*ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΡΟΙ & ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ. ΕΕΕΠ| 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΣΤΟΙΧΗΜΑ

Διεθνή - Copa America
Ευρώπη - Euro
Αμερική - Major League
Αργεντινή - Superliga
Βραζιλία - Série A
Βραζιλία - Série B
Δανία - 1. Division
Ιαπωνία - J1 League
Ιαπωνία - J2 League
Ιρλανδία - Premier
Ισλανδία - Urvalsdeild
Ισπανία - Segunda
Ιταλία - Serie A
Ιταλία - Serie B
Κίνα - Super League
Κίνα - League One
Νορβηγία - Eliteserien
Νορβηγία - 1. Division
Νότιος Κορέα - K League
Νότιος Κορέα - Challenge
Ουρουγουάη - Primera Division
Παραγουάη - Profesional
Σιγκαπούρη - S. League
Σουηδία - Allsvenskan
Σουηδία - Superettan
Φινλανδία - Veikkausliiga
Φινλανδία - Ykkonen
Χιλή - Primera Division
Ολοκληρωμένα
Διεθνή - Condederations Cup
Ελλάδα - Cup
Ελλάδα - Super League 1
Ελλάδα - Super League 2
Προκριματικά - Ευρώπη
Προκριματικά - Αφρική
Προκριματικά - Concacaf
Προκριματικά - World Cup Qual.
Προκριματικά - Ασία
Ευρώπη - Euro 2020 Qual.
Ευρώπη - Qualifiers
Ευρώπη - Nations League
Ευρώπη - Champions League
Ευρώπη - Europa League
Ευρώπη - Europa Conf. League
Αγγλία - Cup
Αγγλία - Cup
Αγγλία - Cup
Αγγλία - Premier League
Αγγλία - Championship
Αγγλία - League One
Αγγλία - League Two
Αγγλία - National League
Αυστραλία - A-League
Αυστρία - Bundesliga
Αυστρία - 2. Liga
Βέλγιο - First Division A
Βέλγιο - First Division B
Βιετνάμ - V League
Βόρειος Ιρλανδία - NIFL Premiership
Βουλγαρία - First League
Βραζιλία - Série C
Γαλλία - Cup
Γαλλία - Cup
Γαλλία - Ligue 1
Γαλλία - Ligue 2
Γαλλία - National
Γερμανία - Cup
Γερμανία - Bundesliga
Γερμανία - Bundesliga 2
Γερμανία - 3. Liga
Δανία - Superligaen
Ελβετία - Super League
Ελβετία - Challenge League
Ινδία - Super League
Ινδονησία - Liga 1
Ισημερινός - Primera A
Ισπανία - Primera
Ισπανία - Cup
Ιταλία - Cup
Κένυα - Premier League
Κολομβία - Primera A
Κύπρος - First Division
Λευκορωσία - Premier League
Μεξικό - Liga MX
Νότιος Αφρική - Premier League
Ολλανδία - Eredivisie
Ολλανδία - Eerste Divisie
Ουαλία - Welsh Premier League
Ουγγαρία - NB I
Ουκρανία - Premier League
Περού - Primera Division
Πολωνία - Ekstraklasa
Πορτογαλία - Primeira
Πορτογαλία - Cup
Πορτογαλία - Segunda
Ρουμανία - Liga I
Ρωσία - Premier League
Ρωσία - National League
Σκωτία - Premiership
Σκωτία - Championship
Σκωτία - League One
Σκωτία - League Two
Ταϊλάνδη - Thai League
Τουρκία - Süper Lig
Τσεχία - First League
Ασία - AFC Asian Cup
Ασία - Champions League
Αφρική - Africa Cup
Νότιος Αμερική - Copa Sudamericana
Νότιος Αμερική - Copa Libertadores
Προκριματικά - Νότιος Αμερική

Αποτέλεσματα αγώνων - Νορβηγία Eliteserien - Α Νορβηγίας - ΝΟΡ1

ΠρωτάθλημαΩραΑγώνες1X2ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡ.ΗΜ/ΤΕΛ
Κυριακή, 2 Ιουνίου 2024
ΝΟΡ117:15Ρόζενμποργκ-Φρεντρικσταντ1-10-0X/X
ΝΟΡ115:00KFUM Όσλο-Σάντεφιορντ3-30-0X/X
ΝΟΡ115:00Κρίστιανσουντ-Σάρπσμποργκ3-10-0X/1
ΝΟΡ115:00Στρομσγκοντσετ-Οντ1-11-01/X
ΝΟΡ115:00Τρόμσο-Λίλεστρομ1-20-12/2
ΝΟΡ115:00Χαουγκεσουντ-Μπόντο Γκλιμτ0-10-0X/2
ΝΟΡ112:30Μόλντε-Βίκινγκ2-21-1X/X
Σάββατο, 1 Ιουνίου 2024
ΝΟΡ116:00Χαμ Καμ-Μπραν1-20-12/2
ΝΟΡ116:00Χαμ Καμ-Μπραν1-20-12/2
Τετάρτη, 29 Μαϊου 2024
ΝΟΡ117:00Μπόντο Γκλιμτ-Σάντεφιορντ1-11-1X/X
ΝΟΡ117:00Μπόντο Γκλιμτ-Σάντεφιορντ1-11-1X/X
ΝΟΡ117:00Μπραν-Κρίστιανσουντ2-11-01/1
ΝΟΡ117:00Μπραν-Κρίστιανσουντ2-11-01/1
ΝΟΡ117:00Τρόμσο-Φρεντρικσταντ3-02-01/1
ΝΟΡ117:00Τρόμσο-Φρεντρικσταντ3-02-01/1
Κυριακή, 26 Μαϊου 2024
ΝΟΡ117:15Μπραν-Μόλντε1-31-01/2
ΝΟΡ117:15Μπραν-Μόλντε1-31-01/2
ΝΟΡ115:00Βίκινγκ-Χαμ Καμ3-02-01/1
ΝΟΡ115:00Βίκινγκ-Χαμ Καμ3-02-01/1
ΝΟΡ115:00Οντ-Λίλεστρομ2-10-0X/1
ΝΟΡ115:00Οντ-Λίλεστρομ2-10-0X/1
ΝΟΡ115:00Ρόζενμποργκ-Κρίστιανσουντ2-10-12/1
ΝΟΡ115:00Ρόζενμποργκ-Κρίστιανσουντ2-10-12/1
ΝΟΡ115:00Σάρπσμποργκ-Στρομσγκοντσετ1-30-12/2
ΝΟΡ115:00Σάρπσμποργκ-Στρομσγκοντσετ1-30-12/2
ΝΟΡ115:00Χαουγκεσουντ-Σάντεφιορντ2-10-0X/1
ΝΟΡ115:00Χαουγκεσουντ-Σάντεφιορντ2-10-0X/1
Σάββατο, 25 Μαϊου 2024
ΝΟΡ116:00Φρεντρικσταντ-Τρόμσο0-00-0X/X
ΝΟΡ116:00Φρεντρικσταντ-Τρόμσο0-00-0X/X
Παρασκευή, 24 Μαϊου 2024
ΝΟΡ117:00Μπόντο Γκλιμτ-KFUM Όσλο2-21-1X/X
ΝΟΡ117:00Μπόντο Γκλιμτ-KFUM Όσλο2-21-1X/X
Δευτέρα, 20 Μαϊου 2024
ΝΟΡ117:15Τρόμσο-Ρόζενμποργκ3-20-22/1
ΝΟΡ117:15Τρόμσο-Ρόζενμποργκ3-20-22/1
ΝΟΡ115:00KFUM Όσλο-Οντ0-00-0X/X
ΝΟΡ115:00KFUM Όσλο-Οντ0-00-0X/X
ΝΟΡ115:00Κρίστιανσουντ-Μπραν2-21-1X/X
ΝΟΡ115:00Κρίστιανσουντ-Μπραν2-21-1X/X
ΝΟΡ115:00Λίλεστρομ-Φρεντρικσταντ0-30-12/2
ΝΟΡ115:00Λίλεστρομ-Φρεντρικσταντ0-30-12/2
ΝΟΡ115:00Μόλντε-Σάρπσμποργκ2-41-22/2
ΝΟΡ115:00Μόλντε-Σάρπσμποργκ2-41-22/2
ΝΟΡ115:00Σάντεφιορντ-Βίκινγκ0-30-12/2
ΝΟΡ115:00Σάντεφιορντ-Βίκινγκ0-30-12/2
ΝΟΡ115:00Στρομσγκοντσετ-Χαουγκεσουντ2-01-01/1
ΝΟΡ115:00Στρομσγκοντσετ-Χαουγκεσουντ2-01-01/1
ΝΟΡ115:00Χαμ Καμ-Μπόντο Γκλιμτ1-01-01/1
ΝΟΡ115:00Χαμ Καμ-Μπόντο Γκλιμτ1-01-01/1
Πέμπτη, 16 Μαϊου 2024
ΝΟΡ116:00Βίκινγκ-Λίλεστρομ1-40-32/2
ΝΟΡ116:00Βίκινγκ-Λίλεστρομ1-40-32/2
ΝΟΡ116:00Μπόντο Γκλιμτ-Τρόμσο4-02-01/1
ΝΟΡ116:00Μπόντο Γκλιμτ-Τρόμσο4-02-01/1
ΝΟΡ116:00Μπραν-Σάντεφιορντ2-10-0X/1
ΝΟΡ116:00Μπραν-Σάντεφιορντ2-10-0X/1
ΝΟΡ116:00Οντ-Μόλντε0-40-22/2
ΝΟΡ116:00Οντ-Μόλντε0-40-22/2
ΝΟΡ116:00Ρόζενμποργκ-KFUM Όσλο1-31-1X/2
ΝΟΡ116:00Ρόζενμποργκ-KFUM Όσλο1-31-1X/2
ΝΟΡ116:00Σάρπσμποργκ-Χαμ Καμ1-70-52/2
ΝΟΡ116:00Σάρπσμποργκ-Χαμ Καμ1-70-52/2
ΝΟΡ116:00Φρεντρικσταντ-Στρομσγκοντσετ4-13-11/1
ΝΟΡ116:00Φρεντρικσταντ-Στρομσγκοντσετ4-13-11/1
ΝΟΡ116:00Χαουγκεσουντ-Κρίστιανσουντ1-00-0X/1
ΝΟΡ116:00Χαουγκεσουντ-Κρίστιανσουντ1-00-0X/1
Κυριακή, 12 Μαϊου 2024
ΝΟΡ117:15Λίλεστρομ-Μπραν0-20-0X/2
ΝΟΡ117:15Λίλεστρομ-Μπραν0-20-0X/2
ΝΟΡ115:00KFUM Όσλο-Φρεντρικσταντ1-40-42/2
ΝΟΡ115:00KFUM Όσλο-Φρεντρικσταντ1-40-42/2
ΝΟΡ115:00Σάντεφιορντ-Σάρπσμποργκ4-11-01/1
ΝΟΡ115:00Σάντεφιορντ-Σάρπσμποργκ4-11-01/1
ΝΟΡ115:00Στρομσγκοντσετ-Βίκινγκ0-10-0X/2
ΝΟΡ115:00Στρομσγκοντσετ-Βίκινγκ0-10-0X/2
ΝΟΡ115:00Τρόμσο-Οντ4-00-0X/1
ΝΟΡ115:00Τρόμσο-Οντ4-00-0X/1
ΝΟΡ115:00Χαμ Καμ-Χαουγκεσουντ2-21-01/X
ΝΟΡ115:00Χαμ Καμ-Χαουγκεσουντ2-21-01/X
ΝΟΡ112:30Κρίστιανσουντ-Μπόντο Γκλιμτ2-41-1X/2
ΝΟΡ112:30Κρίστιανσουντ-Μπόντο Γκλιμτ2-41-1X/2
Σάββατο, 11 Μαϊου 2024
ΝΟΡ116:00Μόλντε-Ρόζενμποργκ2-21-01/X
ΝΟΡ116:00Μόλντε-Ρόζενμποργκ2-21-01/X
Κυριακή, 5 Μαϊου 2024
ΝΟΡ117:15Βίκινγκ-Τρόμσο2-10-0X/1
ΝΟΡ117:15Βίκινγκ-Τρόμσο2-10-0X/1
ΝΟΡ115:00Κρίστιανσουντ-Χαμ Καμ1-11-1X/X
ΝΟΡ115:00Κρίστιανσουντ-Χαμ Καμ1-11-1X/X
ΝΟΡ115:00Μπόντο Γκλιμτ-Στρομσγκοντσετ1-00-0X/1
ΝΟΡ115:00Μπόντο Γκλιμτ-Στρομσγκοντσετ1-00-0X/1
ΝΟΡ115:00Οντ-Φρεντρικσταντ0-20-0X/2
ΝΟΡ115:00Οντ-Φρεντρικσταντ0-20-0X/2
ΝΟΡ115:00Σάντεφιορντ-Μόλντε3-10-12/1
ΝΟΡ115:00Σάντεφιορντ-Μόλντε3-10-12/1
ΝΟΡ115:00Σάρπσμποργκ-Λίλεστρομ1-00-0X/1
ΝΟΡ115:00Σάρπσμποργκ-Λίλεστρομ1-00-0X/1
ΝΟΡ115:00Χαουγκεσουντ-KFUM Όσλο0-10-12/2
ΝΟΡ115:00Χαουγκεσουντ-KFUM Όσλο0-10-12/2
Σάββατο, 4 Μαϊου 2024
ΝΟΡ116:00Μπραν-Ρόζενμποργκ3-01-01/1
ΝΟΡ116:00Μπραν-Ρόζενμποργκ3-01-01/1
Κυριακή, 28 Απριλίου 2024
ΝΟΡ117:15Οντ-Βίκινγκ3-32-11/X
ΝΟΡ117:15Οντ-Βίκινγκ3-32-11/X
ΝΟΡ115:00KFUM Όσλο-Μπραν0-00-0X/X
ΝΟΡ115:00KFUM Όσλο-Μπραν0-00-0X/X
ΝΟΡ115:00Λίλεστρομ-Χαμ Καμ1-11-01/X
ΝΟΡ115:00Λίλεστρομ-Χαμ Καμ1-11-01/X
ΝΟΡ115:00Μόλντε-Χαουγκεσουντ2-12-01/1
ΝΟΡ115:00Μόλντε-Χαουγκεσουντ2-12-01/1
ΝΟΡ115:00Στρομσγκοντσετ-Κρίστιανσουντ2-20-22/X
ΝΟΡ115:00Στρομσγκοντσετ-Κρίστιανσουντ2-20-22/X
ΝΟΡ115:00Τρόμσο-Σάρπσμποργκ0-30-22/2
ΝΟΡ115:00Τρόμσο-Σάρπσμποργκ0-30-22/2
ΝΟΡ115:00Φρεντρικσταντ-Σάντεφιορντ1-01-01/1
ΝΟΡ115:00Φρεντρικσταντ-Σάντεφιορντ1-01-01/1
Σάββατο, 27 Απριλίου 2024
ΝΟΡ116:00Ρόζενμποργκ-Μπόντο Γκλιμτ1-30-22/2
ΝΟΡ116:00Ρόζενμποργκ-Μπόντο Γκλιμτ1-30-22/2
Κυριακή, 21 Απριλίου 2024
ΝΟΡ117:15Μπόντο Γκλιμτ-Μόλντε1-11-01/X
ΝΟΡ117:15Μπόντο Γκλιμτ-Μόλντε1-11-01/X
ΝΟΡ115:00Βίκινγκ-Φρεντρικσταντ1-11-1X/X
ΝΟΡ115:00Βίκινγκ-Φρεντρικσταντ1-11-1X/X
ΝΟΡ115:00Κρίστιανσουντ-Τρόμσο1-01-01/1
ΝΟΡ115:00Κρίστιανσουντ-Τρόμσο1-01-01/1
ΝΟΡ115:00Μπραν-Οντ2-01-01/1
ΝΟΡ115:00Μπραν-Οντ2-01-01/1
ΝΟΡ115:00Σάντεφιορντ-Λίλεστρομ0-10-0X/2
ΝΟΡ115:00Σάντεφιορντ-Λίλεστρομ0-10-0X/2
ΝΟΡ115:00Σάρπσμποργκ-KFUM Όσλο0-20-22/2
ΝΟΡ115:00Σάρπσμποργκ-KFUM Όσλο0-20-22/2
ΝΟΡ115:00Χαουγκεσουντ-Ρόζενμποργκ1-30-22/2
ΝΟΡ115:00Χαουγκεσουντ-Ρόζενμποργκ1-30-22/2
ΝΟΡ112:30Χαμ Καμ-Στρομσγκοντσετ0-10-12/2
ΝΟΡ112:30Χαμ Καμ-Στρομσγκοντσετ0-10-12/2
Τετάρτη, 17 Απριλίου 2024
ΝΟΡ116:00Μόλντε-Οντ1-21-1X/2
ΝΟΡ116:00Μόλντε-Οντ1-21-1X/2
ΝΟΡ116:00Μπραν-Χαμ Καμ1-00-0X/1
ΝΟΡ116:00Μπραν-Χαμ Καμ1-00-0X/1
Τρίτη, 16 Απριλίου 2024
ΝΟΡ117:00KFUM Όσλο-Στρομσγκοντσετ1-30-22/2
ΝΟΡ117:00KFUM Όσλο-Στρομσγκοντσετ1-30-22/2
Κυριακή, 14 Απριλίου 2024
ΝΟΡ117:15Λίλεστρομ-Μπόντο Γκλιμτ0-50-12/2
ΝΟΡ117:15Λίλεστρομ-Μπόντο Γκλιμτ0-50-12/2
ΝΟΡ115:00Μόλντε-Κρίστιανσουντ2-01-01/1
ΝΟΡ115:00Μόλντε-Κρίστιανσουντ2-01-01/1
ΝΟΡ115:00Οντ-Σάντεφιορντ2-21-1X/X
ΝΟΡ115:00Οντ-Σάντεφιορντ2-21-1X/X
ΝΟΡ115:00Ρόζενμποργκ-Χαμ Καμ1-01-01/1
ΝΟΡ115:00Ρόζενμποργκ-Χαμ Καμ1-01-01/1
ΝΟΡ115:00Τρόμσο-Χαουγκεσουντ0-10-12/2
ΝΟΡ115:00Τρόμσο-Χαουγκεσουντ0-10-12/2
ΝΟΡ112:30Βίκινγκ-Μπραν1-11-01/X
ΝΟΡ112:30Βίκινγκ-Μπραν1-11-01/X
Σάββατο, 13 Απριλίου 2024
ΝΟΡ116:00Φρεντρικσταντ-Σάρπσμποργκ2-20-12/X
ΝΟΡ116:00Φρεντρικσταντ-Σάρπσμποργκ2-20-12/X
Κυριακή, 7 Απριλίου 2024
ΝΟΡ117:15Μπραν-Φρεντρικσταντ0-20-12/2
ΝΟΡ117:15Μπραν-Φρεντρικσταντ0-20-12/2
ΝΟΡ115:00Σάρπσμποργκ-Οντ0-10-12/2
ΝΟΡ115:00Σάρπσμποργκ-Οντ0-10-12/2
ΝΟΡ115:00Στρομσγκοντσετ-Ρόζενμποργκ1-00-0X/1
ΝΟΡ115:00Στρομσγκοντσετ-Ρόζενμποργκ1-00-0X/1
ΝΟΡ115:00Χαμ Καμ-Μόλντε0-10-12/2
ΝΟΡ115:00Χαμ Καμ-Μόλντε0-10-12/2
ΝΟΡ115:00Χαουγκεσουντ-Λίλεστρομ0-20-22/2
ΝΟΡ115:00Χαουγκεσουντ-Λίλεστρομ0-20-22/2
ΝΟΡ112:30Κρίστιανσουντ-KFUM Όσλο1-11-1X/X
ΝΟΡ112:30Κρίστιανσουντ-KFUM Όσλο1-11-1X/X
Σάββατο, 6 Απριλίου 2024
ΝΟΡ116:00Μπόντο Γκλιμτ-Βίκινγκ1-00-0X/1
ΝΟΡ116:00Μπόντο Γκλιμτ-Βίκινγκ1-00-0X/1
Τρίτη, 2 Απριλίου 2024
ΝΟΡ117:00KFUM Όσλο-Χαμ Καμ1-10-12/X
ΝΟΡ117:00KFUM Όσλο-Χαμ Καμ1-10-12/X
Δευτέρα, 1 Απριλίου 2024
ΝΟΡ117:15Βίκινγκ-Σάρπσμποργκ1-01-01/1
ΝΟΡ117:15Βίκινγκ-Σάρπσμποργκ1-01-01/1
ΝΟΡ115:00Λίλεστρομ-Κρίστιανσουντ2-30-12/2
ΝΟΡ115:00Λίλεστρομ-Κρίστιανσουντ2-30-12/2
ΝΟΡ115:00Μόλντε-Στρομσγκοντσετ4-01-01/1
ΝΟΡ115:00Μόλντε-Στρομσγκοντσετ4-01-01/1
ΝΟΡ115:00Ρόζενμποργκ-Σάντεφιορντ2-00-0X/1
ΝΟΡ115:00Ρόζενμποργκ-Σάντεφιορντ2-00-0X/1
ΝΟΡ115:00Τρόμσο-Μπραν2-40-22/2
ΝΟΡ115:00Τρόμσο-Μπραν2-40-22/2
ΝΟΡ112:30Φρεντρικσταντ-Μπόντο Γκλιμτ0-20-0X/2
ΝΟΡ112:30Φρεντρικσταντ-Μπόντο Γκλιμτ0-20-0X/2
Κυριακή, 31 Μαρτίου 2024
ΝΟΡ116:00Οντ-Χαουγκεσουντ1-20-12/2
ΝΟΡ116:00Οντ-Χαουγκεσουντ1-20-12/2

Αποτέλεσματα αγώνων
Νορβηγία Eliteserien
Α Νορβηγίας - ΝΟΡ1

Κυριακή, 2 Ιουνίου 2024
17:15Ρόζενμποργκ-Φρεντρικσταντ1-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/X
15:00KFUM Όσλο-Σάντεφιορντ3-3
0-0
ΝΟΡ1HT X/X
15:00Κρίστιανσουντ-Σάρπσμποργκ3-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Στρομσγκοντσετ-Οντ1-1
1-0
ΝΟΡ1HT 1/X
15:00Τρόμσο-Λίλεστρομ1-2
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Χαουγκεσουντ-Μπόντο Γκλιμτ0-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/2
12:30Μόλντε-Βίκινγκ2-2
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
Σάββατο, 1 Ιουνίου 2024
16:00Χαμ Καμ-Μπραν1-2
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
16:00Χαμ Καμ-Μπραν1-2
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
Τετάρτη, 29 Μαϊου 2024
17:00Μπόντο Γκλιμτ-Σάντεφιορντ1-1
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
17:00Μπόντο Γκλιμτ-Σάντεφιορντ1-1
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
17:00Μπραν-Κρίστιανσουντ2-1
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
17:00Μπραν-Κρίστιανσουντ2-1
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
17:00Τρόμσο-Φρεντρικσταντ3-0
2-0
ΝΟΡ1HT 1/1
17:00Τρόμσο-Φρεντρικσταντ3-0
2-0
ΝΟΡ1HT 1/1
Κυριακή, 26 Μαϊου 2024
17:15Μπραν-Μόλντε1-3
1-0
ΝΟΡ1HT 1/2
17:15Μπραν-Μόλντε1-3
1-0
ΝΟΡ1HT 1/2
15:00Βίκινγκ-Χαμ Καμ3-0
2-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Βίκινγκ-Χαμ Καμ3-0
2-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Οντ-Λίλεστρομ2-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Οντ-Λίλεστρομ2-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Ρόζενμποργκ-Κρίστιανσουντ2-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/1
15:00Ρόζενμποργκ-Κρίστιανσουντ2-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/1
15:00Σάρπσμποργκ-Στρομσγκοντσετ1-3
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Σάρπσμποργκ-Στρομσγκοντσετ1-3
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Χαουγκεσουντ-Σάντεφιορντ2-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Χαουγκεσουντ-Σάντεφιορντ2-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
Σάββατο, 25 Μαϊου 2024
16:00Φρεντρικσταντ-Τρόμσο0-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/X
16:00Φρεντρικσταντ-Τρόμσο0-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/X
Παρασκευή, 24 Μαϊου 2024
17:00Μπόντο Γκλιμτ-KFUM Όσλο2-2
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
17:00Μπόντο Γκλιμτ-KFUM Όσλο2-2
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
Δευτέρα, 20 Μαϊου 2024
17:15Τρόμσο-Ρόζενμποργκ3-2
0-2
ΝΟΡ1HT 2/1
17:15Τρόμσο-Ρόζενμποργκ3-2
0-2
ΝΟΡ1HT 2/1
15:00KFUM Όσλο-Οντ0-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/X
15:00KFUM Όσλο-Οντ0-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/X
15:00Κρίστιανσουντ-Μπραν2-2
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
15:00Κρίστιανσουντ-Μπραν2-2
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
15:00Λίλεστρομ-Φρεντρικσταντ0-3
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Λίλεστρομ-Φρεντρικσταντ0-3
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Μόλντε-Σάρπσμποργκ2-4
1-2
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Μόλντε-Σάρπσμποργκ2-4
1-2
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Σάντεφιορντ-Βίκινγκ0-3
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Σάντεφιορντ-Βίκινγκ0-3
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Στρομσγκοντσετ-Χαουγκεσουντ2-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Στρομσγκοντσετ-Χαουγκεσουντ2-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Χαμ Καμ-Μπόντο Γκλιμτ1-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Χαμ Καμ-Μπόντο Γκλιμτ1-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
Πέμπτη, 16 Μαϊου 2024
16:00Βίκινγκ-Λίλεστρομ1-4
0-3
ΝΟΡ1HT 2/2
16:00Βίκινγκ-Λίλεστρομ1-4
0-3
ΝΟΡ1HT 2/2
16:00Μπόντο Γκλιμτ-Τρόμσο4-0
2-0
ΝΟΡ1HT 1/1
16:00Μπόντο Γκλιμτ-Τρόμσο4-0
2-0
ΝΟΡ1HT 1/1
16:00Μπραν-Σάντεφιορντ2-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
16:00Μπραν-Σάντεφιορντ2-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
16:00Οντ-Μόλντε0-4
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
16:00Οντ-Μόλντε0-4
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
16:00Ρόζενμποργκ-KFUM Όσλο1-3
1-1
ΝΟΡ1HT X/2
16:00Ρόζενμποργκ-KFUM Όσλο1-3
1-1
ΝΟΡ1HT X/2
16:00Σάρπσμποργκ-Χαμ Καμ1-7
0-5
ΝΟΡ1HT 2/2
16:00Σάρπσμποργκ-Χαμ Καμ1-7
0-5
ΝΟΡ1HT 2/2
16:00Φρεντρικσταντ-Στρομσγκοντσετ4-1
3-1
ΝΟΡ1HT 1/1
16:00Φρεντρικσταντ-Στρομσγκοντσετ4-1
3-1
ΝΟΡ1HT 1/1
16:00Χαουγκεσουντ-Κρίστιανσουντ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
16:00Χαουγκεσουντ-Κρίστιανσουντ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
Κυριακή, 12 Μαϊου 2024
17:15Λίλεστρομ-Μπραν0-2
0-0
ΝΟΡ1HT X/2
17:15Λίλεστρομ-Μπραν0-2
0-0
ΝΟΡ1HT X/2
15:00KFUM Όσλο-Φρεντρικσταντ1-4
0-4
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00KFUM Όσλο-Φρεντρικσταντ1-4
0-4
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Σάντεφιορντ-Σάρπσμποργκ4-1
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Σάντεφιορντ-Σάρπσμποργκ4-1
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Στρομσγκοντσετ-Βίκινγκ0-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/2
15:00Στρομσγκοντσετ-Βίκινγκ0-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/2
15:00Τρόμσο-Οντ4-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Τρόμσο-Οντ4-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Χαμ Καμ-Χαουγκεσουντ2-2
1-0
ΝΟΡ1HT 1/X
15:00Χαμ Καμ-Χαουγκεσουντ2-2
1-0
ΝΟΡ1HT 1/X
12:30Κρίστιανσουντ-Μπόντο Γκλιμτ2-4
1-1
ΝΟΡ1HT X/2
12:30Κρίστιανσουντ-Μπόντο Γκλιμτ2-4
1-1
ΝΟΡ1HT X/2
Σάββατο, 11 Μαϊου 2024
16:00Μόλντε-Ρόζενμποργκ2-2
1-0
ΝΟΡ1HT 1/X
16:00Μόλντε-Ρόζενμποργκ2-2
1-0
ΝΟΡ1HT 1/X
Κυριακή, 5 Μαϊου 2024
17:15Βίκινγκ-Τρόμσο2-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
17:15Βίκινγκ-Τρόμσο2-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Κρίστιανσουντ-Χαμ Καμ1-1
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
15:00Κρίστιανσουντ-Χαμ Καμ1-1
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
15:00Μπόντο Γκλιμτ-Στρομσγκοντσετ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Μπόντο Γκλιμτ-Στρομσγκοντσετ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Οντ-Φρεντρικσταντ0-2
0-0
ΝΟΡ1HT X/2
15:00Οντ-Φρεντρικσταντ0-2
0-0
ΝΟΡ1HT X/2
15:00Σάντεφιορντ-Μόλντε3-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/1
15:00Σάντεφιορντ-Μόλντε3-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/1
15:00Σάρπσμποργκ-Λίλεστρομ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Σάρπσμποργκ-Λίλεστρομ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Χαουγκεσουντ-KFUM Όσλο0-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Χαουγκεσουντ-KFUM Όσλο0-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
Σάββατο, 4 Μαϊου 2024
16:00Μπραν-Ρόζενμποργκ3-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
16:00Μπραν-Ρόζενμποργκ3-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
Κυριακή, 28 Απριλίου 2024
17:15Οντ-Βίκινγκ3-3
2-1
ΝΟΡ1HT 1/X
17:15Οντ-Βίκινγκ3-3
2-1
ΝΟΡ1HT 1/X
15:00KFUM Όσλο-Μπραν0-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/X
15:00KFUM Όσλο-Μπραν0-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/X
15:00Λίλεστρομ-Χαμ Καμ1-1
1-0
ΝΟΡ1HT 1/X
15:00Λίλεστρομ-Χαμ Καμ1-1
1-0
ΝΟΡ1HT 1/X
15:00Μόλντε-Χαουγκεσουντ2-1
2-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Μόλντε-Χαουγκεσουντ2-1
2-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Στρομσγκοντσετ-Κρίστιανσουντ2-2
0-2
ΝΟΡ1HT 2/X
15:00Στρομσγκοντσετ-Κρίστιανσουντ2-2
0-2
ΝΟΡ1HT 2/X
15:00Τρόμσο-Σάρπσμποργκ0-3
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Τρόμσο-Σάρπσμποργκ0-3
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Φρεντρικσταντ-Σάντεφιορντ1-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Φρεντρικσταντ-Σάντεφιορντ1-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
Σάββατο, 27 Απριλίου 2024
16:00Ρόζενμποργκ-Μπόντο Γκλιμτ1-3
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
16:00Ρόζενμποργκ-Μπόντο Γκλιμτ1-3
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
Κυριακή, 21 Απριλίου 2024
17:15Μπόντο Γκλιμτ-Μόλντε1-1
1-0
ΝΟΡ1HT 1/X
17:15Μπόντο Γκλιμτ-Μόλντε1-1
1-0
ΝΟΡ1HT 1/X
15:00Βίκινγκ-Φρεντρικσταντ1-1
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
15:00Βίκινγκ-Φρεντρικσταντ1-1
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
15:00Κρίστιανσουντ-Τρόμσο1-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Κρίστιανσουντ-Τρόμσο1-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Μπραν-Οντ2-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Μπραν-Οντ2-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Σάντεφιορντ-Λίλεστρομ0-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/2
15:00Σάντεφιορντ-Λίλεστρομ0-1
0-0
ΝΟΡ1HT X/2
15:00Σάρπσμποργκ-KFUM Όσλο0-2
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Σάρπσμποργκ-KFUM Όσλο0-2
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Χαουγκεσουντ-Ρόζενμποργκ1-3
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Χαουγκεσουντ-Ρόζενμποργκ1-3
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
12:30Χαμ Καμ-Στρομσγκοντσετ0-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
12:30Χαμ Καμ-Στρομσγκοντσετ0-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
Τετάρτη, 17 Απριλίου 2024
16:00Μόλντε-Οντ1-2
1-1
ΝΟΡ1HT X/2
16:00Μόλντε-Οντ1-2
1-1
ΝΟΡ1HT X/2
16:00Μπραν-Χαμ Καμ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
16:00Μπραν-Χαμ Καμ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
Τρίτη, 16 Απριλίου 2024
17:00KFUM Όσλο-Στρομσγκοντσετ1-3
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
17:00KFUM Όσλο-Στρομσγκοντσετ1-3
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
Κυριακή, 14 Απριλίου 2024
17:15Λίλεστρομ-Μπόντο Γκλιμτ0-5
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
17:15Λίλεστρομ-Μπόντο Γκλιμτ0-5
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Μόλντε-Κρίστιανσουντ2-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Μόλντε-Κρίστιανσουντ2-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Οντ-Σάντεφιορντ2-2
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
15:00Οντ-Σάντεφιορντ2-2
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
15:00Ρόζενμποργκ-Χαμ Καμ1-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Ρόζενμποργκ-Χαμ Καμ1-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Τρόμσο-Χαουγκεσουντ0-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Τρόμσο-Χαουγκεσουντ0-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
12:30Βίκινγκ-Μπραν1-1
1-0
ΝΟΡ1HT 1/X
12:30Βίκινγκ-Μπραν1-1
1-0
ΝΟΡ1HT 1/X
Σάββατο, 13 Απριλίου 2024
16:00Φρεντρικσταντ-Σάρπσμποργκ2-2
0-1
ΝΟΡ1HT 2/X
16:00Φρεντρικσταντ-Σάρπσμποργκ2-2
0-1
ΝΟΡ1HT 2/X
Κυριακή, 7 Απριλίου 2024
17:15Μπραν-Φρεντρικσταντ0-2
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
17:15Μπραν-Φρεντρικσταντ0-2
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Σάρπσμποργκ-Οντ0-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Σάρπσμποργκ-Οντ0-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Στρομσγκοντσετ-Ρόζενμποργκ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Στρομσγκοντσετ-Ρόζενμποργκ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Χαμ Καμ-Μόλντε0-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Χαμ Καμ-Μόλντε0-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Χαουγκεσουντ-Λίλεστρομ0-2
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Χαουγκεσουντ-Λίλεστρομ0-2
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
12:30Κρίστιανσουντ-KFUM Όσλο1-1
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
12:30Κρίστιανσουντ-KFUM Όσλο1-1
1-1
ΝΟΡ1HT X/X
Σάββατο, 6 Απριλίου 2024
16:00Μπόντο Γκλιμτ-Βίκινγκ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
16:00Μπόντο Γκλιμτ-Βίκινγκ1-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
Τρίτη, 2 Απριλίου 2024
17:00KFUM Όσλο-Χαμ Καμ1-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/X
17:00KFUM Όσλο-Χαμ Καμ1-1
0-1
ΝΟΡ1HT 2/X
Δευτέρα, 1 Απριλίου 2024
17:15Βίκινγκ-Σάρπσμποργκ1-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
17:15Βίκινγκ-Σάρπσμποργκ1-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Λίλεστρομ-Κρίστιανσουντ2-3
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Λίλεστρομ-Κρίστιανσουντ2-3
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Μόλντε-Στρομσγκοντσετ4-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Μόλντε-Στρομσγκοντσετ4-0
1-0
ΝΟΡ1HT 1/1
15:00Ρόζενμποργκ-Σάντεφιορντ2-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Ρόζενμποργκ-Σάντεφιορντ2-0
0-0
ΝΟΡ1HT X/1
15:00Τρόμσο-Μπραν2-4
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
15:00Τρόμσο-Μπραν2-4
0-2
ΝΟΡ1HT 2/2
12:30Φρεντρικσταντ-Μπόντο Γκλιμτ0-2
0-0
ΝΟΡ1HT X/2
12:30Φρεντρικσταντ-Μπόντο Γκλιμτ0-2
0-0
ΝΟΡ1HT X/2
Κυριακή, 31 Μαρτίου 2024
16:00Οντ-Χαουγκεσουντ1-2
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2
16:00Οντ-Χαουγκεσουντ1-2
0-1
ΝΟΡ1HT 2/2

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

*Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις