Αποτέλεσματα αγώνων - Ιταλία Serie B - Β Ιταλίας - ΙΤΑ2
Πρωτάθλημα | Ωρα | Αγώνες | 1 | X | 2 | ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ | ΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡ. | ΗΜ/ΤΕΛ | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη, 28 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Βενέτσια-Τσιταντέλα | 2-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Πίζα-Μοντενα | 2-2 | 1-0 | 1/X | ΙΤΑ2 | 19:30 | Σπέτσια-Feralpisalo | 0-2 | 0-1 | 2/2 | |
Τρίτη, 27 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Lecco-Κόμο | 0-3 | 0-2 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Καταντζάρο-Μπάρι | 2-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Παλέρμο-Τερνάνα | 2-3 | 1-1 | X/2 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Πάρμα-Κοζέντζα | 1-1 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 19:30 | Σαμπντόρια-Κρεμονέζε | 1-2 | 1-1 | X/2 | ΙΤΑ2 | 17:15 | Άσκολι-Μπρέσια | 1-1 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 17:15 | Ρετζιάνα-Σουντιρόλ | 1-1 | 0-0 | X/X |
Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Μοντενα-Σπέτσια | 0-0 | 0-0 | X/X | |||||||||||||
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Κόμο-Πάρμα | 1-1 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Feralpisalo-Άσκολι | 0-1 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Κρεμονέζε-Παλέρμο | 2-2 | 0-2 | 2/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μπρέσια-Ρετζιάνα | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Σουντιρόλ-Μπάρι | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Τσιταντέλα-Καταντζάρο | 1-2 | 1-1 | X/2 |
Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Κοζέντζα-Σαμπντόρια | 1-2 | 0-2 | 2/2 | |||||||||||||
Κυριακή, 18 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Βενέτσια-Μοντενα | 2-2 | 1-0 | 1/X | |||||||||||||
Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Καταντζάρο-Σουντιρόλ | 2-2 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 15:15 | Σαμπντόρια-Μπρέσια | 1-1 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Lecco-Κοζέντζα | 1-3 | 0-2 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μπάρι-Feralpisalo | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Πάρμα-Πίζα | 3-2 | 1-1 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Ρετζιάνα-Τερνάνα | 0-2 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Σπέτσια-Τσιταντέλα | 4-2 | 2-1 | 1/1 |
Παρασκευή, 16 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Άσκολι-Κρεμονέζε | 0-0 | 0-0 | X/X | |||||||||||||
Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Τερνάνα-Σπέτσια | 1-1 | 0-0 | X/X | |||||||||||||
Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Καταντζάρο-Άσκολι | 3-2 | 1-2 | 2/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Μπάρι-Lecco | 3-1 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Πίζα-Σαμπντόρια | 2-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Feralpisalo-Παλέρμο | 1-2 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Κρεμονέζε-Ρετζιάνα | 1-1 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μοντενα-Κοζέντζα | 1-1 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Σουντιρόλ-Βενέτσια | 0-3 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Τσιταντέλα-Πάρμα | 1-2 | 1-2 | 2/2 |
Παρασκευή, 9 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Κόμο-Μπρέσια | 1-0 | 1-0 | 1/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 4 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Άσκολι-Σουντιρόλ | 1-2 | 0-1 | 2/2 | |||||||||||||
Σάββατο, 3 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Lecco-Κρεμονέζε | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Σαμπντόρια-Μοντενα | 2-2 | 2-0 | 1/X | ΙΤΑ2 | 15:15 | Τερνάνα-Κόμο | 0-1 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Κοζέντζα-Πίζα | 1-1 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μπρέσια-Τσιταντέλα | 2-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Πάρμα-Βενέτσια | 2-1 | 1-1 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Ρετζιάνα-Feralpisalo | 1-1 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Σπέτσια-Καταντζάρο | 1-1 | 1-1 | X/X |
Παρασκευή, 2 Φεβρουαρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Παλέρμο-Μπάρι | 3-0 | 1-0 | 1/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 28 Ιανουρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Τσιταντέλα-Σαμπντόρια | 1-2 | 0-0 | X/2 | |||||||||||||
Σάββατο, 27 Ιανουρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Feralpisalo-Lecco | 5-1 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Μπάρι-Ρετζιάνα | 0-2 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Πίζα-Σπέτσια | 2-3 | 1-3 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Βενέτσια-Τερνάνα | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μοντενα-Πάρμα | 3-0 | 2-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Σουντιρόλ-Κοζέντζα | 0-1 | 0-0 | X/2 |
Παρασκευή, 26 Ιανουρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Καταντζάρο-Παλέρμο | 1-1 | 1-0 | 1/X | |||||||||||||
Κυριακή, 21 Ιανουρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Άσκολι-Μπάρι | 2-2 | 0-2 | 2/X | |||||||||||||
Σάββατο, 20 Ιανουρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Lecco-Πίζα | 1-3 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Κοζέντζα-Βενέτσια | 4-2 | 3-1 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Παλέρμο-Μοντενα | 4-2 | 2-1 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Feralpisalo-Καταντζάρο | 3-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μπρέσια-Σουντιρόλ | 1-1 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Ρετζιάνα-Κόμο | 2-2 | 1-2 | 2/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Σπέτσια-Κρεμονέζε | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Τερνάνα-Τσιταντέλα | 3-1 | 1-1 | X/1 |
Παρασκευή, 19 Ιανουρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Σαμπντόρια-Πάρμα | 0-3 | 0-2 | 2/2 | |||||||||||||
Κυριακή, 14 Ιανουρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Βενέτσια-Σαμπντόρια | 5-3 | 2-1 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Κρεμονέζε-Κοζέντζα | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Πάρμα-Άσκολι | 1-1 | 0-0 | X/X | |
Σάββατο, 13 Ιανουρίου 2024 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Πίζα-Ρετζιάνα | 2-2 | 1-2 | 2/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Κόμο-Σπέτσια | 4-0 | 2-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μοντενα-Μπρέσια | 1-2 | 0-2 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μπάρι-Τερνάνα | 3-1 | 2-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Σουντιρόλ-Feralpisalo | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Τσιταντέλα-Παλέρμο | 2-0 | 1-0 | 1/1 |
Τρίτη, 26 Δεκεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Σαμπντόρια-Μπάρι | 1-1 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 17:00 | Παλέρμο-Κρεμονέζε | 3-2 | 1-2 | 2/1 | ΙΤΑ2 | 14:00 | Feralpisalo-Βενέτσια | 2-2 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 14:00 | Lecco-Σουντιρόλ | 2-1 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 14:00 | Άσκολι-Τσιταντέλα | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 14:00 | Κοζέντζα-Κόμο | 1-2 | 1-1 | X/2 | ΙΤΑ2 | 14:00 | Μπρέσια-Πάρμα | 0-2 | 0-2 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 14:00 | Σπέτσια-Μοντενα | 1-1 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 14:00 | Τερνάνα-Πίζα | 1-1 | 0-1 | 2/X | ΙΤΑ2 | 11:30 | Ρετζιάνα-Καταντζάρο | 1-0 | 1-0 | 1/1 |
Σάββατο, 23 Δεκεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Μπάρι-Κοζέντζα | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 15:15 | Πίζα-Άσκολι | 1-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Σαμπντόρια-Feralpisalo | 2-3 | 1-2 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Σουντιρόλ-Ρετζιάνα | 2-3 | 1-1 | X/2 | ΙΤΑ2 | 14:00 | Καταντζάρο-Μπρέσια | 2-3 | 2-0 | 1/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Βενέτσια-Lecco | 2-2 | 0-1 | 2/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Κόμο-Παλέρμο | 3-3 | 0-1 | 2/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Κρεμονέζε-Μοντενα | 4-0 | 4-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Πάρμα-Τερνάνα | 3-1 | 1-1 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Τσιταντέλα-Σπέτσια | 4-1 | 1-0 | 1/1 |
Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Lecco-Τερνάνα | 2-3 | 2-0 | 1/2 | |||||||||||||
Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Άσκολι-Καταντζάρο | 1-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Κοζέντζα-Πάρμα | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 15:15 | Παλέρμο-Πίζα | 3-2 | 2-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Feralpisalo-Κρεμονέζε | 1-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Βενέτσια-Σουντιρόλ | 2-3 | 2-1 | 1/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μοντενα-Τσιταντέλα | 1-1 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μπρέσια-Κόμο | 2-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Ρετζιάνα-Σαμπντόρια | 1-2 | 0-1 | 2/2 |
Παρασκευή, 15 Δεκεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Σπέτσια-Μπάρι | 1-0 | 0-0 | X/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Κόμο-Μοντενα | 2-1 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Πάρμα-Παλέρμο | 3-3 | 0-2 | 2/X | ΙΤΑ2 | 15:15 | Ρετζιάνα-Μπρέσια | 1-1 | 0-0 | X/X | |
Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Καταντζάρο-Πίζα | 2-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Άσκολι-Σπέτσια | 1-2 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Κρεμονέζε-Βενέτσια | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μπάρι-Σουντιρόλ | 2-1 | 1-1 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Σαμπντόρια-Lecco | 2-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Τερνάνα-Feralpisalo | 2-1 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Τσιταντέλα-Κοζέντζα | 2-0 | 2-0 | 1/1 |
Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Lecco-Μπάρι | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Μπρέσια-Σαμπντόρια | 3-1 | 3-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Σουντιρόλ-Κόμο | 0-1 | 0-0 | X/2 | |
Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Σπέτσια-Πάρμα | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Feralpisalo-Τσιταντέλα | 0-1 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Βενέτσια-Άσκολι | 3-1 | 2-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Κοζέντζα-Τερνάνα | 1-3 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μοντενα-Ρετζιάνα | 2-1 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Πίζα-Κρεμονέζε | 0-0 | 0-0 | X/X |
Παρασκευή, 1 Δεκεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Παλέρμο-Καταντζάρο | 1-2 | 0-1 | 2/2 | |||||||||||||
Τρίτη, 28 Νοεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 17:30 | Κόμο-Lecco | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 17:30 | Σουντιρόλ-Μπρέσια | 1-1 | 1-0 | 1/X | |||||||
Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Καταντζάρο-Κοζέντζα | 2-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Τερνάνα-Παλέρμο | 1-1 | 0-1 | 2/X | |||||||
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Πίζα-Μπρέσια | 1-1 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Κόμο-Feralpisalo | 2-1 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Κρεμονέζε-Lecco | 1-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μπάρι-Βενέτσια | 0-3 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Πάρμα-Μοντενα | 1-1 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Ρετζιάνα-Άσκολι | 1-1 | 0-1 | 2/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Τσιταντέλα-Σουντιρόλ | 2-1 | 1-0 | 1/1 |
Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Σαμπντόρια-Σπέτσια | 2-1 | 1-1 | X/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Lecco-Πάρμα | 3-2 | 2-1 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Μπρέσια-Κρεμονέζε | 0-3 | 0-2 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Παλέρμο-Τσιταντέλα | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Σπέτσια-Τερνάνα | 2-2 | 1-1 | X/X |
Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Μοντενα-Σαμπντόρια | 0-2 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Feralpisalo-Μπάρι | 3-3 | 0-1 | 2/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Άσκολι-Κόμο | 0-1 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Σουντιρόλ-Πίζα | 1-2 | 0-1 | 2/2 |
Παρασκευή, 10 Νοεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 19:30 | Βενέτσια-Καταντζάρο | 2-1 | 2-1 | 1/1 | |||||||||||||
Τετάρτη, 8 Νοεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 17:30 | Lecco-Σπέτσια | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 17:30 | Παλέρμο-Μπρέσια | 1-0 | 1-0 | 1/1 | |||||||
Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Κρεμονέζε-Σπέτσια | 3-0 | 2-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Πάρμα-Σουντιρόλ | 2-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Ρετζιάνα-Lecco | 1-1 | 1-0 | 1/X | |
Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Σαμπντόρια-Παλέρμο | 1-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Καταντζάρο-Μοντενα | 1-2 | 1-1 | X/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Κοζέντζα-Feralpisalo | 1-1 | 1-0 | 1/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Μπάρι-Άσκολι | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Πίζα-Κόμο | 1-1 | 0-1 | 2/X | ΙΤΑ2 | 13:00 | Τερνάνα-Βενέτσια | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 13:00 | Τσιταντέλα-Μπρέσια | 3-2 | 2-1 | 1/1 |
Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Βενέτσια-Πίζα | 2-1 | 1-1 | X/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Μοντενα-Τερνάνα | 2-1 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Μπρέσια-Μπάρι | 1-2 | 1-0 | 1/2 | ΙΤΑ2 | 15:15 | Παλέρμο-Lecco | 1-2 | 0-2 | 2/2 |
Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Feralpisalo-Ρετζιάνα | 0-3 | 0-2 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Κόμο-Καταντζάρο | 1-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Σουντιρόλ-Σαμπντόρια | 3-1 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Σπέτσια-Κοζέντζα | 0-0 | 0-0 | X/X |
Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Τσιταντέλα-Κρεμονέζε | 1-2 | 0-0 | X/2 | |||||||||||||
Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 16:30 | Μπρέσια-Μοντενα | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 16:30 | Πίζα-Lecco | 1-2 | 0-1 | 2/2 | |||||||
Δευτέρα, 23 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Παλέρμο-Σπέτσια | 2-2 | 0-1 | 2/X | |||||||||||||
Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 16:30 | Ρετζιάνα-Βενέτσια | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Σαμπντόρια-Κοζέντζα | 2-0 | 0-0 | X/1 | |||||||
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Καταντζάρο-Feralpisalo | 3-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Lecco-Άσκολι | 0-2 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Κρεμονέζε-Σουντιρόλ | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Μπάρι-Μοντενα | 1-1 | 0-0 | X/X |
Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Πάρμα-Κόμο | 2-1 | 1-0 | 1/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Κόμο-Κρεμονέζε | 1-3 | 0-2 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Σπέτσια-Πίζα | 0-0 | 0-0 | X/X | |||||||
Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Άσκολι-Σαμπντόρια | 1-1 | 1-0 | 1/X | ΙΤΑ2 | 14:15 | Βενέτσια-Πάρμα | 3-2 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Τσιταντέλα-Τερνάνα | 2-2 | 2-1 | 1/X | ΙΤΑ2 | 12:00 | Κοζέντζα-Lecco | 3-0 | 2-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Ρετζιάνα-Μπάρι | 1-1 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 12:00 | Σουντιρόλ-Καταντζάρο | 0-1 | 0-1 | 2/2 |
Παρασκευή, 6 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Μπρέσια-Feralpisalo | 1-1 | 0-1 | 2/X | |||||||||||||
Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 16:30 | Κρεμονέζε-Πάρμα | 1-2 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Μπάρι-Κόμο | 1-1 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 14:15 | Παλέρμο-Σουντιρόλ | 2-1 | 0-1 | 2/1 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Σαμπντόρια-Καταντζάρο | 1-2 | 1-2 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Τσιταντέλα-Lecco | 2-1 | 0-1 | 2/1 |
Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Τερνάνα-Ρετζιάνα | 3-0 | 2-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Μπρέσια-Άσκολι | 1-1 | 0-1 | 2/X | ΙΤΑ2 | 12:00 | Πίζα-Κοζέντζα | 1-2 | 0-1 | 2/2 | |
Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Καταντζάρο-Τσιταντέλα | 1-1 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 18:30 | Κόμο-Σαμπντόρια | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Πάρμα-Μπάρι | 2-1 | 1-0 | 1/1 | |
Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Ρετζιάνα-Πίζα | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 18:30 | Σουντιρόλ-Μοντενα | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 18:30 | Σπέτσια-Μπρέσια | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 16:15 | Lecco-Feralpisalo | 1-2 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 16:15 | Κοζέντζα-Κρεμονέζε | 1-2 | 0-0 | X/2 |
Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Μπάρι-Καταντζάρο | 2-2 | 1-2 | 2/X | ΙΤΑ2 | 14:15 | Πάρμα-Σαμπντόρια | 1-1 | 0-1 | 2/X | ΙΤΑ2 | 14:15 | Τσιταντέλα-Κόμο | 0-3 | 0-2 | 2/2 | |
Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Σπέτσια-Ρετζιάνα | 1-2 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Feralpisalo-Πίζα | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Κρεμονέζε-Άσκολι | 2-2 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 12:00 | Μοντενα-Lecco | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 12:00 | Μπρέσια-Βενέτσια | 0-0 | 0-0 | X/X |
Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Παλέρμο-Κοζέντζα | 0-1 | 0-0 | X/2 | |||||||||||||
Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Σαμπντόρια-Τσιταντέλα | 1-2 | 1-0 | 1/2 | |||||||||||||
Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Καταντζάρο-Πάρμα | 0-5 | 0-3 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Κόμο-Τερνάνα | 2-1 | 0-0 | X/1 | |||||||
Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 14:15 | Ρετζιάνα-Κρεμονέζε | 2-2 | 2-0 | 1/X | ΙΤΑ2 | 12:00 | Feralpisalo-Μοντενα | 1-1 | 1-1 | X/X | ΙΤΑ2 | 12:00 | Lecco-Μπρέσια | 0-2 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Άσκολι-Παλέρμο | 0-1 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 12:00 | Κοζέντζα-Σουντιρόλ | 2-2 | 1-0 | 1/X | ΙΤΑ2 | 12:00 | Πίζα-Μπάρι | 1-1 | 1-0 | 1/X |
Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Βενέτσια-Σπέτσια | 1-0 | 0-0 | X/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:45 | Τσιταντέλα-Βενέτσια | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 16:30 | Lecco-Καταντζάρο | 3-4 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 16:30 | Κρεμονέζε-Σαμπντόρια | 1-1 | 1-0 | 1/X | ΙΤΑ2 | 16:30 | Σπέτσια-Κόμο | 0-1 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 16:30 | Τερνάνα-Μπάρι | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 14:15 | Μπρέσια-Κοζέντζα | 1-0 | 0-0 | X/1 |
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου 2023 | ΙΤΑ2 | 16:30 | Μοντενα-Πίζα | 2-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 16:30 | Παλέρμο-Feralpisalo | 3-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 16:30 | Πάρμα-Ρετζιάνα | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 16:30 | Σουντιρόλ-Άσκολι | 3-1 | 0-1 | 2/1 |
Τετάρτη, 30 Αυγούστου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Καταντζάρο-Σπέτσια | 3-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Μπάρι-Τσιταντέλα | 1-1 | 1-0 | 1/X | ΙΤΑ2 | 18:30 | Σαμπντόρια-Βενέτσια | 1-2 | 0-0 | X/2 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Τερνάνα-Κρεμονέζε | 0-1 | 0-0 | X/2 |
Τρίτη, 29 Αυγούστου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Άσκολι-Feralpisalo | 3-0 | 2-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Κοζέντζα-Μοντενα | 1-2 | 1-1 | X/2 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Πίζα-Πάρμα | 1-2 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Ρετζιάνα-Παλέρμο | 1-3 | 0-1 | 2/2 |
Κυριακή, 27 Αυγούστου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Καταντζάρο-Τερνάνα | 2-1 | 1-1 | X/1 | |||||||||||||
Σάββατο, 26 Αυγούστου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Feralpisalo-Σουντιρόλ | 0-2 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Κόμο-Ρετζιάνα | 2-2 | 1-0 | 1/X | ΙΤΑ2 | 18:30 | Κρεμονέζε-Μπάρι | 0-1 | 0-1 | 2/2 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Μοντενα-Άσκολι | 1-0 | 0-0 | X/1 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Πάρμα-Τσιταντέλα | 2-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 16:00 | Βενέτσια-Κοζέντζα | 1-1 | 0-1 | 2/X |
Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Σαμπντόρια-Πίζα | 0-2 | 0-1 | 2/2 | |||||||||||||
Κυριακή, 20 Αυγούστου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Βενέτσια-Κόμο | 3-0 | 2-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Πάρμα-Feralpisalo | 2-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Τσιταντέλα-Ρετζιάνα | 1-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 16:00 | Σουντιρόλ-Σπέτσια | 3-3 | 1-2 | 2/X |
Σάββατο, 19 Αυγούστου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Κοζέντζα-Άσκολι | 3-0 | 1-0 | 1/1 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Κρεμονέζε-Καταντζάρο | 0-0 | 0-0 | X/X | ΙΤΑ2 | 18:30 | Τερνάνα-Σαμπντόρια | 1-2 | 0-1 | 2/2 | |
Παρασκευή, 18 Αυγούστου 2023 | ΙΤΑ2 | 18:30 | Μπάρι-Παλέρμο | 0-0 | 0-0 | X/X |
Αποτέλεσματα αγώνων
Ιταλία Serie B
Β Ιταλίας - ΙΤΑ2
Τετάρτη, 28 Φεβρουαρίου 2024 | 19:30 | Βενέτσια-Τσιταντέλα | 2-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 19:30 | Πίζα-Μοντενα | 2-2 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | 19:30 | Σπέτσια-Feralpisalo | 0-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | |
Τρίτη, 27 Φεβρουαρίου 2024 | 19:30 | Lecco-Κόμο | 0-3 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 19:30 | Καταντζάρο-Μπάρι | 2-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 19:30 | Παλέρμο-Τερνάνα | 2-3 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 19:30 | Πάρμα-Κοζέντζα | 1-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 19:30 | Σαμπντόρια-Κρεμονέζε | 1-2 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 17:15 | Άσκολι-Μπρέσια | 1-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 17:15 | Ρετζιάνα-Σουντιρόλ | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X |
Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2024 | 15:15 | Μοντενα-Σπέτσια | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | |||||||||||||
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2024 | 15:15 | Κόμο-Πάρμα | 1-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 13:00 | Feralpisalo-Άσκολι | 0-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Κρεμονέζε-Παλέρμο | 2-2 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 13:00 | Μπρέσια-Ρετζιάνα | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 13:00 | Σουντιρόλ-Μπάρι | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Τσιταντέλα-Καταντζάρο | 1-2 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/2 |
Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2024 | 19:30 | Κοζέντζα-Σαμπντόρια | 1-2 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | |||||||||||||
Κυριακή, 18 Φεβρουαρίου 2024 | 15:15 | Βενέτσια-Μοντενα | 2-2 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | |||||||||||||
Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου 2024 | 15:15 | Καταντζάρο-Σουντιρόλ | 2-2 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 15:15 | Σαμπντόρια-Μπρέσια | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 13:00 | Lecco-Κοζέντζα | 1-3 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Μπάρι-Feralpisalo | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Πάρμα-Πίζα | 3-2 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Ρετζιάνα-Τερνάνα | 0-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Σπέτσια-Τσιταντέλα | 4-2 | 2-1 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 |
Παρασκευή, 16 Φεβρουαρίου 2024 | 19:30 | Άσκολι-Κρεμονέζε | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | |||||||||||||
Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2024 | 15:15 | Τερνάνα-Σπέτσια | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | |||||||||||||
Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2024 | 15:15 | Καταντζάρο-Άσκολι | 3-2 | 1-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/1 | 15:15 | Μπάρι-Lecco | 3-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Πίζα-Σαμπντόρια | 2-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Feralpisalo-Παλέρμο | 1-2 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 13:00 | Κρεμονέζε-Ρετζιάνα | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 13:00 | Μοντενα-Κοζέντζα | 1-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 13:00 | Σουντιρόλ-Βενέτσια | 0-3 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Τσιταντέλα-Πάρμα | 1-2 | 1-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 |
Παρασκευή, 9 Φεβρουαρίου 2024 | 19:30 | Κόμο-Μπρέσια | 1-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 4 Φεβρουαρίου 2024 | 15:15 | Άσκολι-Σουντιρόλ | 1-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | |||||||||||||
Σάββατο, 3 Φεβρουαρίου 2024 | 15:15 | Lecco-Κρεμονέζε | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 15:15 | Σαμπντόρια-Μοντενα | 2-2 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | 15:15 | Τερνάνα-Κόμο | 0-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Κοζέντζα-Πίζα | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 13:00 | Μπρέσια-Τσιταντέλα | 2-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Πάρμα-Βενέτσια | 2-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Ρετζιάνα-Feralpisalo | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 13:00 | Σπέτσια-Καταντζάρο | 1-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X |
Παρασκευή, 2 Φεβρουαρίου 2024 | 19:30 | Παλέρμο-Μπάρι | 3-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 28 Ιανουρίου 2024 | 15:15 | Τσιταντέλα-Σαμπντόρια | 1-2 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | |||||||||||||
Σάββατο, 27 Ιανουρίου 2024 | 15:15 | Feralpisalo-Lecco | 5-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Μπάρι-Ρετζιάνα | 0-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 15:15 | Πίζα-Σπέτσια | 2-3 | 1-3 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Βενέτσια-Τερνάνα | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Μοντενα-Πάρμα | 3-0 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Σουντιρόλ-Κοζέντζα | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 |
Παρασκευή, 26 Ιανουρίου 2024 | 19:30 | Καταντζάρο-Παλέρμο | 1-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | |||||||||||||
Κυριακή, 21 Ιανουρίου 2024 | 15:15 | Άσκολι-Μπάρι | 2-2 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | |||||||||||||
Σάββατο, 20 Ιανουρίου 2024 | 15:15 | Lecco-Πίζα | 1-3 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 15:15 | Κοζέντζα-Βενέτσια | 4-2 | 3-1 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Παλέρμο-Μοντενα | 4-2 | 2-1 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Feralpisalo-Καταντζάρο | 3-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Μπρέσια-Σουντιρόλ | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 13:00 | Ρετζιάνα-Κόμο | 2-2 | 1-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 13:00 | Σπέτσια-Κρεμονέζε | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 13:00 | Τερνάνα-Τσιταντέλα | 3-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/1 |
Παρασκευή, 19 Ιανουρίου 2024 | 19:30 | Σαμπντόρια-Πάρμα | 0-3 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | |||||||||||||
Κυριακή, 14 Ιανουρίου 2024 | 15:15 | Βενέτσια-Σαμπντόρια | 5-3 | 2-1 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Κρεμονέζε-Κοζέντζα | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 15:15 | Πάρμα-Άσκολι | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | |
Σάββατο, 13 Ιανουρίου 2024 | 15:15 | Πίζα-Ρετζιάνα | 2-2 | 1-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 13:00 | Κόμο-Σπέτσια | 4-0 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Μοντενα-Μπρέσια | 1-2 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Μπάρι-Τερνάνα | 3-1 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Σουντιρόλ-Feralpisalo | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Τσιταντέλα-Παλέρμο | 2-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 |
Τρίτη, 26 Δεκεμβρίου 2023 | 19:30 | Σαμπντόρια-Μπάρι | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 17:00 | Παλέρμο-Κρεμονέζε | 3-2 | 1-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/1 | 14:00 | Feralpisalo-Βενέτσια | 2-2 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 14:00 | Lecco-Σουντιρόλ | 2-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 14:00 | Άσκολι-Τσιταντέλα | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 14:00 | Κοζέντζα-Κόμο | 1-2 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 14:00 | Μπρέσια-Πάρμα | 0-2 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 14:00 | Σπέτσια-Μοντενα | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 14:00 | Τερνάνα-Πίζα | 1-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 11:30 | Ρετζιάνα-Καταντζάρο | 1-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 |
Σάββατο, 23 Δεκεμβρίου 2023 | 15:15 | Μπάρι-Κοζέντζα | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 15:15 | Πίζα-Άσκολι | 1-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Σαμπντόρια-Feralpisalo | 2-3 | 1-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 15:15 | Σουντιρόλ-Ρετζιάνα | 2-3 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 14:00 | Καταντζάρο-Μπρέσια | 2-3 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/2 | 13:00 | Βενέτσια-Lecco | 2-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 13:00 | Κόμο-Παλέρμο | 3-3 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 13:00 | Κρεμονέζε-Μοντενα | 4-0 | 4-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Πάρμα-Τερνάνα | 3-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Τσιταντέλα-Σπέτσια | 4-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 |
Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2023 | 15:15 | Lecco-Τερνάνα | 2-3 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/2 | |||||||||||||
Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2023 | 15:15 | Άσκολι-Καταντζάρο | 1-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Κοζέντζα-Πάρμα | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 15:15 | Παλέρμο-Πίζα | 3-2 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Feralpisalo-Κρεμονέζε | 1-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Βενέτσια-Σουντιρόλ | 2-3 | 2-1 | ΙΤΑ2 | HT 1/2 | 13:00 | Μοντενα-Τσιταντέλα | 1-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 13:00 | Μπρέσια-Κόμο | 2-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Ρετζιάνα-Σαμπντόρια | 1-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 |
Παρασκευή, 15 Δεκεμβρίου 2023 | 19:30 | Σπέτσια-Μπάρι | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2023 | 15:15 | Κόμο-Μοντενα | 2-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Πάρμα-Παλέρμο | 3-3 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 15:15 | Ρετζιάνα-Μπρέσια | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | |
Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2023 | 15:15 | Καταντζάρο-Πίζα | 2-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Άσκολι-Σπέτσια | 1-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Κρεμονέζε-Βενέτσια | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Μπάρι-Σουντιρόλ | 2-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Σαμπντόρια-Lecco | 2-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Τερνάνα-Feralpisalo | 2-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Τσιταντέλα-Κοζέντζα | 2-0 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 |
Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2023 | 15:15 | Lecco-Μπάρι | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 15:15 | Μπρέσια-Σαμπντόρια | 3-1 | 3-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Σουντιρόλ-Κόμο | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | |
Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2023 | 15:15 | Σπέτσια-Πάρμα | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 13:00 | Feralpisalo-Τσιταντέλα | 0-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Βενέτσια-Άσκολι | 3-1 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Κοζέντζα-Τερνάνα | 1-3 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 13:00 | Μοντενα-Ρετζιάνα | 2-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Πίζα-Κρεμονέζε | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X |
Παρασκευή, 1 Δεκεμβρίου 2023 | 19:30 | Παλέρμο-Καταντζάρο | 1-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | |||||||||||||
Τρίτη, 28 Νοεμβρίου 2023 | 17:30 | Κόμο-Lecco | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 17:30 | Σουντιρόλ-Μπρέσια | 1-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | |||||||
Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2023 | 15:15 | Καταντζάρο-Κοζέντζα | 2-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Τερνάνα-Παλέρμο | 1-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | |||||||
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2023 | 15:15 | Πίζα-Μπρέσια | 1-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 13:00 | Κόμο-Feralpisalo | 2-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Κρεμονέζε-Lecco | 1-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Μπάρι-Βενέτσια | 0-3 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Πάρμα-Μοντενα | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 13:00 | Ρετζιάνα-Άσκολι | 1-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 13:00 | Τσιταντέλα-Σουντιρόλ | 2-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 |
Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2023 | 19:30 | Σαμπντόρια-Σπέτσια | 2-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2023 | 15:15 | Lecco-Πάρμα | 3-2 | 2-1 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Μπρέσια-Κρεμονέζε | 0-3 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 15:15 | Παλέρμο-Τσιταντέλα | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 15:15 | Σπέτσια-Τερνάνα | 2-2 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X |
Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2023 | 15:15 | Μοντενα-Σαμπντόρια | 0-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Feralpisalo-Μπάρι | 3-3 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 13:00 | Άσκολι-Κόμο | 0-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 13:00 | Σουντιρόλ-Πίζα | 1-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 |
Παρασκευή, 10 Νοεμβρίου 2023 | 19:30 | Βενέτσια-Καταντζάρο | 2-1 | 2-1 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | |||||||||||||
Τετάρτη, 8 Νοεμβρίου 2023 | 17:30 | Lecco-Σπέτσια | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 17:30 | Παλέρμο-Μπρέσια | 1-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | |||||||
Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2023 | 15:15 | Κρεμονέζε-Σπέτσια | 3-0 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Πάρμα-Σουντιρόλ | 2-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Ρετζιάνα-Lecco | 1-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | |
Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2023 | 15:15 | Σαμπντόρια-Παλέρμο | 1-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 13:00 | Καταντζάρο-Μοντενα | 1-2 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 13:00 | Κοζέντζα-Feralpisalo | 1-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | 13:00 | Μπάρι-Άσκολι | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 13:00 | Πίζα-Κόμο | 1-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 13:00 | Τερνάνα-Βενέτσια | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 13:00 | Τσιταντέλα-Μπρέσια | 3-2 | 2-1 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 |
Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2023 | 15:15 | Βενέτσια-Πίζα | 2-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 15:15 | Μοντενα-Τερνάνα | 2-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 15:15 | Μπρέσια-Μπάρι | 1-2 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/2 | 15:15 | Παλέρμο-Lecco | 1-2 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 |
Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2023 | 12:00 | Feralpisalo-Ρετζιάνα | 0-3 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 12:00 | Κόμο-Καταντζάρο | 1-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 12:00 | Σουντιρόλ-Σαμπντόρια | 3-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 12:00 | Σπέτσια-Κοζέντζα | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X |
Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2023 | 18:30 | Τσιταντέλα-Κρεμονέζε | 1-2 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | |||||||||||||
Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2023 | 16:30 | Μπρέσια-Μοντενα | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 16:30 | Πίζα-Lecco | 1-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | |||||||
Δευτέρα, 23 Οκτωβρίου 2023 | 18:30 | Παλέρμο-Σπέτσια | 2-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | |||||||||||||
Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2023 | 16:30 | Ρετζιάνα-Βενέτσια | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 14:15 | Σαμπντόρια-Κοζέντζα | 2-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | |||||||
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023 | 14:15 | Καταντζάρο-Feralpisalo | 3-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 12:00 | Lecco-Άσκολι | 0-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 12:00 | Κρεμονέζε-Σουντιρόλ | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 12:00 | Μπάρι-Μοντενα | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X |
Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2023 | 18:30 | Πάρμα-Κόμο | 2-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2023 | 14:15 | Κόμο-Κρεμονέζε | 1-3 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 14:15 | Σπέτσια-Πίζα | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | |||||||
Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2023 | 14:15 | Άσκολι-Σαμπντόρια | 1-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | 14:15 | Βενέτσια-Πάρμα | 3-2 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 14:15 | Τσιταντέλα-Τερνάνα | 2-2 | 2-1 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | 12:00 | Κοζέντζα-Lecco | 3-0 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 12:00 | Ρετζιάνα-Μπάρι | 1-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 12:00 | Σουντιρόλ-Καταντζάρο | 0-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 |
Παρασκευή, 6 Οκτωβρίου 2023 | 18:30 | Μπρέσια-Feralpisalo | 1-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | |||||||||||||
Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2023 | 16:30 | Κρεμονέζε-Πάρμα | 1-2 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 14:15 | Μπάρι-Κόμο | 1-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 14:15 | Παλέρμο-Σουντιρόλ | 2-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/1 | 14:15 | Σαμπντόρια-Καταντζάρο | 1-2 | 1-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 14:15 | Τσιταντέλα-Lecco | 2-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/1 |
Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2023 | 14:15 | Τερνάνα-Ρετζιάνα | 3-0 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 12:00 | Μπρέσια-Άσκολι | 1-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 12:00 | Πίζα-Κοζέντζα | 1-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | |
Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:30 | Καταντζάρο-Τσιταντέλα | 1-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 18:30 | Κόμο-Σαμπντόρια | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 18:30 | Πάρμα-Μπάρι | 2-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | |
Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:30 | Ρετζιάνα-Πίζα | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 18:30 | Σουντιρόλ-Μοντενα | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 18:30 | Σπέτσια-Μπρέσια | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 16:15 | Lecco-Feralpisalo | 1-2 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 16:15 | Κοζέντζα-Κρεμονέζε | 1-2 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 |
Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2023 | 14:15 | Μπάρι-Καταντζάρο | 2-2 | 1-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 14:15 | Πάρμα-Σαμπντόρια | 1-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X | 14:15 | Τσιταντέλα-Κόμο | 0-3 | 0-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | |
Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023 | 14:15 | Σπέτσια-Ρετζιάνα | 1-2 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 12:00 | Feralpisalo-Πίζα | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 12:00 | Κρεμονέζε-Άσκολι | 2-2 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 12:00 | Μοντενα-Lecco | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 12:00 | Μπρέσια-Βενέτσια | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X |
Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:30 | Παλέρμο-Κοζέντζα | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | |||||||||||||
Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:30 | Σαμπντόρια-Τσιταντέλα | 1-2 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/2 | |||||||||||||
Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2023 | 14:15 | Καταντζάρο-Πάρμα | 0-5 | 0-3 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 14:15 | Κόμο-Τερνάνα | 2-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | |||||||
Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2023 | 14:15 | Ρετζιάνα-Κρεμονέζε | 2-2 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | 12:00 | Feralpisalo-Μοντενα | 1-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 12:00 | Lecco-Μπρέσια | 0-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 12:00 | Άσκολι-Παλέρμο | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 12:00 | Κοζέντζα-Σουντιρόλ | 2-2 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | 12:00 | Πίζα-Μπάρι | 1-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X |
Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:30 | Βενέτσια-Σπέτσια | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | |||||||||||||
Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου 2023 | 18:45 | Τσιταντέλα-Βενέτσια | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 16:30 | Lecco-Καταντζάρο | 3-4 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 16:30 | Κρεμονέζε-Σαμπντόρια | 1-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | 16:30 | Σπέτσια-Κόμο | 0-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 16:30 | Τερνάνα-Μπάρι | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 14:15 | Μπρέσια-Κοζέντζα | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 |
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου 2023 | 16:30 | Μοντενα-Πίζα | 2-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 16:30 | Παλέρμο-Feralpisalo | 3-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 16:30 | Πάρμα-Ρετζιάνα | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 16:30 | Σουντιρόλ-Άσκολι | 3-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/1 |
Τετάρτη, 30 Αυγούστου 2023 | 18:30 | Καταντζάρο-Σπέτσια | 3-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 18:30 | Μπάρι-Τσιταντέλα | 1-1 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | 18:30 | Σαμπντόρια-Βενέτσια | 1-2 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 18:30 | Τερνάνα-Κρεμονέζε | 0-1 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/2 |
Τρίτη, 29 Αυγούστου 2023 | 18:30 | Άσκολι-Feralpisalo | 3-0 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 18:30 | Κοζέντζα-Μοντενα | 1-2 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/2 | 18:30 | Πίζα-Πάρμα | 1-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 18:30 | Ρετζιάνα-Παλέρμο | 1-3 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 |
Κυριακή, 27 Αυγούστου 2023 | 18:30 | Καταντζάρο-Τερνάνα | 2-1 | 1-1 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | |||||||||||||
Σάββατο, 26 Αυγούστου 2023 | 18:30 | Feralpisalo-Σουντιρόλ | 0-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 18:30 | Κόμο-Ρετζιάνα | 2-2 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/X | 18:30 | Κρεμονέζε-Μπάρι | 0-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | 18:30 | Μοντενα-Άσκολι | 1-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/1 | 18:30 | Πάρμα-Τσιταντέλα | 2-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 16:00 | Βενέτσια-Κοζέντζα | 1-1 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/X |
Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2023 | 18:30 | Σαμπντόρια-Πίζα | 0-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | |||||||||||||
Κυριακή, 20 Αυγούστου 2023 | 18:30 | Βενέτσια-Κόμο | 3-0 | 2-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 18:30 | Πάρμα-Feralpisalo | 2-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 18:30 | Τσιταντέλα-Ρετζιάνα | 1-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 16:00 | Σουντιρόλ-Σπέτσια | 3-3 | 1-2 | ΙΤΑ2 | HT 2/X |
Σάββατο, 19 Αυγούστου 2023 | 18:30 | Κοζέντζα-Άσκολι | 3-0 | 1-0 | ΙΤΑ2 | HT 1/1 | 18:30 | Κρεμονέζε-Καταντζάρο | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X | 18:30 | Τερνάνα-Σαμπντόρια | 1-2 | 0-1 | ΙΤΑ2 | HT 2/2 | |
Παρασκευή, 18 Αυγούστου 2023 | 18:30 | Μπάρι-Παλέρμο | 0-0 | 0-0 | ΙΤΑ2 | HT X/X |
21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
*Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις