/2 | |
Σάββατο, 12 Αυγούστου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Σερβέτ-Σεν Γκάλεν | 1-1 | 1-0 | 1/X | ΕΛΒ1 | 16:00 | Βίντερτουρ-Γκρασχόπερς | 3-1 | 1-1 | X/1 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Σταντέ Ούσχι-Ζυρίχη | 0-3 | 0-1 | 2/2 | |
Κυριακή, 6 Αυγούστου 2023 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Γκρασχόπερς-Βασιλεία | 3-1 | 3-1 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Σεν Γκάλεν-Λουκέρνη | 2-1 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 12:15 | Λωζάννη-Ιβερντόν | 1-2 | 1-1 | X/2 | |
Σάββατο, 5 Αυγούστου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Ζυρίχη-Λουγκάνο | 3-0 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Γιουνγκ Μπόϊς-Βίντερτουρ | 5-2 | 3-1 | 1/1 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Σταντέ Ούσχι-Σερβέτ | 1-1 | 0-0 | X/X | |
Κυριακή, 30 Ιουλίου 2023 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Βασιλεία-Βίντερτουρ | 5-2 | 1-1 | X/1 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Ιβερντόν-Γιουνγκ Μπόϊς | 2-2 | 0-1 | 2/X | ΕΛΒ1 | 12:15 | Λουκέρνη-Σταντέ Ούσχι | 2-1 | 0-0 | X/1 | |
Σάββατο, 29 Ιουλίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Σερβέτ-Ζυρίχη | 2-2 | 0-1 | 2/X | ΕΛΒ1 | 16:00 | Λουγκάνο-Σεν Γκάλεν | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Λωζάννη-Γκρασχόπερς | 1-1 | 1-0 | 1/X | |
Τετάρτη, 26 Ιουλίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Σταντέ Ούσχι-Λουγκάνο | 0-3 | 0-1 | 2/2 | |||||||||||||
Κυριακή, 23 Ιουλίου 2023 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Λωζάννη | 2-1 | 0-0 | X/1 | ΕΛΒ1 | 14:30 | Ζυρίχη-Ιβερντόν | 2-0 | 1-0 | 1/1 | |||||||
Σάββατο, 22 Ιουλίου 2023 | ΕΛΒ1 | 18:30 | Βίντερτουρ-Λουκέρνη | 0-0 | 0-0 | X/X | ΕΛΒ1 | 16:00 | Γκρασχόπερς-Σερβέτ | 1-3 | 1-1 | X/2 | ΕΛΒ1 | 16:00 | Σεν Γκάλεν-Βασιλεία | 2-1 | 1-1 | X/1 |
Αποτέλεσματα αγώνων
Ελβετία Super League
Α Ελβετίας - ΕΛΒ1
Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2024 | 15:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Σερβέτ | 0-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 15:30 | Λωζάννη-Βίντερτουρ | 1-1 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/X | 13:15 | Λουγκάνο-Ζυρίχη | 2-0 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2024 | 19:30 | Γκρασχόπερς-Λουκέρνη | 0-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/2 | 17:00 | Ιβερντόν-Βασιλεία | 0-2 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 17:00 | Σεν Γκάλεν-Σταντέ Ούσχι | 1-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | |
Κυριακή, 18 Φεβρουαρίου 2024 | 15:30 | Λουκέρνη-Ζυρίχη | 0-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/2 | 15:30 | Σερβέτ-Λουγκάνο | 2-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/1 | 13:15 | Γιουνγκ Μπόϊς-Σταντέ Ούσχι | 1-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | |
Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου 2024 | 19:30 | Γκρασχόπερς-Βασιλεία | 2-1 | 2-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 17:00 | Λωζάννη-Ιβερντόν | 3-1 | 3-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |||||||
Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2024 | 15:30 | Βασιλεία-Σεν Γκάλεν | 1-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 15:30 | Ιβερντόν-Σερβέτ | 2-1 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 13:15 | Βίντερτουρ-Λουκέρνη | 2-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/1 | |
Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2024 | 19:30 | Λουγκάνο-Γιουνγκ Μπόϊς | 3-3 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/X | 17:00 | Ζυρίχη-Γκρασχόπερς | 1-0 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 17:00 | Σταντέ Ούσχι-Λωζάννη | 1-1 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/X | |
Κυριακή, 4 Φεβρουαρίου 2024 | 15:30 | Λουκέρνη-Σεν Γκάλεν | 1-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 15:30 | Σερβέτ-Σταντέ Ούσχι | 3-1 | 2-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 13:15 | Ιβερντόν-Ζυρίχη | 3-0 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |
Σάββατο, 3 Φεβρουαρίου 2024 | 19:30 | Βασιλεία-Λουγκάνο | 0-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/2 | 17:00 | Γκρασχόπερς-Βίντερτουρ | 0-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 17:00 | Λωζάννη-Γιουνγκ Μπόϊς | 0-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |
Πέμπτη, 1 Φεβρουαρίου 2024 | 19:30 | Σταντέ Ούσχι-Λουκέρνη | 0-3 | 0-2 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |||||||||||||
Τετάρτη, 31 Ιανουρίου 2024 | 19:30 | Ζυρίχη-Λωζάννη | 2-2 | 0-2 | ΕΛΒ1 | HT 2/X | 19:30 | Λουγκάνο-Γκρασχόπερς | 0-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/X | 19:30 | Σεν Γκάλεν-Σερβέτ | 0-2 | 0-2 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |
Τρίτη, 30 Ιανουρίου 2024 | 19:30 | Βίντερτουρ-Βασιλεία | 1-3 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 19:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Ιβερντόν | 5-1 | 2-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |||||||
Κυριακή, 28 Ιανουρίου 2024 | 15:30 | Γκρασχόπερς-Ζυρίχη | 2-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/1 | 15:30 | Λουκέρνη-Λωζάννη | 2-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/1 | 13:15 | Σεν Γκάλεν-Λουγκάνο | 1-4 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |
Σάββατο, 27 Ιανουρίου 2024 | 19:30 | Βασιλεία-Γιουνγκ Μπόϊς | 1-0 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 17:00 | Σερβέτ-Ιβερντόν | 1-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 17:00 | Σταντέ Ούσχι-Βίντερτουρ | 1-3 | 0-2 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |
Τρίτη, 23 Ιανουρίου 2024 | 18:00 | Βίντερτουρ-Σερβέτ | 3-3 | 0-2 | ΕΛΒ1 | HT 2/X | 18:00 | Ιβερντόν-Λουκέρνη | 2-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |||||||
Κυριακή, 21 Ιανουρίου 2024 | 15:30 | Ζυρίχη-Βασιλεία | 0-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/X | 15:30 | Λουγκάνο-Σταντέ Ούσχι | 2-3 | 0-3 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |||||||
Σάββατο, 20 Ιανουρίου 2024 | 19:30 | Λωζάννη-Σεν Γκάλεν | 0-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 17:00 | Γιουνγκ Μπόϊς-Γκρασχόπερς | 1-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | |||||||
Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2023 | 15:30 | Λουκέρνη-Βασιλεία | 0-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/2 | 15:30 | Σερβέτ-Λουγκάνο | 2-2 | 2-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/X | 13:15 | Βίντερτουρ-Λωζάννη | 1-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | |
Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2023 | 19:30 | Γκρασχόπερς-Ιβερντόν | 1-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/X | 17:00 | Σεν Γκάλεν-Ζυρίχη | 1-0 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 17:00 | Σταντέ Ούσχι-Γιουνγκ Μπόϊς | 1-3 | 0-3 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |
Τετάρτη, 13 Δεκεμβρίου 2023 | 19:30 | Βίντερτουρ-Ζυρίχη | 2-1 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2023 | 15:30 | Ζυρίχη-Λουκέρνη | 1-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/X | 15:30 | Ιβερντόν-Σταντέ Ούσχι | 2-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/1 | 13:15 | Λουγκάνο-Βίντερτουρ | 2-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |
Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2023 | 19:30 | Λωζάννη-Σερβέτ | 1-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/X | 17:00 | Βασιλεία-Γκρασχόπερς | 0-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/2 | 17:00 | Γιουνγκ Μπόϊς-Σεν Γκάλεν | 3-0 | 2-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |
Τετάρτη, 6 Δεκεμβρίου 2023 | 19:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Σταντέ Ούσχι | 1-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 19:30 | Λουγκάνο-Βασιλεία | 1-3 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 17:30 | Σεν Γκάλεν-Ιβερντόν | 4-0 | 3-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |
Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2023 | 15:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Σερβέτ | 1-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/X | 15:30 | Λουγκάνο-Λουκέρνη | 1-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | |||||||
Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2023 | 17:00 | Γκρασχόπερς-Λωζάννη | 5-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 17:00 | Σταντέ Ούσχι-Βασιλεία | 1-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/X | |||||||
Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2023 | 15:30 | Βασιλεία-Σεν Γκάλεν | 2-0 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 15:30 | Σερβέτ-Γκρασχόπερς | 2-0 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 13:15 | Λωζάννη-Σταντέ Ούσχι | 1-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | |
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2023 | 19:30 | Ιβερντόν-Λουγκάνο | 0-5 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/2 | 17:00 | Λουκέρνη-Βίντερτουρ | 3-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |||||||
Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2023 | 15:30 | Λουγκάνο-Ζυρίχη | 0-3 | 0-2 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 13:15 | Γκρασχόπερς-Σταντέ Ούσχι | 5-2 | 4-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |||||||
Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2023 | 17:00 | Ιβερντόν-Λωζάννη | 2-2 | 2-2 | ΕΛΒ1 | HT X/X | 17:00 | Σεν Γκάλεν-Βίντερτουρ | 4-2 | 3-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |||||||
Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2023 | 15:30 | Βασιλεία-Ιβερντόν | 2-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 15:30 | Σταντέ Ούσχι-Σεν Γκάλεν | 2-5 | 2-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/2 | 13:15 | Λουκέρνη-Γκρασχόπερς | 2-0 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |
Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2023 | 19:30 | Ζυρίχη-Σερβέτ | 0-2 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 17:00 | Βίντερτουρ-Γιουνγκ Μπόϊς | 1-4 | 1-2 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 17:00 | Λωζάννη-Λουγκάνο | 3-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | |
Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2023 | 15:30 | Λουγκάνο-Γιουνγκ Μπόϊς | 1-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/X | 15:30 | Σερβέτ-Λουκέρνη | 4-2 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 13:15 | Λωζάννη-Βασιλεία | 3-0 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |
Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2023 | 18:30 | Ζυρίχη-Σταντέ Ούσχι | 1-1 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/X | |||||||||||||
Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2023 | 14:30 | Γκρασχόπερς-Λουγκάνο | 2-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 14:30 | Λουκέρνη-Ιβερντόν | 2-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 12:15 | Βίντερτουρ-Σεν Γκάλεν | 2-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | |
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023 | 18:30 | Βασιλεία-Σερβέτ | 0-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/2 | 16:00 | Γιουνγκ Μπόϊς-Ζυρίχη | 0-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/X | 16:00 | Σταντέ Ούσχι-Λωζάννη | 2-2 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/X | |
Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2023 | 14:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Βασιλεία | 3-0 | 2-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 14:30 | Λωζάννη-Λουκέρνη | 3-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/1 | 12:15 | Λουγκάνο-Σερβέτ | 0-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |
Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2023 | 18:30 | Σεν Γκάλεν-Σταντέ Ούσχι | 4-0 | 2-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 16:00 | Ζυρίχη-Βίντερτουρ | 3-2 | 2-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 16:00 | Ιβερντόν-Γκρασχόπερς | 0-3 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |
Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2023 | 14:30 | Βασιλεία-Σταντέ Ούσχι | 0-3 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 12:15 | Ιβερντόν-Σεν Γκάλεν | 1-0 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |||||||
Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:30 | Γκρασχόπερς-Γιουνγκ Μπόϊς | 0-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 16:00 | Βίντερτουρ-Λουγκάνο | 2-3 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | 16:00 | Σερβέτ-Λωζάννη | 2-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/1 | |
Πέμπτη, 28 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:30 | Βασιλεία-Λουκέρνη | 1-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/X | 18:30 | Σταντέ Ούσχι-Ιβερντόν | 1-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/X | |||||||
Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:30 | Λουγκάνο-Λωζάννη | 2-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 18:30 | Σεν Γκάλεν-Γιουνγκ Μπόϊς | 2-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 18:30 | Σερβέτ-Βίντερτουρ | 2-2 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/X | |
Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:30 | Ζυρίχη-Γκρασχόπερς | 2-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2023 | 14:30 | Λουκέρνη-Σερβέτ | 2-0 | 2-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |||||||||||||
Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:30 | Γκρασχόπερς-Σεν Γκάλεν | 1-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/X | 16:00 | Βίντερτουρ-Σταντέ Ούσχι | 2-1 | 2-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 16:00 | Λωζάννη-Ζυρίχη | 0-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/X | |
Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου 2023 | 14:30 | Βασιλεία-Ζυρίχη | 2-2 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/X | 14:30 | Λουκέρνη-Λουγκάνο | 3-2 | 2-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 12:15 | Σερβέτ-Γιουνγκ Μπόϊς | 0-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:30 | Βίντερτουρ-Ιβερντόν | 1-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/X | 16:00 | Σεν Γκάλεν-Λωζάννη | 2-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 16:00 | Σταντέ Ούσχι-Γκρασχόπερς | 2-1 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/1 | |
Κυριακή, 27 Αυγούστου 2023 | 14:30 | Γκρασχόπερς-Λουκέρνη | 0-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/2 | 14:30 | Λωζάννη-Βίντερτουρ | 2-5 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |||||||
Σάββατο, 26 Αυγούστου 2023 | 16:00 | Ζυρίχη-Σεν Γκάλεν | 1-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/X | 16:00 | Ιβερντόν-Σερβέτ | 4-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |||||||
Κυριακή, 13 Αυγούστου 2023 | 14:30 | Λουγκάνο-Ιβερντόν | 6-1 | 3-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 14:30 | Λουκέρνη-Γιουνγκ Μπόϊς | 1-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/X | 12:15 | Βασιλεία-Λωζάννη | 1-2 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |
Σάββατο, 12 Αυγούστου 2023 | 18:30 | Σερβέτ-Σεν Γκάλεν | 1-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/X | 16:00 | Βίντερτουρ-Γκρασχόπερς | 3-1 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 16:00 | Σταντέ Ούσχι-Ζυρίχη | 0-3 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |
Κυριακή, 6 Αυγούστου 2023 | 14:30 | Γκρασχόπερς-Βασιλεία | 3-1 | 3-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 14:30 | Σεν Γκάλεν-Λουκέρνη | 2-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 12:15 | Λωζάννη-Ιβερντόν | 1-2 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/2 | |
Σάββατο, 5 Αυγούστου 2023 | 18:30 | Ζυρίχη-Λουγκάνο | 3-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 16:00 | Γιουνγκ Μπόϊς-Βίντερτουρ | 5-2 | 3-1 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | 16:00 | Σταντέ Ούσχι-Σερβέτ | 1-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/X | |
Κυριακή, 30 Ιουλίου 2023 | 14:30 | Βασιλεία-Βίντερτουρ | 5-2 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 14:30 | Ιβερντόν-Γιουνγκ Μπόϊς | 2-2 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/X | 12:15 | Λουκέρνη-Σταντέ Ούσχι | 2-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | |
Σάββατο, 29 Ιουλίου 2023 | 18:30 | Σερβέτ-Ζυρίχη | 2-2 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/X | 16:00 | Λουγκάνο-Σεν Γκάλεν | 1-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 16:00 | Λωζάννη-Γκρασχόπερς | 1-1 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/X | |
Τετάρτη, 26 Ιουλίου 2023 | 18:30 | Σταντέ Ούσχι-Λουγκάνο | 0-3 | 0-1 | ΕΛΒ1 | HT 2/2 | |||||||||||||
Κυριακή, 23 Ιουλίου 2023 | 14:30 | Γιουνγκ Μπόϊς-Λωζάννη | 2-1 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/1 | 14:30 | Ζυρίχη-Ιβερντόν | 2-0 | 1-0 | ΕΛΒ1 | HT 1/1 | |||||||
Σάββατο, 22 Ιουλίου 2023 | 18:30 | Βίντερτουρ-Λουκέρνη | 0-0 | 0-0 | ΕΛΒ1 | HT X/X | 16:00 | Γκρασχόπερς-Σερβέτ | 1-3 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/2 | 16:00 | Σεν Γκάλεν-Βασιλεία | 2-1 | 1-1 | ΕΛΒ1 | HT X/1 |
21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
*Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις