*ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΡΟΙ & ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ. ΕΕΕΠ| 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΣΤΟΙΧΗΜΑ

Διεθνή - Copa America
Ευρώπη - Euro
Αμερική - Major League
Αργεντινή - Superliga
Βραζιλία - Série A
Βραζιλία - Série B
Δανία - 1. Division
Ιαπωνία - J1 League
Ιαπωνία - J2 League
Ιρλανδία - Premier
Ισλανδία - Urvalsdeild
Ισπανία - Segunda
Ιταλία - Serie A
Ιταλία - Serie B
Κίνα - Super League
Κίνα - League One
Νορβηγία - Eliteserien
Νορβηγία - 1. Division
Νότιος Κορέα - K League
Νότιος Κορέα - Challenge
Ουρουγουάη - Primera Division
Παραγουάη - Profesional
Σιγκαπούρη - S. League
Σουηδία - Allsvenskan
Σουηδία - Superettan
Φινλανδία - Veikkausliiga
Φινλανδία - Ykkonen
Χιλή - Primera Division
Ολοκληρωμένα
Διεθνή - Condederations Cup
Ελλάδα - Cup
Ελλάδα - Super League 1
Ελλάδα - Super League 2
Προκριματικά - Ευρώπη
Προκριματικά - Αφρική
Προκριματικά - Concacaf
Προκριματικά - World Cup Qual.
Προκριματικά - Ασία
Ευρώπη - Euro 2020 Qual.
Ευρώπη - Qualifiers
Ευρώπη - Nations League
Ευρώπη - Champions League
Ευρώπη - Europa League
Ευρώπη - Europa Conf. League
Αγγλία - Cup
Αγγλία - Cup
Αγγλία - Cup
Αγγλία - Premier League
Αγγλία - Championship
Αγγλία - League One
Αγγλία - League Two
Αγγλία - National League
Αυστραλία - A-League
Αυστρία - Bundesliga
Αυστρία - 2. Liga
Βέλγιο - First Division A
Βέλγιο - First Division B
Βιετνάμ - V League
Βόρειος Ιρλανδία - NIFL Premiership
Βουλγαρία - First League
Βραζιλία - Série C
Γαλλία - Cup
Γαλλία - Cup
Γαλλία - Ligue 1
Γαλλία - Ligue 2
Γαλλία - National
Γερμανία - Cup
Γερμανία - Bundesliga
Γερμανία - Bundesliga 2
Γερμανία - 3. Liga
Δανία - Superligaen
Ελβετία - Super League
Ελβετία - Challenge League
Ινδία - Super League
Ινδονησία - Liga 1
Ισημερινός - Primera A
Ισπανία - Primera
Ισπανία - Cup
Ιταλία - Cup
Κένυα - Premier League
Κολομβία - Primera A
Κύπρος - First Division
Λευκορωσία - Premier League
Μεξικό - Liga MX
Νότιος Αφρική - Premier League
Ολλανδία - Eredivisie
Ολλανδία - Eerste Divisie
Ουαλία - Welsh Premier League
Ουγγαρία - NB I
Ουκρανία - Premier League
Περού - Primera Division
Πολωνία - Ekstraklasa
Πορτογαλία - Primeira
Πορτογαλία - Cup
Πορτογαλία - Segunda
Ρουμανία - Liga I
Ρωσία - Premier League
Ρωσία - National League
Σκωτία - Premiership
Σκωτία - Championship
Σκωτία - League One
Σκωτία - League Two
Ταϊλάνδη - Thai League
Τουρκία - Süper Lig
Τσεχία - First League
Ασία - AFC Asian Cup
Ασία - Champions League
Αφρική - Africa Cup
Νότιος Αμερική - Copa Sudamericana
Νότιος Αμερική - Copa Libertadores
Προκριματικά - Νότιος Αμερική

Αποτέλεσματα αγώνων - Πολωνία Ekstraklasa - Α Πολωνίας - ΠΟΛ1

ΠρωτάθλημαΩραΑγώνες1X2ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡ.ΗΜ/ΤΕΛ
Σάββατο, 25 Μαϊου 2024
ΠΟΛ115:30LKS Λοντζ-Σταλ Μιελετς3-23-01/1
ΠΟΛ115:30Puszcza Niepolomice-Πιαστ Γκλίβιτσε1-00-0X/1
ΠΟΛ115:30Ruch Chorzow-Κρακοβία2-01-01/1
ΠΟΛ115:30Γιαγκελόνια-Βάρτα Πόζναν3-03-01/1
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-12-01/1
ΠΟΛ115:30Λεχ Πόζναν-Κορονα Κιελτσε1-21-01/2
ΠΟΛ115:30Πογκόν Στσζετσιν-Γκορνικ Ζαμπρζε1-00-0X/1
ΠΟΛ115:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Σλασκ Βροτσλαβ1-21-01/2
ΠΟΛ115:30Ραντομιακ-Βίτζεβ Λοτζ1-31-01/2
Δευτέρα, 20 Μαϊου 2024
ΠΟΛ117:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -LKS Λοντζ2-11-01/1
ΠΟΛ117:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -LKS Λοντζ2-11-01/1
Κυριακή, 19 Μαϊου 2024
ΠΟΛ115:30Βίτζεβ Λοτζ-Λεχ Πόζναν1-11-1X/X
ΠΟΛ115:30Βίτζεβ Λοτζ-Λεχ Πόζναν1-11-1X/X
ΠΟΛ113:00Βάρτα Πόζναν-Λέγκια Βαρσοβίας0-10-12/2
ΠΟΛ113:00Βάρτα Πόζναν-Λέγκια Βαρσοβίας0-10-12/2
ΠΟΛ110:30Κρακοβία-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-01-01/1
ΠΟΛ110:30Κρακοβία-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-01-01/1
Σάββατο, 18 Μαϊου 2024
ΠΟΛ118:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Γιαγκελόνια1-10-0X/X
ΠΟΛ118:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Γιαγκελόνια1-10-0X/X
ΠΟΛ115:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ραντομιακ2-01-01/1
ΠΟΛ115:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ραντομιακ2-01-01/1
ΠΟΛ113:00Κορονα Κιελτσε-Ruch Chorzow2-01-01/1
ΠΟΛ113:00Κορονα Κιελτσε-Ruch Chorzow2-01-01/1
Παρασκευή, 17 Μαϊου 2024
ΠΟΛ118:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Puszcza Niepolomice1-11-01/X
ΠΟΛ118:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Puszcza Niepolomice1-11-01/X
ΠΟΛ116:00Σταλ Μιελετς-Πογκόν Στσζετσιν0-00-0X/X
ΠΟΛ116:00Σταλ Μιελετς-Πογκόν Στσζετσιν0-00-0X/X
Δευτέρα, 13 Μαϊου 2024
ΠΟΛ117:00Ραντομιακ-Ruch Chorzow0-20-0X/2
ΠΟΛ117:00Ραντομιακ-Ruch Chorzow0-20-0X/2
Κυριακή, 12 Μαϊου 2024
ΠΟΛ115:30Λεχ Πόζναν-Λέγκια Βαρσοβίας1-20-22/2
ΠΟΛ115:30Λεχ Πόζναν-Λέγκια Βαρσοβίας1-20-22/2
ΠΟΛ113:00Βίτζεβ Λοτζ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 1-30-22/2
ΠΟΛ113:00Βίτζεβ Λοτζ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 1-30-22/2
ΠΟΛ110:30Puszcza Niepolomice-Βάρτα Πόζναν1-00-0X/1
ΠΟΛ110:30Puszcza Niepolomice-Βάρτα Πόζναν1-00-0X/1
Σάββατο, 11 Μαϊου 2024
ΠΟΛ118:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Πογκόν Στσζετσιν2-12-01/1
ΠΟΛ118:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Πογκόν Στσζετσιν2-12-01/1
ΠΟΛ115:30Γιαγκελόνια-Κορονα Κιελτσε3-02-01/1
ΠΟΛ115:30Γιαγκελόνια-Κορονα Κιελτσε3-02-01/1
ΠΟΛ113:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Σταλ Μιελετς1-10-0X/X
ΠΟΛ113:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Σταλ Μιελετς1-10-0X/X
Παρασκευή, 10 Μαϊου 2024
ΠΟΛ118:30Σλασκ Βροτσλαβ-Κρακοβία4-03-01/1
ΠΟΛ118:30Σλασκ Βροτσλαβ-Κρακοβία4-03-01/1
ΠΟΛ116:00Πιαστ Γκλίβιτσε-LKS Λοντζ4-00-0X/1
ΠΟΛ116:00Πιαστ Γκλίβιτσε-LKS Λοντζ4-00-0X/1
Δευτέρα, 6 Μαϊου 2024
ΠΟΛ117:00Πογκόν Στσζετσιν-Puszcza Niepolomice1-00-0X/1
ΠΟΛ117:00Πογκόν Στσζετσιν-Puszcza Niepolomice1-00-0X/1
Κυριακή, 5 Μαϊου 2024
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Ραντομιακ0-30-0X/2
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Ραντομιακ0-30-0X/2
ΠΟΛ113:00Κορονα Κιελτσε-Πιαστ Γκλίβιτσε1-10-12/X
ΠΟΛ113:00Κορονα Κιελτσε-Πιαστ Γκλίβιτσε1-10-12/X
ΠΟΛ110:30Βάρτα Πόζναν-Βίτζεβ Λοτζ2-12-11/1
ΠΟΛ110:30Βάρτα Πόζναν-Βίτζεβ Λοτζ2-12-11/1
Σάββατο, 4 Μαϊου 2024
ΠΟΛ118:00Σταλ Μιελετς-Γιαγκελόνια3-21-1X/1
ΠΟΛ118:00Σταλ Μιελετς-Γιαγκελόνια3-21-1X/1
ΠΟΛ115:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Ράκοβ Τσεστόχοβα2-01-01/1
ΠΟΛ115:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Ράκοβ Τσεστόχοβα2-01-01/1
ΠΟΛ113:00LKS Λοντζ-Σλασκ Βροτσλαβ1-20-0X/2
ΠΟΛ113:00LKS Λοντζ-Σλασκ Βροτσλαβ1-20-0X/2
Παρασκευή, 3 Μαϊου 2024
ΠΟΛ118:30Ruch Chorzow-Λεχ Πόζναν2-11-1X/1
ΠΟΛ118:30Ruch Chorzow-Λεχ Πόζναν2-11-1X/1
ΠΟΛ116:00Κρακοβία-Γκορνικ Ζαμπρζε5-02-01/1
ΠΟΛ116:00Κρακοβία-Γκορνικ Ζαμπρζε5-02-01/1
Δευτέρα, 29 Απριλίου 2024
ΠΟΛ117:00Puszcza Niepolomice-Κορονα Κιελτσε1-11-01/X
ΠΟΛ117:00Puszcza Niepolomice-Κορονα Κιελτσε1-11-01/X
Κυριακή, 28 Απριλίου 2024
ΠΟΛ115:30Λεχ Πόζναν-Κρακοβία0-00-0X/X
ΠΟΛ115:30Λεχ Πόζναν-Κρακοβία0-00-0X/X
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Λέγκια Βαρσοβίας1-31-1X/2
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Λέγκια Βαρσοβίας1-31-1X/2
ΠΟΛ110:30Ραντομιακ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 3-40-32/2
ΠΟΛ110:30Ραντομιακ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 3-40-32/2
Σάββατο, 27 Απριλίου 2024
ΠΟΛ118:00Βίτζεβ Λοτζ-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-10-0X/2
ΠΟΛ118:00Βίτζεβ Λοτζ-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-10-0X/2
ΠΟΛ115:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ruch Chorzow2-30-22/2
ΠΟΛ115:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ruch Chorzow2-30-22/2
ΠΟΛ113:00Γκορνικ Ζαμπρζε-LKS Λοντζ4-12-01/1
ΠΟΛ113:00Γκορνικ Ζαμπρζε-LKS Λοντζ4-12-01/1
Παρασκευή, 26 Απριλίου 2024
ΠΟΛ118:30Γιαγκελόνια-Πογκόν Στσζετσιν2-22-11/X
ΠΟΛ118:30Γιαγκελόνια-Πογκόν Στσζετσιν2-22-11/X
ΠΟΛ116:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Βάρτα Πόζναν2-01-01/1
ΠΟΛ116:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Βάρτα Πόζναν2-01-01/1
Δευτέρα, 22 Απριλίου 2024
ΠΟΛ117:00Βάρτα Πόζναν-Σταλ Μιελετς5-22-2X/1
ΠΟΛ117:00Βάρτα Πόζναν-Σταλ Μιελετς5-22-2X/1
Κυριακή, 21 Απριλίου 2024
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Σλασκ Βροτσλαβ0-00-0X/X
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Σλασκ Βροτσλαβ0-00-0X/X
ΠΟΛ113:00LKS Λοντζ-Λεχ Πόζναν2-30-12/2
ΠΟΛ113:00LKS Λοντζ-Λεχ Πόζναν2-30-12/2
ΠΟΛ110:30Κρακοβία-Puszcza Niepolomice0-10-12/2
ΠΟΛ110:30Κρακοβία-Puszcza Niepolomice0-10-12/2
Σάββατο, 20 Απριλίου 2024
ΠΟΛ118:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Γιαγκελόνια1-20-12/2
ΠΟΛ118:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Γιαγκελόνια1-20-12/2
ΠΟΛ115:30Ruch Chorzow-Βίτζεβ Λοτζ2-30-12/2
ΠΟΛ115:30Ruch Chorzow-Βίτζεβ Λοτζ2-30-12/2
ΠΟΛ113:00Πογκόν Στσζετσιν-Πιαστ Γκλίβιτσε0-20-22/2
ΠΟΛ113:00Πογκόν Στσζετσιν-Πιαστ Γκλίβιτσε0-20-22/2
Παρασκευή, 19 Απριλίου 2024
ΠΟΛ118:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Γκορνικ Ζαμπρζε0-10-0X/2
ΠΟΛ118:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Γκορνικ Ζαμπρζε0-10-0X/2
ΠΟΛ116:00Κορονα Κιελτσε-Ραντομιακ4-02-01/1
ΠΟΛ116:00Κορονα Κιελτσε-Ραντομιακ4-02-01/1
Δευτέρα, 15 Απριλίου 2024
ΠΟΛ117:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-02-01/1
ΠΟΛ117:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-02-01/1
Κυριακή, 14 Απριλίου 2024
ΠΟΛ115:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Σλασκ Βροτσλαβ2-01-01/1
ΠΟΛ115:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Σλασκ Βροτσλαβ2-01-01/1
ΠΟΛ113:00Γιαγκελόνια-Κρακοβία1-31-22/2
ΠΟΛ113:00Γιαγκελόνια-Κρακοβία1-31-22/2
ΠΟΛ110:30LKS Λοντζ-Ραντομιακ3-21-01/1
ΠΟΛ110:30LKS Λοντζ-Ραντομιακ3-21-01/1
Σάββατο, 13 Απριλίου 2024
ΠΟΛ118:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Λέγκια Βαρσοβίας1-10-12/X
ΠΟΛ118:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Λέγκια Βαρσοβίας1-10-12/X
ΠΟΛ115:30Puszcza Niepolomice-Λεχ Πόζναν2-12-01/1
ΠΟΛ115:30Puszcza Niepolomice-Λεχ Πόζναν2-12-01/1
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Βίτζεβ Λοτζ0-00-0X/X
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Βίτζεβ Λοτζ0-00-0X/X
Παρασκευή, 12 Απριλίου 2024
ΠΟΛ118:30Πογκόν Στσζετσιν-Ruch Chorzow5-02-01/1
ΠΟΛ118:30Πογκόν Στσζετσιν-Ruch Chorzow5-02-01/1
ΠΟΛ116:00Βάρτα Πόζναν-Κορονα Κιελτσε1-01-01/1
ΠΟΛ116:00Βάρτα Πόζναν-Κορονα Κιελτσε1-01-01/1
Δευτέρα, 8 Απριλίου 2024
ΠΟΛ117:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Γκορνικ Ζαμπρζε1-21-1X/2
ΠΟΛ117:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Γκορνικ Ζαμπρζε1-21-1X/2
Κυριακή, 7 Απριλίου 2024
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Γιαγκελόνια1-11-01/X
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Γιαγκελόνια1-11-01/X
ΠΟΛ113:00Λεχ Πόζναν-Πογκόν Στσζετσιν1-00-0X/1
ΠΟΛ113:00Λεχ Πόζναν-Πογκόν Στσζετσιν1-00-0X/1
ΠΟΛ110:30Βίτζεβ Λοτζ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-00-0X/1
ΠΟΛ110:30Βίτζεβ Λοτζ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-00-0X/1
Σάββατο, 6 Απριλίου 2024
ΠΟΛ118:00Σλασκ Βροτσλαβ-Βάρτα Πόζναν2-11-01/1
ΠΟΛ118:00Σλασκ Βροτσλαβ-Βάρτα Πόζναν2-11-01/1
ΠΟΛ115:30Ruch Chorzow-Puszcza Niepolomice0-00-0X/X
ΠΟΛ115:30Ruch Chorzow-Puszcza Niepolomice0-00-0X/X
ΠΟΛ113:00Κορονα Κιελτσε-Σταλ Μιελετς1-01-01/1
ΠΟΛ113:00Κορονα Κιελτσε-Σταλ Μιελετς1-01-01/1
Παρασκευή, 5 Απριλίου 2024
ΠΟΛ118:30Ραντομιακ-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-12-01/1
ΠΟΛ118:30Ραντομιακ-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-12-01/1
ΠΟΛ116:00Κρακοβία-LKS Λοντζ2-21-01/X
ΠΟΛ116:00Κρακοβία-LKS Λοντζ2-21-01/X
Τρίτη, 2 Απριλίου 2024
ΠΟΛ117:00Βάρτα Πόζναν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 1-11-01/X
ΠΟΛ117:00Βάρτα Πόζναν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 1-11-01/X
Δευτέρα, 1 Απριλίου 2024
ΠΟΛ118:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Λέγκια Βαρσοβίας1-30-12/2
ΠΟΛ118:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Λέγκια Βαρσοβίας1-30-12/2
ΠΟΛ115:30Βίτζεβ Λοτζ-Κορονα Κιελτσε3-11-01/1
ΠΟΛ115:30Βίτζεβ Λοτζ-Κορονα Κιελτσε3-11-01/1
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Λεχ Πόζναν0-00-0X/X
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Λεχ Πόζναν0-00-0X/X
ΠΟΛ110:30Puszcza Niepolomice-Ραντομιακ1-11-01/X
ΠΟΛ110:30Puszcza Niepolomice-Ραντομιακ1-11-01/X
Σάββατο, 30 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ119:00Πογκόν Στσζετσιν-Κρακοβία3-12-11/1
ΠΟΛ119:00Πογκόν Στσζετσιν-Κρακοβία3-12-11/1
ΠΟΛ116:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Σλασκ Βροτσλαβ2-20-0X/X
ΠΟΛ116:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Σλασκ Βροτσλαβ2-20-0X/X
ΠΟΛ114:00Γιαγκελόνια-LKS Λοντζ6-02-01/1
ΠΟΛ114:00Γιαγκελόνια-LKS Λοντζ6-02-01/1
ΠΟΛ111:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ruch Chorzow1-11-01/X
ΠΟΛ111:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ruch Chorzow1-11-01/X
Κυριακή, 17 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ116:30Λέγκια Βαρσοβίας-Πιαστ Γκλίβιτσε3-12-11/1
ΠΟΛ116:30Λέγκια Βαρσοβίας-Πιαστ Γκλίβιτσε3-12-11/1
ΠΟΛ114:00LKS Λοντζ-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-10-0X/X
ΠΟΛ114:00LKS Λοντζ-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-10-0X/X
ΠΟΛ111:30Κορονα Κιελτσε-Πογκόν Στσζετσιν2-22-01/X
ΠΟΛ111:30Κορονα Κιελτσε-Πογκόν Στσζετσιν2-22-01/X
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ119:00Σλασκ Βροτσλαβ-Puszcza Niepolomice0-00-0X/X
ΠΟΛ119:00Σλασκ Βροτσλαβ-Puszcza Niepolomice0-00-0X/X
ΠΟΛ116:30Ruch Chorzow-Γκορνικ Ζαμπρζε1-20-12/2
ΠΟΛ116:30Ruch Chorzow-Γκορνικ Ζαμπρζε1-20-12/2
ΠΟΛ114:00Ραντομιακ-Γιαγκελόνια0-20-12/2
ΠΟΛ114:00Ραντομιακ-Γιαγκελόνια0-20-12/2
ΠΟΛ111:30Κρακοβία-Βίτζεβ Λοτζ2-21-1X/X
ΠΟΛ111:30Κρακοβία-Βίτζεβ Λοτζ2-21-1X/X
Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ119:30Λεχ Πόζναν-Βάρτα Πόζναν2-00-0X/1
ΠΟΛ119:30Λεχ Πόζναν-Βάρτα Πόζναν2-00-0X/1
ΠΟΛ117:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Σταλ Μιελετς0-00-0X/X
ΠΟΛ117:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Σταλ Μιελετς0-00-0X/X
Τετάρτη, 13 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ117:30Κορονα Κιελτσε-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-20-22/2
ΠΟΛ117:30Κορονα Κιελτσε-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-20-22/2
Τρίτη, 12 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ117:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Puszcza Niepolomice1-01-01/1
ΠΟΛ117:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Puszcza Niepolomice1-01-01/1
Δευτέρα, 11 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ118:00Βάρτα Πόζναν-LKS Λοντζ0-10-0X/2
ΠΟΛ118:00Βάρτα Πόζναν-LKS Λοντζ0-10-0X/2
Κυριακή, 10 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ116:30Βίτζεβ Λοτζ-Λέγκια Βαρσοβίας1-00-0X/1
ΠΟΛ116:30Βίτζεβ Λοτζ-Λέγκια Βαρσοβίας1-00-0X/1
ΠΟΛ114:00Πογκόν Στσζετσιν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-20-12/2
ΠΟΛ114:00Πογκόν Στσζετσιν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-20-12/2
ΠΟΛ111:30Σταλ Μιελετς-Ruch Chorzow3-12-01/1
ΠΟΛ111:30Σταλ Μιελετς-Ruch Chorzow3-12-01/1
Σάββατο, 9 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ119:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Λεχ Πόζναν0-00-0X/X
ΠΟΛ119:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Λεχ Πόζναν0-00-0X/X
ΠΟΛ116:30Puszcza Niepolomice-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-10-12/X
ΠΟΛ116:30Puszcza Niepolomice-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-10-12/X
ΠΟΛ114:00Κορονα Κιελτσε-Κρακοβία1-10-12/X
ΠΟΛ114:00Κορονα Κιελτσε-Κρακοβία1-10-12/X
Παρασκευή, 8 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ119:30Γιαγκελόνια-Σλασκ Βροτσλαβ3-13-01/1
ΠΟΛ119:30Γιαγκελόνια-Σλασκ Βροτσλαβ3-13-01/1
ΠΟΛ117:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ραντομιακ2-31-1X/2
ΠΟΛ117:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ραντομιακ2-31-1X/2
Δευτέρα, 4 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ118:00Ραντομιακ-Σταλ Μιελετς2-11-01/1
ΠΟΛ118:00Ραντομιακ-Σταλ Μιελετς2-11-01/1
Κυριακή, 3 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ116:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Λεχ Πόζναν4-03-01/1
ΠΟΛ116:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Λεχ Πόζναν4-03-01/1
ΠΟΛ114:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Κορονα Κιελτσε1-01-01/1
ΠΟΛ114:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Κορονα Κιελτσε1-01-01/1
ΠΟΛ111:30LKS Λοντζ-Puszcza Niepolomice3-21-1X/1
ΠΟΛ111:30LKS Λοντζ-Puszcza Niepolomice3-21-1X/1
Σάββατο, 2 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ119:00Λέγκια Βαρσοβίας-Πογκόν Στσζετσιν1-10-0X/X
ΠΟΛ119:00Λέγκια Βαρσοβίας-Πογκόν Στσζετσιν1-10-0X/X
ΠΟΛ116:30Σλασκ Βροτσλαβ-Βίτζεβ Λοτζ2-10-0X/1
ΠΟΛ116:30Σλασκ Βροτσλαβ-Βίτζεβ Λοτζ2-10-0X/1
ΠΟΛ114:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Γιαγκελόνια2-11-01/1
ΠΟΛ114:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Γιαγκελόνια2-11-01/1
Παρασκευή, 1 Μαρτίου 2024
ΠΟΛ119:30Ruch Chorzow-Πιαστ Γκλίβιτσε3-01-01/1
ΠΟΛ119:30Ruch Chorzow-Πιαστ Γκλίβιτσε3-01-01/1
ΠΟΛ117:00Κρακοβία-Βάρτα Πόζναν0-10-0X/2
ΠΟΛ117:00Κρακοβία-Βάρτα Πόζναν0-10-0X/2
Τετάρτη, 28 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ117:30Σταλ Μιελετς-LKS Λοντζ1-01-01/1
ΠΟΛ117:30Σταλ Μιελετς-LKS Λοντζ1-01-01/1
Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ118:00Βάρτα Πόζναν-Ραντομιακ0-00-0X/X
ΠΟΛ118:00Βάρτα Πόζναν-Ραντομιακ0-00-0X/X
Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ116:30Κορονα Κιελτσε-Λέγκια Βαρσοβίας3-31-22/X
ΠΟΛ116:30Κορονα Κιελτσε-Λέγκια Βαρσοβίας3-31-22/X
ΠΟΛ114:00Βίτζεβ Λοτζ-Γκορνικ Ζαμπρζε3-12-01/1
ΠΟΛ114:00Βίτζεβ Λοτζ-Γκορνικ Ζαμπρζε3-12-01/1
ΠΟΛ111:30Puszcza Niepolomice-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-21-22/X
ΠΟΛ111:30Puszcza Niepolomice-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-21-22/X
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ119:00Σταλ Μιελετς-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-00-0X/X
ΠΟΛ119:00Σταλ Μιελετς-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-00-0X/X
ΠΟΛ116:30Λεχ Πόζναν-Σλασκ Βροτσλαβ0-00-0X/X
ΠΟΛ116:30Λεχ Πόζναν-Σλασκ Βροτσλαβ0-00-0X/X
ΠΟΛ114:00Γιαγκελόνια-Ruch Chorzow1-10-12/X
ΠΟΛ114:00Γιαγκελόνια-Ruch Chorzow1-10-12/X
Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ119:30Πογκόν Στσζετσιν-LKS Λοντζ4-21-01/1
ΠΟΛ119:30Πογκόν Στσζετσιν-LKS Λοντζ4-21-01/1
ΠΟΛ117:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Κρακοβία0-00-0X/X
ΠΟΛ117:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Κρακοβία0-00-0X/X
Δευτέρα, 19 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ118:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Κορονα Κιελτσε3-12-01/1
ΠΟΛ118:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Κορονα Κιελτσε3-12-01/1
Κυριακή, 18 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ116:30LKS Λοντζ-Βίτζεβ Λοτζ0-20-0X/2
ΠΟΛ116:30LKS Λοντζ-Βίτζεβ Λοτζ0-20-0X/2
ΠΟΛ114:00Λέγκια Βαρσοβίας-Puszcza Niepolomice1-10-12/X
ΠΟΛ114:00Λέγκια Βαρσοβίας-Puszcza Niepolomice1-10-12/X
ΠΟΛ111:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Κρακοβία1-11-01/X
ΠΟΛ111:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Κρακοβία1-11-01/X
Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ119:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Πιαστ Γκλίβιτσε3-10-0X/1
ΠΟΛ119:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Πιαστ Γκλίβιτσε3-10-0X/1
ΠΟΛ116:30Γιαγκελόνια-Λεχ Πόζναν1-20-22/2
ΠΟΛ116:30Γιαγκελόνια-Λεχ Πόζναν1-20-22/2
ΠΟΛ114:00Ruch Chorzow-Βάρτα Πόζναν0-00-0X/X
ΠΟΛ114:00Ruch Chorzow-Βάρτα Πόζναν0-00-0X/X
Παρασκευή, 16 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ119:30Σλασκ Βροτσλαβ-Σταλ Μιελετς0-10-12/2
ΠΟΛ119:30Σλασκ Βροτσλαβ-Σταλ Μιελετς0-10-12/2
ΠΟΛ117:00Ραντομιακ-Πογκόν Στσζετσιν0-40-32/2
ΠΟΛ117:00Ραντομιακ-Πογκόν Στσζετσιν0-40-32/2
Δευτέρα, 12 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ118:00Κορονα Κιελτσε-LKS Λοντζ2-11-1X/1
ΠΟΛ118:00Κορονα Κιελτσε-LKS Λοντζ2-11-1X/1
Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ116:30Σλασκ Βροτσλαβ-Πογκόν Στσζετσιν0-10-0X/2
ΠΟΛ116:30Σλασκ Βροτσλαβ-Πογκόν Στσζετσιν0-10-0X/2
ΠΟΛ114:00Βίτζεβ Λοτζ-Γιαγκελόνια1-31-22/2
ΠΟΛ114:00Βίτζεβ Λοτζ-Γιαγκελόνια1-31-22/2
ΠΟΛ111:30Βάρτα Πόζναν-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-12-11/1
ΠΟΛ111:30Βάρτα Πόζναν-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-12-11/1
Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ119:00Λεχ Πόζναν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-01-01/1
ΠΟΛ119:00Λεχ Πόζναν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-01-01/1
ΠΟΛ116:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Γκορνικ Ζαμπρζε1-30-12/2
ΠΟΛ116:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Γκορνικ Ζαμπρζε1-30-12/2
ΠΟΛ114:00Κρακοβία-Ραντομιακ6-03-01/1
ΠΟΛ114:00Κρακοβία-Ραντομιακ6-03-01/1
Παρασκευή, 9 Φεβρουαρίου 2024
ΠΟΛ119:30Ruch Chorzow-Λέγκια Βαρσοβίας0-10-0X/2
ΠΟΛ119:30Ruch Chorzow-Λέγκια Βαρσοβίας0-10-0X/2
ΠΟΛ117:00Σταλ Μιελετς-Puszcza Niepolomice2-10-12/1
ΠΟΛ117:00Σταλ Μιελετς-Puszcza Niepolomice2-10-12/1
Τετάρτη, 20 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Κρακοβία-Λέγκια Βαρσοβίας2-01-01/1
ΠΟΛ118:00Κρακοβία-Λέγκια Βαρσοβίας2-01-01/1
Δευτέρα, 18 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Σταλ Μιελετς3-00-0X/1
ΠΟΛ118:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Σταλ Μιελετς3-00-0X/1
Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ116:30Λέγκια Βαρσοβίας-Κρακοβία2-00-0X/1
ΠΟΛ116:30Λέγκια Βαρσοβίας-Κρακοβία2-00-0X/1
ΠΟΛ114:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Κορονα Κιελτσε1-00-0X/1
ΠΟΛ114:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Κορονα Κιελτσε1-00-0X/1
ΠΟΛ111:30LKS Λοντζ-Ruch Chorzow1-11-01/X
ΠΟΛ111:30LKS Λοντζ-Ruch Chorzow1-11-01/X
Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:00Ραντομιακ-Λεχ Πόζναν2-20-12/X
ΠΟΛ119:00Ραντομιακ-Λεχ Πόζναν2-20-12/X
ΠΟΛ116:30Βίτζεβ Λοτζ-Πογκόν Στσζετσιν1-21-1X/2
ΠΟΛ116:30Βίτζεβ Λοτζ-Πογκόν Στσζετσιν1-21-1X/2
ΠΟΛ114:00Puszcza Niepolomice-Γιαγκελόνια3-30-32/X
ΠΟΛ114:00Puszcza Niepolomice-Γιαγκελόνια3-30-32/X
Παρασκευή, 15 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Σλασκ Βροτσλαβ1-20-0X/2
ΠΟΛ119:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Σλασκ Βροτσλαβ1-20-0X/2
ΠΟΛ117:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Βάρτα Πόζναν3-01-01/1
ΠΟΛ117:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Βάρτα Πόζναν3-01-01/1
Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Puszcza Niepolomice-Βίτζεβ Λοτζ1-00-0X/1
ΠΟΛ118:00Puszcza Niepolomice-Βίτζεβ Λοτζ1-00-0X/1
Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ116:30Γιαγκελόνια-Ράκοβ Τσεστόχοβα4-22-11/1
ΠΟΛ116:30Γιαγκελόνια-Ράκοβ Τσεστόχοβα4-22-11/1
ΠΟΛ114:00LKS Λοντζ-Λέγκια Βαρσοβίας1-11-01/X
ΠΟΛ114:00LKS Λοντζ-Λέγκια Βαρσοβίας1-11-01/X
ΠΟΛ111:30Λεχ Πόζναν-Πιαστ Γκλίβιτσε0-10-0X/2
ΠΟΛ111:30Λεχ Πόζναν-Πιαστ Γκλίβιτσε0-10-0X/2
Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:00Σλασκ Βροτσλαβ-Κορονα Κιελτσε0-00-0X/X
ΠΟΛ119:00Σλασκ Βροτσλαβ-Κορονα Κιελτσε0-00-0X/X
ΠΟΛ116:30Κρακοβία-Σταλ Μιελετς2-20-0X/X
ΠΟΛ116:30Κρακοβία-Σταλ Μιελετς2-20-0X/X
ΠΟΛ114:00Ραντομιακ-Γκορνικ Ζαμπρζε1-11-1X/X
ΠΟΛ114:00Ραντομιακ-Γκορνικ Ζαμπρζε1-11-1X/X
Παρασκευή, 8 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:30Πογκόν Στσζετσιν-Βάρτα Πόζναν3-30-12/X
ΠΟΛ119:30Πογκόν Στσζετσιν-Βάρτα Πόζναν3-30-12/X
ΠΟΛ117:00Ruch Chorzow-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-20-12/X
ΠΟΛ117:00Ruch Chorzow-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-20-12/X
Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ116:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-10-12/X
ΠΟΛ116:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-10-12/X
ΠΟΛ114:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Λέγκια Βαρσοβίας0-30-22/2
ΠΟΛ114:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Λέγκια Βαρσοβίας0-30-22/2
ΠΟΛ111:30Κρακοβία-Ruch Chorzow4-41-22/X
ΠΟΛ111:30Κρακοβία-Ruch Chorzow4-41-22/X
Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:00Κορονα Κιελτσε-Λεχ Πόζναν0-10-0X/2
ΠΟΛ119:00Κορονα Κιελτσε-Λεχ Πόζναν0-10-0X/2
ΠΟΛ116:30Βίτζεβ Λοτζ-Ραντομιακ0-30-22/2
ΠΟΛ116:30Βίτζεβ Λοτζ-Ραντομιακ0-30-22/2
Παρασκευή, 1 Δεκεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Πογκόν Στσζετσιν1-01-01/1
ΠΟΛ119:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Πογκόν Στσζετσιν1-01-01/1
ΠΟΛ117:00Βάρτα Πόζναν-Γιαγκελόνια1-21-1X/2
ΠΟΛ117:00Βάρτα Πόζναν-Γιαγκελόνια1-21-1X/2
Δευτέρα, 27 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Ραντομιακ-Σλασκ Βροτσλαβ0-10-0X/2
ΠΟΛ118:00Ραντομιακ-Σλασκ Βροτσλαβ0-10-0X/2
Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ116:30Λεχ Πόζναν-Βίτζεβ Λοτζ1-30-12/2
ΠΟΛ116:30Λεχ Πόζναν-Βίτζεβ Λοτζ1-30-12/2
ΠΟΛ114:00Ruch Chorzow-Κορονα Κιελτσε1-10-0X/X
ΠΟΛ114:00Ruch Chorzow-Κορονα Κιελτσε1-10-0X/X
ΠΟΛ111:30Puszcza Niepolomice-Γκορνικ Ζαμπρζε2-10-12/1
ΠΟΛ111:30Puszcza Niepolomice-Γκορνικ Ζαμπρζε2-10-12/1
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:00Λέγκια Βαρσοβίας-Βάρτα Πόζναν2-21-22/X
ΠΟΛ119:00Λέγκια Βαρσοβίας-Βάρτα Πόζναν2-21-22/X
ΠΟΛ116:30Πογκόν Στσζετσιν-Σταλ Μιελετς2-32-11/2
ΠΟΛ116:30Πογκόν Στσζετσιν-Σταλ Μιελετς2-32-11/2
ΠΟΛ114:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Κρακοβία1-10-12/X
ΠΟΛ114:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Κρακοβία1-10-12/X
Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:30Γιαγκελόνια-Πιαστ Γκλίβιτσε0-00-0X/X
ΠΟΛ119:30Γιαγκελόνια-Πιαστ Γκλίβιτσε0-00-0X/X
ΠΟΛ117:00LKS Λοντζ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-20-12/2
ΠΟΛ117:00LKS Λοντζ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-20-12/2
Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ116:30Βίτζεβ Λοτζ-Ruch Chorzow2-10-12/1
ΠΟΛ116:30Βίτζεβ Λοτζ-Ruch Chorzow2-10-12/1
Δευτέρα, 13 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Ruch Chorzow-Ραντομιακ0-00-0X/X
ΠΟΛ118:00Ruch Chorzow-Ραντομιακ0-00-0X/X
Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ116:30Λέγκια Βαρσοβίας-Λεχ Πόζναν0-00-0X/X
ΠΟΛ116:30Λέγκια Βαρσοβίας-Λεχ Πόζναν0-00-0X/X
ΠΟΛ114:00Πογκόν Στσζετσιν-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-10-0X/X
ΠΟΛ114:00Πογκόν Στσζετσιν-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-10-0X/X
ΠΟΛ111:30Σταλ Μιελετς-Γκορνικ Ζαμπρζε2-11-1X/1
ΠΟΛ111:30Σταλ Μιελετς-Γκορνικ Ζαμπρζε2-11-1X/1
Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:00Κορονα Κιελτσε-Γιαγκελόνια2-21-01/X
ΠΟΛ119:00Κορονα Κιελτσε-Γιαγκελόνια2-21-01/X
ΠΟΛ116:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Βίτζεβ Λοτζ1-10-0X/X
ΠΟΛ116:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Βίτζεβ Λοτζ1-10-0X/X
ΠΟΛ114:00LKS Λοντζ-Πιαστ Γκλίβιτσε3-31-32/X
ΠΟΛ114:00LKS Λοντζ-Πιαστ Γκλίβιτσε3-31-32/X
Παρασκευή, 10 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:30Κρακοβία-Σλασκ Βροτσλαβ0-10-12/2
ΠΟΛ119:30Κρακοβία-Σλασκ Βροτσλαβ0-10-12/2
ΠΟΛ117:00Βάρτα Πόζναν-Puszcza Niepolomice0-20-22/2
ΠΟΛ117:00Βάρτα Πόζναν-Puszcza Niepolomice0-20-22/2
Δευτέρα, 6 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Κρακοβία1-00-0X/1
ΠΟΛ118:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Κρακοβία1-00-0X/1
Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ116:30Ραντομιακ-Λέγκια Βαρσοβίας0-10-12/2
ΠΟΛ116:30Ραντομιακ-Λέγκια Βαρσοβίας0-10-12/2
ΠΟΛ114:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 5-02-01/1
ΠΟΛ114:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 5-02-01/1
ΠΟΛ111:30Σλασκ Βροτσλαβ-LKS Λοντζ2-11-01/1
ΠΟΛ111:30Σλασκ Βροτσλαβ-LKS Λοντζ2-11-01/1
Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:00Λεχ Πόζναν-Ruch Chorzow2-01-01/1
ΠΟΛ119:00Λεχ Πόζναν-Ruch Chorzow2-01-01/1
ΠΟΛ116:30Βίτζεβ Λοτζ-Βάρτα Πόζναν0-10-12/2
ΠΟΛ116:30Βίτζεβ Λοτζ-Βάρτα Πόζναν0-10-12/2
ΠΟΛ114:00Puszcza Niepolomice-Πογκόν Στσζετσιν0-20-0X/2
ΠΟΛ114:00Puszcza Niepolomice-Πογκόν Στσζετσιν0-20-0X/2
Παρασκευή, 3 Νοεμβρίου 2023
ΠΟΛ119:30Γιαγκελόνια-Σταλ Μιελετς4-02-01/1
ΠΟΛ119:30Γιαγκελόνια-Σταλ Μιελετς4-02-01/1
ΠΟΛ117:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Κορονα Κιελτσε0-00-0X/X
ΠΟΛ117:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Κορονα Κιελτσε0-00-0X/X
Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ116:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Βίτζεβ Λοτζ1-10-12/X
ΠΟΛ116:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Βίτζεβ Λοτζ1-10-12/X
ΠΟΛ114:00Λέγκια Βαρσοβίας-Σταλ Μιελετς1-30-12/2
ΠΟΛ114:00Λέγκια Βαρσοβίας-Σταλ Μιελετς1-30-12/2
ΠΟΛ111:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Ραντομιακ2-30-22/2
ΠΟΛ111:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Ραντομιακ2-30-22/2
Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Ruch Chorzow-Σλασκ Βροτσλαβ2-21-22/X
ΠΟΛ118:00Ruch Chorzow-Σλασκ Βροτσλαβ2-21-22/X
ΠΟΛ115:30Κρακοβία-Λεχ Πόζναν1-10-12/X
ΠΟΛ115:30Κρακοβία-Λεχ Πόζναν1-10-12/X
ΠΟΛ113:00Πογκόν Στσζετσιν-Γιαγκελόνια2-11-1X/1
ΠΟΛ113:00Πογκόν Στσζετσιν-Γιαγκελόνια2-11-1X/1
ΠΟΛ110:30Βάρτα Πόζναν-Πιαστ Γκλίβιτσε1-11-1X/X
ΠΟΛ110:30Βάρτα Πόζναν-Πιαστ Γκλίβιτσε1-11-1X/X
Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ118:30LKS Λοντζ-Γκορνικ Ζαμπρζε0-50-12/2
ΠΟΛ118:30LKS Λοντζ-Γκορνικ Ζαμπρζε0-50-12/2
ΠΟΛ116:00Κορονα Κιελτσε-Puszcza Niepolomice5-33-01/1
ΠΟΛ116:00Κορονα Κιελτσε-Puszcza Niepolomice5-33-01/1
Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ116:00Λεχ Πόζναν-Γιαγκελόνια3-32-01/X
ΠΟΛ116:00Λεχ Πόζναν-Γιαγκελόνια3-32-01/X
Δευτέρα, 23 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ117:00Σταλ Μιελετς-Βάρτα Πόζναν0-10-0X/2
ΠΟΛ117:00Σταλ Μιελετς-Βάρτα Πόζναν0-10-0X/2
Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ115:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-12-01/1
ΠΟΛ115:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-12-01/1
ΠΟΛ110:30Ραντομιακ-Κορονα Κιελτσε1-10-0X/X
ΠΟΛ110:30Ραντομιακ-Κορονα Κιελτσε1-10-0X/X
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Λεχ Πόζναν-LKS Λοντζ3-12-01/1
ΠΟΛ118:00Λεχ Πόζναν-LKS Λοντζ3-12-01/1
ΠΟΛ115:30Σλασκ Βροτσλαβ-Λέγκια Βαρσοβίας4-00-0X/1
ΠΟΛ115:30Σλασκ Βροτσλαβ-Λέγκια Βαρσοβίας4-00-0X/1
ΠΟΛ113:00Puszcza Niepolomice-Κρακοβία1-11-01/X
ΠΟΛ113:00Puszcza Niepolomice-Κρακοβία1-11-01/X
Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ118:30Γιαγκελόνια-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 3-02-01/1
ΠΟΛ118:30Γιαγκελόνια-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 3-02-01/1
ΠΟΛ116:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Πογκόν Στσζετσιν0-00-0X/X
ΠΟΛ116:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Πογκόν Στσζετσιν0-00-0X/X
Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-21-1X/2
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-21-1X/2
ΠΟΛ113:00Κρακοβία-Γιαγκελόνια2-40-22/2
ΠΟΛ113:00Κρακοβία-Γιαγκελόνια2-40-22/2
ΠΟΛ110:30Σλασκ Βροτσλαβ-Γκορνικ Ζαμπρζε1-11-01/X
ΠΟΛ110:30Σλασκ Βροτσλαβ-Γκορνικ Ζαμπρζε1-11-01/X
Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Ruch Chorzow-Πογκόν Στσζετσιν0-30-12/2
ΠΟΛ118:00Ruch Chorzow-Πογκόν Στσζετσιν0-30-12/2
ΠΟΛ115:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Πιαστ Γκλίβιτσε1-11-01/X
ΠΟΛ115:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Πιαστ Γκλίβιτσε1-11-01/X
ΠΟΛ113:00Βίτζεβ Λοτζ-Σταλ Μιελετς1-00-0X/1
ΠΟΛ113:00Βίτζεβ Λοτζ-Σταλ Μιελετς1-00-0X/1
ΠΟΛ110:30Ραντομιακ-LKS Λοντζ3-02-01/1
ΠΟΛ110:30Ραντομιακ-LKS Λοντζ3-02-01/1
Παρασκευή, 6 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ118:40Λεχ Πόζναν-Puszcza Niepolomice4-12-11/1
ΠΟΛ118:40Λεχ Πόζναν-Puszcza Niepolomice4-12-11/1
ΠΟΛ116:00Κορονα Κιελτσε-Βάρτα Πόζναν1-10-0X/X
ΠΟΛ116:00Κορονα Κιελτσε-Βάρτα Πόζναν1-10-0X/X
Δευτέρα, 2 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ117:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-20-12/2
ΠΟΛ117:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-20-12/2
Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Γιαγκελόνια-Λέγκια Βαρσοβίας2-02-01/1
ΠΟΛ118:00Γιαγκελόνια-Λέγκια Βαρσοβίας2-02-01/1
ΠΟΛ115:30Πογκόν Στσζετσιν-Λεχ Πόζναν5-03-01/1
ΠΟΛ115:30Πογκόν Στσζετσιν-Λεχ Πόζναν5-03-01/1
ΠΟΛ113:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ραντομιακ3-01-01/1
ΠΟΛ113:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ραντομιακ3-01-01/1
Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Βάρτα Πόζναν-Σλασκ Βροτσλαβ0-10-12/2
ΠΟΛ118:00Βάρτα Πόζναν-Σλασκ Βροτσλαβ0-10-12/2
ΠΟΛ115:30Puszcza Niepolomice-Ruch Chorzow2-22-01/X
ΠΟΛ115:30Puszcza Niepolomice-Ruch Chorzow2-22-01/X
ΠΟΛ113:00LKS Λοντζ-Κρακοβία0-20-22/2
ΠΟΛ113:00LKS Λοντζ-Κρακοβία0-20-22/2
Παρασκευή, 29 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Βίτζεβ Λοτζ3-22-01/1
ΠΟΛ118:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Βίτζεβ Λοτζ3-22-01/1
ΠΟΛ116:00Σταλ Μιελετς-Κορονα Κιελτσε2-31-22/2
ΠΟΛ116:00Σταλ Μιελετς-Κορονα Κιελτσε2-31-22/2
Πέμπτη, 28 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Λεχ Πόζναν-Ράκοβ Τσεστόχοβα4-12-11/1
ΠΟΛ118:00Λεχ Πόζναν-Ράκοβ Τσεστόχοβα4-12-11/1
Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Πογκόν Στσζετσιν-Λέγκια Βαρσοβίας3-41-1X/2
ΠΟΛ118:00Πογκόν Στσζετσιν-Λέγκια Βαρσοβίας3-41-1X/2
Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Γκορνικ Ζαμπρζε2-11-1X/1
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Γκορνικ Ζαμπρζε2-11-1X/1
ΠΟΛ113:00Ruch Chorzow-Ράκοβ Τσεστόχοβα3-51-32/2
ΠΟΛ113:00Ruch Chorzow-Ράκοβ Τσεστόχοβα3-51-32/2
ΠΟΛ110:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Βάρτα Πόζναν1-00-0X/1
ΠΟΛ110:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Βάρτα Πόζναν1-00-0X/1
Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Λεχ Πόζναν-Σταλ Μιελετς2-12-11/1
ΠΟΛ118:00Λεχ Πόζναν-Σταλ Μιελετς2-12-11/1
ΠΟΛ115:30Κρακοβία-Πογκόν Στσζετσιν1-50-22/2
ΠΟΛ115:30Κρακοβία-Πογκόν Στσζετσιν1-50-22/2
ΠΟΛ113:00Σλασκ Βροτσλαβ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-01-01/1
ΠΟΛ113:00Σλασκ Βροτσλαβ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-01-01/1
ΠΟΛ110:30Ραντομιακ-Puszcza Niepolomice1-10-0X/X
ΠΟΛ110:30Ραντομιακ-Puszcza Niepolomice1-10-0X/X
Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:30LKS Λοντζ-Γιαγκελόνια2-21-1X/X
ΠΟΛ118:30LKS Λοντζ-Γιαγκελόνια2-21-1X/X
ΠΟΛ116:00Κορονα Κιελτσε-Βίτζεβ Λοτζ1-11-1X/X
ΠΟΛ116:00Κορονα Κιελτσε-Βίτζεβ Λοτζ1-11-1X/X
Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ117:00Σταλ Μιελετς-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 4-22-11/1
ΠΟΛ117:00Σταλ Μιελετς-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 4-22-11/1
Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ115:30Βάρτα Πόζναν-Λεχ Πόζναν0-20-12/2
ΠΟΛ115:30Βάρτα Πόζναν-Λεχ Πόζναν0-20-12/2
ΠΟΛ113:00Βίτζεβ Λοτζ-Κρακοβία2-01-01/1
ΠΟΛ113:00Βίτζεβ Λοτζ-Κρακοβία2-01-01/1
ΠΟΛ110:30Γιαγκελόνια-Ραντομιακ3-22-2X/1
ΠΟΛ110:30Γιαγκελόνια-Ραντομιακ3-22-2X/1
Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Λέγκια Βαρσοβίας1-11-01/X
ΠΟΛ118:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Λέγκια Βαρσοβίας1-11-01/X
ΠΟΛ115:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-LKS Λοντζ1-01-01/1
ΠΟΛ115:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-LKS Λοντζ1-01-01/1
ΠΟΛ113:00Πογκόν Στσζετσιν-Κορονα Κιελτσε3-11-1X/1
ΠΟΛ113:00Πογκόν Στσζετσιν-Κορονα Κιελτσε3-11-1X/1
Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Ruch Chorzow1-00-0X/1
ΠΟΛ118:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Ruch Chorzow1-00-0X/1
ΠΟΛ116:00Puszcza Niepolomice-Σλασκ Βροτσλαβ1-31-01/2
ΠΟΛ116:00Puszcza Niepolomice-Σλασκ Βροτσλαβ1-31-01/2
Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Puszcza Niepolomice2-02-01/1
ΠΟΛ118:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Puszcza Niepolomice2-02-01/1
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Βίτζεβ Λοτζ3-11-1X/1
ΠΟΛ115:30Λέγκια Βαρσοβίας-Βίτζεβ Λοτζ3-11-1X/1
ΠΟΛ113:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Πογκόν Στσζετσιν1-00-0X/1
ΠΟΛ113:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Πογκόν Στσζετσιν1-00-0X/1
ΠΟΛ110:30Σλασκ Βροτσλαβ-Γιαγκελόνια2-10-0X/1
ΠΟΛ110:30Σλασκ Βροτσλαβ-Γιαγκελόνια2-10-0X/1
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:00Λεχ Πόζναν-Γκορνικ Ζαμπρζε1-10-12/X
ΠΟΛ118:00Λεχ Πόζναν-Γκορνικ Ζαμπρζε1-10-12/X
ΠΟΛ115:30Κρακοβία-Κορονα Κιελτσε0-00-0X/X
ΠΟΛ115:30Κρακοβία-Κορονα Κιελτσε0-00-0X/X
ΠΟΛ113:00Ραντομιακ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-10-0X/X
ΠΟΛ113:00Ραντομιακ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-10-0X/X
Παρασκευή, 1 Σεπτεμβρίου 2023
ΠΟΛ118:30Ruch Chorzow-Σταλ Μιελετς1-11-1X/X
ΠΟΛ118:30Ruch Chorzow-Σταλ Μιελετς1-11-1X/X
ΠΟΛ116:00LKS Λοντζ-Βάρτα Πόζναν0-20-12/2
ΠΟΛ116:00LKS Λοντζ-Βάρτα Πόζναν0-20-12/2
Τετάρτη, 30 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ116:30Πογκόν Στσζετσιν-Σλασκ Βροτσλαβ0-20-12/2
ΠΟΛ116:30Πογκόν Στσζετσιν-Σλασκ Βροτσλαβ0-20-12/2
Κυριακή, 27 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ115:30Γιαγκελόνια-Γκορνικ Ζαμπρζε4-13-11/1
ΠΟΛ115:30Γιαγκελόνια-Γκορνικ Ζαμπρζε4-13-11/1
ΠΟΛ113:00Κορονα Κιελτσε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-02-01/1
ΠΟΛ113:00Κορονα Κιελτσε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-02-01/1
Σάββατο, 26 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ118:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ruch Chorzow0-00-0X/X
ΠΟΛ118:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ruch Chorzow0-00-0X/X
ΠΟΛ115:30Puszcza Niepolomice-LKS Λοντζ2-11-01/1
ΠΟΛ115:30Puszcza Niepolomice-LKS Λοντζ2-11-01/1
ΠΟΛ113:00Βάρτα Πόζναν-Κρακοβία0-00-0X/X
ΠΟΛ113:00Βάρτα Πόζναν-Κρακοβία0-00-0X/X
Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ118:30Βίτζεβ Λοτζ-Σλασκ Βροτσλαβ0-20-12/2
ΠΟΛ118:30Βίτζεβ Λοτζ-Σλασκ Βροτσλαβ0-20-12/2
ΠΟΛ116:00Σταλ Μιελετς-Ραντομιακ2-02-01/1
ΠΟΛ116:00Σταλ Μιελετς-Ραντομιακ2-02-01/1
Δευτέρα, 21 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ117:00Κρακοβία-Πιαστ Γκλίβιτσε1-11-01/X
ΠΟΛ117:00Κρακοβία-Πιαστ Γκλίβιτσε1-11-01/X
Κυριακή, 20 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ118:00Λέγκια Βαρσοβίας-Κορονα Κιελτσε1-01-01/1
ΠΟΛ118:00Λέγκια Βαρσοβίας-Κορονα Κιελτσε1-01-01/1
ΠΟΛ115:30Σλασκ Βροτσλαβ-Λεχ Πόζναν3-11-01/1
ΠΟΛ115:30Σλασκ Βροτσλαβ-Λεχ Πόζναν3-11-01/1
ΠΟΛ113:00LKS Λοντζ-Πογκόν Στσζετσιν1-00-0X/1
ΠΟΛ113:00LKS Λοντζ-Πογκόν Στσζετσιν1-00-0X/1
Σάββατο, 19 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ118:00Ruch Chorzow-Γιαγκελόνια0-10-0X/2
ΠΟΛ118:00Ruch Chorzow-Γιαγκελόνια0-10-0X/2
ΠΟΛ115:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Σταλ Μιελετς2-01-01/1
ΠΟΛ115:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Σταλ Μιελετς2-01-01/1
ΠΟΛ113:00Ραντομιακ-Βάρτα Πόζναν3-22-11/1
ΠΟΛ113:00Ραντομιακ-Βάρτα Πόζναν3-22-11/1
Παρασκευή, 18 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ118:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Βίτζεβ Λοτζ1-11-01/X
ΠΟΛ118:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Βίτζεβ Λοτζ1-11-01/X
ΠΟΛ116:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Puszcza Niepolomice1-00-0X/1
ΠΟΛ116:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Puszcza Niepolomice1-00-0X/1
Δευτέρα, 14 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ117:00Βάρτα Πόζναν-Ruch Chorzow2-22-11/X
ΠΟΛ117:00Βάρτα Πόζναν-Ruch Chorzow2-22-11/X
Κυριακή, 13 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ115:30Puszcza Niepolomice-Λέγκια Βαρσοβίας1-11-1X/X
ΠΟΛ115:30Puszcza Niepolomice-Λέγκια Βαρσοβίας1-11-1X/X
ΠΟΛ113:00Πογκόν Στσζετσιν-Ραντομιακ0-20-22/2
ΠΟΛ113:00Πογκόν Στσζετσιν-Ραντομιακ0-20-22/2
Σάββατο, 12 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ118:00Βίτζεβ Λοτζ-LKS Λοντζ1-01-01/1
ΠΟΛ118:00Βίτζεβ Λοτζ-LKS Λοντζ1-01-01/1
ΠΟΛ115:30Κορονα Κιελτσε-Γκορνικ Ζαμπρζε0-10-0X/2
ΠΟΛ115:30Κορονα Κιελτσε-Γκορνικ Ζαμπρζε0-10-0X/2
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Σλασκ Βροτσλαβ3-11-01/1
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Σλασκ Βροτσλαβ3-11-01/1
Παρασκευή, 11 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ118:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-10-0X/1
ΠΟΛ118:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-10-0X/1
ΠΟΛ116:00Κρακοβία-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-12-01/1
ΠΟΛ116:00Κρακοβία-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-12-01/1
Δευτέρα, 7 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ117:00Puszcza Niepolomice-Σταλ Μιελετς1-00-0X/1
ΠΟΛ117:00Puszcza Niepolomice-Σταλ Μιελετς1-00-0X/1
Κυριακή, 6 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ118:00Λέγκια Βαρσοβίας-Ruch Chorzow3-02-01/1
ΠΟΛ118:00Λέγκια Βαρσοβίας-Ruch Chorzow3-02-01/1
ΠΟΛ115:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Λεχ Πόζναν1-11-01/X
ΠΟΛ115:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Λεχ Πόζναν1-11-01/X
Σάββατο, 5 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ118:00Ραντομιακ-Κρακοβία0-10-12/2
ΠΟΛ118:00Ραντομιακ-Κρακοβία0-10-12/2
ΠΟΛ115:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Πιαστ Γκλίβιτσε0-00-0X/X
ΠΟΛ115:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Πιαστ Γκλίβιτσε0-00-0X/X
ΠΟΛ113:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Βάρτα Πόζναν2-20-12/X
ΠΟΛ113:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Βάρτα Πόζναν2-20-12/X
Παρασκευή, 4 Αυγούστου 2023
ΠΟΛ118:30LKS Λοντζ-Κορονα Κιελτσε2-11-01/1
ΠΟΛ118:30LKS Λοντζ-Κορονα Κιελτσε2-11-01/1
ΠΟΛ116:00Γιαγκελόνια-Βίτζεβ Λοτζ2-10-12/1
ΠΟΛ116:00Γιαγκελόνια-Βίτζεβ Λοτζ2-10-12/1
Κυριακή, 30 Ιουλίου 2023
ΠΟΛ118:00Πογκόν Στσζετσιν-Βίτζεβ Λοτζ2-10-12/1
ΠΟΛ118:00Πογκόν Στσζετσιν-Βίτζεβ Λοτζ2-10-12/1
ΠΟΛ115:30Λεχ Πόζναν-Ραντομιακ2-01-01/1
ΠΟΛ115:30Λεχ Πόζναν-Ραντομιακ2-01-01/1
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Πιαστ Γκλίβιτσε0-00-0X/X
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Πιαστ Γκλίβιτσε0-00-0X/X
Σάββατο, 29 Ιουλίου 2023
ΠΟΛ118:00Σλασκ Βροτσλαβ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 1-21-01/2
ΠΟΛ118:00Σλασκ Βροτσλαβ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 1-21-01/2
ΠΟΛ115:30Γιαγκελόνια-Puszcza Niepolomice4-11-01/1
ΠΟΛ115:30Γιαγκελόνια-Puszcza Niepolomice4-11-01/1
ΠΟΛ113:00Βάρτα Πόζναν-Γκορνικ Ζαμπρζε2-01-01/1
ΠΟΛ113:00Βάρτα Πόζναν-Γκορνικ Ζαμπρζε2-01-01/1
Παρασκευή, 28 Ιουλίου 2023
ΠΟΛ118:30Ruch Chorzow-LKS Λοντζ2-01-01/1
ΠΟΛ118:30Ruch Chorzow-LKS Λοντζ2-01-01/1
Δευτέρα, 24 Ιουλίου 2023
ΠΟΛ117:00Κορονα Κιελτσε-Σλασκ Βροτσλαβ1-10-0X/X
ΠΟΛ117:00Κορονα Κιελτσε-Σλασκ Βροτσλαβ1-10-0X/X
Κυριακή, 23 Ιουλίου 2023
ΠΟΛ118:00Βίτζεβ Λοτζ-Puszcza Niepolomice3-21-1X/1
ΠΟΛ118:00Βίτζεβ Λοτζ-Puszcza Niepolomice3-21-1X/1
ΠΟΛ115:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Ruch Chorzow2-10-12/1
ΠΟΛ115:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Ruch Chorzow2-10-12/1
ΠΟΛ113:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Ραντομιακ0-20-0X/2
ΠΟΛ113:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Ραντομιακ0-20-0X/2
Σάββατο, 22 Ιουλίου 2023
ΠΟΛ118:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Λεχ Πόζναν1-21-01/2
ΠΟΛ118:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Λεχ Πόζναν1-21-01/2
ΠΟΛ115:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Γιαγκελόνια3-01-01/1
ΠΟΛ115:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Γιαγκελόνια3-01-01/1
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Κρακοβία2-22-01/X
ΠΟΛ113:00Σταλ Μιελετς-Κρακοβία2-22-01/X
Παρασκευή, 21 Ιουλίου 2023
ΠΟΛ118:30Λέγκια Βαρσοβίας-LKS Λοντζ3-01-01/1
ΠΟΛ118:30Λέγκια Βαρσοβίας-LKS Λοντζ3-01-01/1
ΠΟΛ116:00Βάρτα Πόζναν-Πογκόν Στσζετσιν0-10-12/2
ΠΟΛ116:00Βάρτα Πόζναν-Πογκόν Στσζετσιν0-10-12/2

Αποτέλεσματα αγώνων
Πολωνία Ekstraklasa
Α Πολωνίας - ΠΟΛ1

Σάββατο, 25 Μαϊου 2024
15:30LKS Λοντζ-Σταλ Μιελετς3-2
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Puszcza Niepolomice-Πιαστ Γκλίβιτσε1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
15:30Ruch Chorzow-Κρακοβία2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Γιαγκελόνια-Βάρτα Πόζναν3-0
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Λεχ Πόζναν-Κορονα Κιελτσε1-2
1-0
ΠΟΛ1HT 1/2
15:30Πογκόν Στσζετσιν-Γκορνικ Ζαμπρζε1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
15:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Σλασκ Βροτσλαβ1-2
1-0
ΠΟΛ1HT 1/2
15:30Ραντομιακ-Βίτζεβ Λοτζ1-3
1-0
ΠΟΛ1HT 1/2
Δευτέρα, 20 Μαϊου 2024
17:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -LKS Λοντζ2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
17:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -LKS Λοντζ2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Κυριακή, 19 Μαϊου 2024
15:30Βίτζεβ Λοτζ-Λεχ Πόζναν1-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
15:30Βίτζεβ Λοτζ-Λεχ Πόζναν1-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
13:00Βάρτα Πόζναν-Λέγκια Βαρσοβίας0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00Βάρτα Πόζναν-Λέγκια Βαρσοβίας0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
10:30Κρακοβία-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
10:30Κρακοβία-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Σάββατο, 18 Μαϊου 2024
18:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Γιαγκελόνια1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
18:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Γιαγκελόνια1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
15:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ραντομιακ2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ραντομιακ2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Κορονα Κιελτσε-Ruch Chorzow2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Κορονα Κιελτσε-Ruch Chorzow2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Παρασκευή, 17 Μαϊου 2024
18:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Puszcza Niepolomice1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
18:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Puszcza Niepolomice1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
16:00Σταλ Μιελετς-Πογκόν Στσζετσιν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:00Σταλ Μιελετς-Πογκόν Στσζετσιν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Δευτέρα, 13 Μαϊου 2024
17:00Ραντομιακ-Ruch Chorzow0-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
17:00Ραντομιακ-Ruch Chorzow0-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
Κυριακή, 12 Μαϊου 2024
15:30Λεχ Πόζναν-Λέγκια Βαρσοβίας1-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
15:30Λεχ Πόζναν-Λέγκια Βαρσοβίας1-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00Βίτζεβ Λοτζ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 1-3
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00Βίτζεβ Λοτζ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 1-3
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
10:30Puszcza Niepolomice-Βάρτα Πόζναν1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
10:30Puszcza Niepolomice-Βάρτα Πόζναν1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
Σάββατο, 11 Μαϊου 2024
18:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Πογκόν Στσζετσιν2-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Πογκόν Στσζετσιν2-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Γιαγκελόνια-Κορονα Κιελτσε3-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Γιαγκελόνια-Κορονα Κιελτσε3-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Σταλ Μιελετς1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
13:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Σταλ Μιελετς1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Παρασκευή, 10 Μαϊου 2024
18:30Σλασκ Βροτσλαβ-Κρακοβία4-0
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:30Σλασκ Βροτσλαβ-Κρακοβία4-0
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Πιαστ Γκλίβιτσε-LKS Λοντζ4-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
16:00Πιαστ Γκλίβιτσε-LKS Λοντζ4-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
Δευτέρα, 6 Μαϊου 2024
17:00Πογκόν Στσζετσιν-Puszcza Niepolomice1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
17:00Πογκόν Στσζετσιν-Puszcza Niepolomice1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
Κυριακή, 5 Μαϊου 2024
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Ραντομιακ0-3
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Ραντομιακ0-3
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
13:00Κορονα Κιελτσε-Πιαστ Γκλίβιτσε1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
13:00Κορονα Κιελτσε-Πιαστ Γκλίβιτσε1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
10:30Βάρτα Πόζναν-Βίτζεβ Λοτζ2-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
10:30Βάρτα Πόζναν-Βίτζεβ Λοτζ2-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
Σάββατο, 4 Μαϊου 2024
18:00Σταλ Μιελετς-Γιαγκελόνια3-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
18:00Σταλ Μιελετς-Γιαγκελόνια3-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
15:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Ράκοβ Τσεστόχοβα2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Ράκοβ Τσεστόχοβα2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00LKS Λοντζ-Σλασκ Βροτσλαβ1-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
13:00LKS Λοντζ-Σλασκ Βροτσλαβ1-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
Παρασκευή, 3 Μαϊου 2024
18:30Ruch Chorzow-Λεχ Πόζναν2-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
18:30Ruch Chorzow-Λεχ Πόζναν2-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
16:00Κρακοβία-Γκορνικ Ζαμπρζε5-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Κρακοβία-Γκορνικ Ζαμπρζε5-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Δευτέρα, 29 Απριλίου 2024
17:00Puszcza Niepolomice-Κορονα Κιελτσε1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
17:00Puszcza Niepolomice-Κορονα Κιελτσε1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Κυριακή, 28 Απριλίου 2024
15:30Λεχ Πόζναν-Κρακοβία0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
15:30Λεχ Πόζναν-Κρακοβία0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
13:00Σταλ Μιελετς-Λέγκια Βαρσοβίας1-3
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
13:00Σταλ Μιελετς-Λέγκια Βαρσοβίας1-3
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
10:30Ραντομιακ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 3-4
0-3
ΠΟΛ1HT 2/2
10:30Ραντομιακ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 3-4
0-3
ΠΟΛ1HT 2/2
Σάββατο, 27 Απριλίου 2024
18:00Βίτζεβ Λοτζ-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
18:00Βίτζεβ Λοτζ-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
15:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ruch Chorzow2-3
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
15:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ruch Chorzow2-3
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00Γκορνικ Ζαμπρζε-LKS Λοντζ4-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Γκορνικ Ζαμπρζε-LKS Λοντζ4-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Παρασκευή, 26 Απριλίου 2024
18:30Γιαγκελόνια-Πογκόν Στσζετσιν2-2
2-1
ΠΟΛ1HT 1/X
18:30Γιαγκελόνια-Πογκόν Στσζετσιν2-2
2-1
ΠΟΛ1HT 1/X
16:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Βάρτα Πόζναν2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Βάρτα Πόζναν2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Δευτέρα, 22 Απριλίου 2024
17:00Βάρτα Πόζναν-Σταλ Μιελετς5-2
2-2
ΠΟΛ1HT X/1
17:00Βάρτα Πόζναν-Σταλ Μιελετς5-2
2-2
ΠΟΛ1HT X/1
Κυριακή, 21 Απριλίου 2024
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Σλασκ Βροτσλαβ0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Σλασκ Βροτσλαβ0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
13:00LKS Λοντζ-Λεχ Πόζναν2-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00LKS Λοντζ-Λεχ Πόζναν2-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
10:30Κρακοβία-Puszcza Niepolomice0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
10:30Κρακοβία-Puszcza Niepolomice0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
Σάββατο, 20 Απριλίου 2024
18:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Γιαγκελόνια1-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
18:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Γιαγκελόνια1-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
15:30Ruch Chorzow-Βίτζεβ Λοτζ2-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
15:30Ruch Chorzow-Βίτζεβ Λοτζ2-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00Πογκόν Στσζετσιν-Πιαστ Γκλίβιτσε0-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00Πογκόν Στσζετσιν-Πιαστ Γκλίβιτσε0-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
Παρασκευή, 19 Απριλίου 2024
18:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Γκορνικ Ζαμπρζε0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
18:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Γκορνικ Ζαμπρζε0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
16:00Κορονα Κιελτσε-Ραντομιακ4-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Κορονα Κιελτσε-Ραντομιακ4-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Δευτέρα, 15 Απριλίου 2024
17:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
17:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Κυριακή, 14 Απριλίου 2024
15:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Σλασκ Βροτσλαβ2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Σλασκ Βροτσλαβ2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Γιαγκελόνια-Κρακοβία1-3
1-2
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00Γιαγκελόνια-Κρακοβία1-3
1-2
ΠΟΛ1HT 2/2
10:30LKS Λοντζ-Ραντομιακ3-2
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
10:30LKS Λοντζ-Ραντομιακ3-2
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Σάββατο, 13 Απριλίου 2024
18:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Λέγκια Βαρσοβίας1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
18:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Λέγκια Βαρσοβίας1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
15:30Puszcza Niepolomice-Λεχ Πόζναν2-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Puszcza Niepolomice-Λεχ Πόζναν2-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Σταλ Μιελετς-Βίτζεβ Λοτζ0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
13:00Σταλ Μιελετς-Βίτζεβ Λοτζ0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Παρασκευή, 12 Απριλίου 2024
18:30Πογκόν Στσζετσιν-Ruch Chorzow5-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:30Πογκόν Στσζετσιν-Ruch Chorzow5-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Βάρτα Πόζναν-Κορονα Κιελτσε1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Βάρτα Πόζναν-Κορονα Κιελτσε1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Δευτέρα, 8 Απριλίου 2024
17:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Γκορνικ Ζαμπρζε1-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
17:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Γκορνικ Ζαμπρζε1-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
Κυριακή, 7 Απριλίου 2024
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Γιαγκελόνια1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Γιαγκελόνια1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
13:00Λεχ Πόζναν-Πογκόν Στσζετσιν1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
13:00Λεχ Πόζναν-Πογκόν Στσζετσιν1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
10:30Βίτζεβ Λοτζ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
10:30Βίτζεβ Λοτζ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
Σάββατο, 6 Απριλίου 2024
18:00Σλασκ Βροτσλαβ-Βάρτα Πόζναν2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:00Σλασκ Βροτσλαβ-Βάρτα Πόζναν2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Ruch Chorzow-Puszcza Niepolomice0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
15:30Ruch Chorzow-Puszcza Niepolomice0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
13:00Κορονα Κιελτσε-Σταλ Μιελετς1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Κορονα Κιελτσε-Σταλ Μιελετς1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Παρασκευή, 5 Απριλίου 2024
18:30Ραντομιακ-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:30Ραντομιακ-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Κρακοβία-LKS Λοντζ2-2
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
16:00Κρακοβία-LKS Λοντζ2-2
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Τρίτη, 2 Απριλίου 2024
17:00Βάρτα Πόζναν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
17:00Βάρτα Πόζναν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Δευτέρα, 1 Απριλίου 2024
18:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Λέγκια Βαρσοβίας1-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
18:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Λέγκια Βαρσοβίας1-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
15:30Βίτζεβ Λοτζ-Κορονα Κιελτσε3-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Βίτζεβ Λοτζ-Κορονα Κιελτσε3-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Σταλ Μιελετς-Λεχ Πόζναν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
13:00Σταλ Μιελετς-Λεχ Πόζναν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
10:30Puszcza Niepolomice-Ραντομιακ1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
10:30Puszcza Niepolomice-Ραντομιακ1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Σάββατο, 30 Μαρτίου 2024
19:00Πογκόν Στσζετσιν-Κρακοβία3-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
19:00Πογκόν Στσζετσιν-Κρακοβία3-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
16:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Σλασκ Βροτσλαβ2-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Σλασκ Βροτσλαβ2-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
14:00Γιαγκελόνια-LKS Λοντζ6-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
14:00Γιαγκελόνια-LKS Λοντζ6-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
11:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ruch Chorzow1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
11:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ruch Chorzow1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Κυριακή, 17 Μαρτίου 2024
16:30Λέγκια Βαρσοβίας-Πιαστ Γκλίβιτσε3-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
16:30Λέγκια Βαρσοβίας-Πιαστ Γκλίβιτσε3-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
14:00LKS Λοντζ-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
14:00LKS Λοντζ-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
11:30Κορονα Κιελτσε-Πογκόν Στσζετσιν2-2
2-0
ΠΟΛ1HT 1/X
11:30Κορονα Κιελτσε-Πογκόν Στσζετσιν2-2
2-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2024
19:00Σλασκ Βροτσλαβ-Puszcza Niepolomice0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
19:00Σλασκ Βροτσλαβ-Puszcza Niepolomice0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:30Ruch Chorzow-Γκορνικ Ζαμπρζε1-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
16:30Ruch Chorzow-Γκορνικ Ζαμπρζε1-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
14:00Ραντομιακ-Γιαγκελόνια0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
14:00Ραντομιακ-Γιαγκελόνια0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
11:30Κρακοβία-Βίτζεβ Λοτζ2-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
11:30Κρακοβία-Βίτζεβ Λοτζ2-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2024
19:30Λεχ Πόζναν-Βάρτα Πόζναν2-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
19:30Λεχ Πόζναν-Βάρτα Πόζναν2-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
17:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Σταλ Μιελετς0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
17:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Σταλ Μιελετς0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Τετάρτη, 13 Μαρτίου 2024
17:30Κορονα Κιελτσε-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
17:30Κορονα Κιελτσε-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
Τρίτη, 12 Μαρτίου 2024
17:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Puszcza Niepolomice1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
17:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Puszcza Niepolomice1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Δευτέρα, 11 Μαρτίου 2024
18:00Βάρτα Πόζναν-LKS Λοντζ0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
18:00Βάρτα Πόζναν-LKS Λοντζ0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
Κυριακή, 10 Μαρτίου 2024
16:30Βίτζεβ Λοτζ-Λέγκια Βαρσοβίας1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
16:30Βίτζεβ Λοτζ-Λέγκια Βαρσοβίας1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
14:00Πογκόν Στσζετσιν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
14:00Πογκόν Στσζετσιν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
11:30Σταλ Μιελετς-Ruch Chorzow3-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
11:30Σταλ Μιελετς-Ruch Chorzow3-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Σάββατο, 9 Μαρτίου 2024
19:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Λεχ Πόζναν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
19:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Λεχ Πόζναν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:30Puszcza Niepolomice-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
16:30Puszcza Niepolomice-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
14:00Κορονα Κιελτσε-Κρακοβία1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
14:00Κορονα Κιελτσε-Κρακοβία1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
Παρασκευή, 8 Μαρτίου 2024
19:30Γιαγκελόνια-Σλασκ Βροτσλαβ3-1
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
19:30Γιαγκελόνια-Σλασκ Βροτσλαβ3-1
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
17:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ραντομιακ2-3
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
17:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ραντομιακ2-3
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
Δευτέρα, 4 Μαρτίου 2024
18:00Ραντομιακ-Σταλ Μιελετς2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:00Ραντομιακ-Σταλ Μιελετς2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Κυριακή, 3 Μαρτίου 2024
16:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Λεχ Πόζναν4-0
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Λεχ Πόζναν4-0
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
14:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Κορονα Κιελτσε1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
14:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Κορονα Κιελτσε1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
11:30LKS Λοντζ-Puszcza Niepolomice3-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
11:30LKS Λοντζ-Puszcza Niepolomice3-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
Σάββατο, 2 Μαρτίου 2024
19:00Λέγκια Βαρσοβίας-Πογκόν Στσζετσιν1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
19:00Λέγκια Βαρσοβίας-Πογκόν Στσζετσιν1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:30Σλασκ Βροτσλαβ-Βίτζεβ Λοτζ2-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
16:30Σλασκ Βροτσλαβ-Βίτζεβ Λοτζ2-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
14:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Γιαγκελόνια2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
14:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Γιαγκελόνια2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Παρασκευή, 1 Μαρτίου 2024
19:30Ruch Chorzow-Πιαστ Γκλίβιτσε3-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
19:30Ruch Chorzow-Πιαστ Γκλίβιτσε3-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
17:00Κρακοβία-Βάρτα Πόζναν0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
17:00Κρακοβία-Βάρτα Πόζναν0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
Τετάρτη, 28 Φεβρουαρίου 2024
17:30Σταλ Μιελετς-LKS Λοντζ1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
17:30Σταλ Μιελετς-LKS Λοντζ1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου 2024
18:00Βάρτα Πόζναν-Ραντομιακ0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
18:00Βάρτα Πόζναν-Ραντομιακ0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2024
16:30Κορονα Κιελτσε-Λέγκια Βαρσοβίας3-3
1-2
ΠΟΛ1HT 2/X
16:30Κορονα Κιελτσε-Λέγκια Βαρσοβίας3-3
1-2
ΠΟΛ1HT 2/X
14:00Βίτζεβ Λοτζ-Γκορνικ Ζαμπρζε3-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
14:00Βίτζεβ Λοτζ-Γκορνικ Ζαμπρζε3-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
11:30Puszcza Niepolomice-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-2
1-2
ΠΟΛ1HT 2/X
11:30Puszcza Niepolomice-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-2
1-2
ΠΟΛ1HT 2/X
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2024
19:00Σταλ Μιελετς-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
19:00Σταλ Μιελετς-Ράκοβ Τσεστόχοβα0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:30Λεχ Πόζναν-Σλασκ Βροτσλαβ0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:30Λεχ Πόζναν-Σλασκ Βροτσλαβ0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
14:00Γιαγκελόνια-Ruch Chorzow1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
14:00Γιαγκελόνια-Ruch Chorzow1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2024
19:30Πογκόν Στσζετσιν-LKS Λοντζ4-2
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
19:30Πογκόν Στσζετσιν-LKS Λοντζ4-2
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
17:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Κρακοβία0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
17:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Κρακοβία0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Δευτέρα, 19 Φεβρουαρίου 2024
18:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Κορονα Κιελτσε3-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Κορονα Κιελτσε3-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Κυριακή, 18 Φεβρουαρίου 2024
16:30LKS Λοντζ-Βίτζεβ Λοτζ0-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
16:30LKS Λοντζ-Βίτζεβ Λοτζ0-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
14:00Λέγκια Βαρσοβίας-Puszcza Niepolomice1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
14:00Λέγκια Βαρσοβίας-Puszcza Niepolomice1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
11:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Κρακοβία1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
11:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Κρακοβία1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Σάββατο, 17 Φεβρουαρίου 2024
19:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Πιαστ Γκλίβιτσε3-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
19:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Πιαστ Γκλίβιτσε3-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
16:30Γιαγκελόνια-Λεχ Πόζναν1-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
16:30Γιαγκελόνια-Λεχ Πόζναν1-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
14:00Ruch Chorzow-Βάρτα Πόζναν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
14:00Ruch Chorzow-Βάρτα Πόζναν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Παρασκευή, 16 Φεβρουαρίου 2024
19:30Σλασκ Βροτσλαβ-Σταλ Μιελετς0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
19:30Σλασκ Βροτσλαβ-Σταλ Μιελετς0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
17:00Ραντομιακ-Πογκόν Στσζετσιν0-4
0-3
ΠΟΛ1HT 2/2
17:00Ραντομιακ-Πογκόν Στσζετσιν0-4
0-3
ΠΟΛ1HT 2/2
Δευτέρα, 12 Φεβρουαρίου 2024
18:00Κορονα Κιελτσε-LKS Λοντζ2-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
18:00Κορονα Κιελτσε-LKS Λοντζ2-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2024
16:30Σλασκ Βροτσλαβ-Πογκόν Στσζετσιν0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
16:30Σλασκ Βροτσλαβ-Πογκόν Στσζετσιν0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
14:00Βίτζεβ Λοτζ-Γιαγκελόνια1-3
1-2
ΠΟΛ1HT 2/2
14:00Βίτζεβ Λοτζ-Γιαγκελόνια1-3
1-2
ΠΟΛ1HT 2/2
11:30Βάρτα Πόζναν-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
11:30Βάρτα Πόζναν-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2024
19:00Λεχ Πόζναν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
19:00Λεχ Πόζναν-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Γκορνικ Ζαμπρζε1-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
16:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Γκορνικ Ζαμπρζε1-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
14:00Κρακοβία-Ραντομιακ6-0
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
14:00Κρακοβία-Ραντομιακ6-0
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Παρασκευή, 9 Φεβρουαρίου 2024
19:30Ruch Chorzow-Λέγκια Βαρσοβίας0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
19:30Ruch Chorzow-Λέγκια Βαρσοβίας0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
17:00Σταλ Μιελετς-Puszcza Niepolomice2-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/1
17:00Σταλ Μιελετς-Puszcza Niepolomice2-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/1
Τετάρτη, 20 Δεκεμβρίου 2023
18:00Κρακοβία-Λέγκια Βαρσοβίας2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:00Κρακοβία-Λέγκια Βαρσοβίας2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Δευτέρα, 18 Δεκεμβρίου 2023
18:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Σταλ Μιελετς3-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
18:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Σταλ Μιελετς3-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
Κυριακή, 17 Δεκεμβρίου 2023
16:30Λέγκια Βαρσοβίας-Κρακοβία2-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
16:30Λέγκια Βαρσοβίας-Κρακοβία2-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
14:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Κορονα Κιελτσε1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
14:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Κορονα Κιελτσε1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
11:30LKS Λοντζ-Ruch Chorzow1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
11:30LKS Λοντζ-Ruch Chorzow1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2023
19:00Ραντομιακ-Λεχ Πόζναν2-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
19:00Ραντομιακ-Λεχ Πόζναν2-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
16:30Βίτζεβ Λοτζ-Πογκόν Στσζετσιν1-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
16:30Βίτζεβ Λοτζ-Πογκόν Στσζετσιν1-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
14:00Puszcza Niepolomice-Γιαγκελόνια3-3
0-3
ΠΟΛ1HT 2/X
14:00Puszcza Niepolomice-Γιαγκελόνια3-3
0-3
ΠΟΛ1HT 2/X
Παρασκευή, 15 Δεκεμβρίου 2023
19:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Σλασκ Βροτσλαβ1-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
19:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Σλασκ Βροτσλαβ1-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
17:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Βάρτα Πόζναν3-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
17:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Βάρτα Πόζναν3-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2023
18:00Puszcza Niepolomice-Βίτζεβ Λοτζ1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
18:00Puszcza Niepolomice-Βίτζεβ Λοτζ1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2023
16:30Γιαγκελόνια-Ράκοβ Τσεστόχοβα4-2
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
16:30Γιαγκελόνια-Ράκοβ Τσεστόχοβα4-2
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
14:00LKS Λοντζ-Λέγκια Βαρσοβίας1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
14:00LKS Λοντζ-Λέγκια Βαρσοβίας1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
11:30Λεχ Πόζναν-Πιαστ Γκλίβιτσε0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
11:30Λεχ Πόζναν-Πιαστ Γκλίβιτσε0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
Σάββατο, 9 Δεκεμβρίου 2023
19:00Σλασκ Βροτσλαβ-Κορονα Κιελτσε0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
19:00Σλασκ Βροτσλαβ-Κορονα Κιελτσε0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:30Κρακοβία-Σταλ Μιελετς2-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:30Κρακοβία-Σταλ Μιελετς2-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
14:00Ραντομιακ-Γκορνικ Ζαμπρζε1-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
14:00Ραντομιακ-Γκορνικ Ζαμπρζε1-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
Παρασκευή, 8 Δεκεμβρίου 2023
19:30Πογκόν Στσζετσιν-Βάρτα Πόζναν3-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
19:30Πογκόν Στσζετσιν-Βάρτα Πόζναν3-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
17:00Ruch Chorzow-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
17:00Ruch Chorzow-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2023
16:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
16:30Σλασκ Βροτσλαβ-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
14:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Λέγκια Βαρσοβίας0-3
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
14:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Λέγκια Βαρσοβίας0-3
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
11:30Κρακοβία-Ruch Chorzow4-4
1-2
ΠΟΛ1HT 2/X
11:30Κρακοβία-Ruch Chorzow4-4
1-2
ΠΟΛ1HT 2/X
Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2023
19:00Κορονα Κιελτσε-Λεχ Πόζναν0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
19:00Κορονα Κιελτσε-Λεχ Πόζναν0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
16:30Βίτζεβ Λοτζ-Ραντομιακ0-3
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
16:30Βίτζεβ Λοτζ-Ραντομιακ0-3
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
Παρασκευή, 1 Δεκεμβρίου 2023
19:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Πογκόν Στσζετσιν1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
19:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Πογκόν Στσζετσιν1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
17:00Βάρτα Πόζναν-Γιαγκελόνια1-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
17:00Βάρτα Πόζναν-Γιαγκελόνια1-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
Δευτέρα, 27 Νοεμβρίου 2023
18:00Ραντομιακ-Σλασκ Βροτσλαβ0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
18:00Ραντομιακ-Σλασκ Βροτσλαβ0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
Κυριακή, 26 Νοεμβρίου 2023
16:30Λεχ Πόζναν-Βίτζεβ Λοτζ1-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
16:30Λεχ Πόζναν-Βίτζεβ Λοτζ1-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
14:00Ruch Chorzow-Κορονα Κιελτσε1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
14:00Ruch Chorzow-Κορονα Κιελτσε1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
11:30Puszcza Niepolomice-Γκορνικ Ζαμπρζε2-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/1
11:30Puszcza Niepolomice-Γκορνικ Ζαμπρζε2-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/1
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2023
19:00Λέγκια Βαρσοβίας-Βάρτα Πόζναν2-2
1-2
ΠΟΛ1HT 2/X
19:00Λέγκια Βαρσοβίας-Βάρτα Πόζναν2-2
1-2
ΠΟΛ1HT 2/X
16:30Πογκόν Στσζετσιν-Σταλ Μιελετς2-3
2-1
ΠΟΛ1HT 1/2
16:30Πογκόν Στσζετσιν-Σταλ Μιελετς2-3
2-1
ΠΟΛ1HT 1/2
14:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Κρακοβία1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
14:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Κρακοβία1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
Παρασκευή, 24 Νοεμβρίου 2023
19:30Γιαγκελόνια-Πιαστ Γκλίβιτσε0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
19:30Γιαγκελόνια-Πιαστ Γκλίβιτσε0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
17:00LKS Λοντζ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
17:00LKS Λοντζ-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2023
16:30Βίτζεβ Λοτζ-Ruch Chorzow2-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/1
16:30Βίτζεβ Λοτζ-Ruch Chorzow2-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/1
Δευτέρα, 13 Νοεμβρίου 2023
18:00Ruch Chorzow-Ραντομιακ0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
18:00Ruch Chorzow-Ραντομιακ0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2023
16:30Λέγκια Βαρσοβίας-Λεχ Πόζναν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:30Λέγκια Βαρσοβίας-Λεχ Πόζναν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
14:00Πογκόν Στσζετσιν-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
14:00Πογκόν Στσζετσιν-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
11:30Σταλ Μιελετς-Γκορνικ Ζαμπρζε2-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
11:30Σταλ Μιελετς-Γκορνικ Ζαμπρζε2-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
Σάββατο, 11 Νοεμβρίου 2023
19:00Κορονα Κιελτσε-Γιαγκελόνια2-2
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
19:00Κορονα Κιελτσε-Γιαγκελόνια2-2
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
16:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Βίτζεβ Λοτζ1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Βίτζεβ Λοτζ1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
14:00LKS Λοντζ-Πιαστ Γκλίβιτσε3-3
1-3
ΠΟΛ1HT 2/X
14:00LKS Λοντζ-Πιαστ Γκλίβιτσε3-3
1-3
ΠΟΛ1HT 2/X
Παρασκευή, 10 Νοεμβρίου 2023
19:30Κρακοβία-Σλασκ Βροτσλαβ0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
19:30Κρακοβία-Σλασκ Βροτσλαβ0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
17:00Βάρτα Πόζναν-Puszcza Niepolomice0-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
17:00Βάρτα Πόζναν-Puszcza Niepolomice0-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
Δευτέρα, 6 Νοεμβρίου 2023
18:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Κρακοβία1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
18:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Κρακοβία1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2023
16:30Ραντομιακ-Λέγκια Βαρσοβίας0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
16:30Ραντομιακ-Λέγκια Βαρσοβίας0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
14:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 5-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
14:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 5-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
11:30Σλασκ Βροτσλαβ-LKS Λοντζ2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
11:30Σλασκ Βροτσλαβ-LKS Λοντζ2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2023
19:00Λεχ Πόζναν-Ruch Chorzow2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
19:00Λεχ Πόζναν-Ruch Chorzow2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:30Βίτζεβ Λοτζ-Βάρτα Πόζναν0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
16:30Βίτζεβ Λοτζ-Βάρτα Πόζναν0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
14:00Puszcza Niepolomice-Πογκόν Στσζετσιν0-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
14:00Puszcza Niepolomice-Πογκόν Στσζετσιν0-2
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
Παρασκευή, 3 Νοεμβρίου 2023
19:30Γιαγκελόνια-Σταλ Μιελετς4-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
19:30Γιαγκελόνια-Σταλ Μιελετς4-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
17:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Κορονα Κιελτσε0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
17:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Κορονα Κιελτσε0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2023
16:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Βίτζεβ Λοτζ1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
16:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-Βίτζεβ Λοτζ1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
14:00Λέγκια Βαρσοβίας-Σταλ Μιελετς1-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
14:00Λέγκια Βαρσοβίας-Σταλ Μιελετς1-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
11:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Ραντομιακ2-3
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
11:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Ραντομιακ2-3
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2023
18:00Ruch Chorzow-Σλασκ Βροτσλαβ2-2
1-2
ΠΟΛ1HT 2/X
18:00Ruch Chorzow-Σλασκ Βροτσλαβ2-2
1-2
ΠΟΛ1HT 2/X
15:30Κρακοβία-Λεχ Πόζναν1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
15:30Κρακοβία-Λεχ Πόζναν1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
13:00Πογκόν Στσζετσιν-Γιαγκελόνια2-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
13:00Πογκόν Στσζετσιν-Γιαγκελόνια2-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
10:30Βάρτα Πόζναν-Πιαστ Γκλίβιτσε1-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
10:30Βάρτα Πόζναν-Πιαστ Γκλίβιτσε1-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2023
18:30LKS Λοντζ-Γκορνικ Ζαμπρζε0-5
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
18:30LKS Λοντζ-Γκορνικ Ζαμπρζε0-5
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
16:00Κορονα Κιελτσε-Puszcza Niepolomice5-3
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Κορονα Κιελτσε-Puszcza Niepolomice5-3
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2023
16:00Λεχ Πόζναν-Γιαγκελόνια3-3
2-0
ΠΟΛ1HT 1/X
16:00Λεχ Πόζναν-Γιαγκελόνια3-3
2-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Δευτέρα, 23 Οκτωβρίου 2023
17:00Σταλ Μιελετς-Βάρτα Πόζναν0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
17:00Σταλ Μιελετς-Βάρτα Πόζναν0-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/2
Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2023
15:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Ράκοβ Τσεστόχοβα2-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
10:30Ραντομιακ-Κορονα Κιελτσε1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
10:30Ραντομιακ-Κορονα Κιελτσε1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023
18:00Λεχ Πόζναν-LKS Λοντζ3-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:00Λεχ Πόζναν-LKS Λοντζ3-1
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Σλασκ Βροτσλαβ-Λέγκια Βαρσοβίας4-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
15:30Σλασκ Βροτσλαβ-Λέγκια Βαρσοβίας4-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
13:00Puszcza Niepolomice-Κρακοβία1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
13:00Puszcza Niepolomice-Κρακοβία1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2023
18:30Γιαγκελόνια-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 3-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:30Γιαγκελόνια-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 3-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Πογκόν Στσζετσιν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Πογκόν Στσζετσιν0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Κυριακή, 8 Οκτωβρίου 2023
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Ράκοβ Τσεστόχοβα1-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
13:00Κρακοβία-Γιαγκελόνια2-4
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00Κρακοβία-Γιαγκελόνια2-4
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
10:30Σλασκ Βροτσλαβ-Γκορνικ Ζαμπρζε1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
10:30Σλασκ Βροτσλαβ-Γκορνικ Ζαμπρζε1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2023
18:00Ruch Chorzow-Πογκόν Στσζετσιν0-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
18:00Ruch Chorzow-Πογκόν Στσζετσιν0-3
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
15:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Πιαστ Γκλίβιτσε1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
15:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Πιαστ Γκλίβιτσε1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
13:00Βίτζεβ Λοτζ-Σταλ Μιελετς1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
13:00Βίτζεβ Λοτζ-Σταλ Μιελετς1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
10:30Ραντομιακ-LKS Λοντζ3-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
10:30Ραντομιακ-LKS Λοντζ3-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Παρασκευή, 6 Οκτωβρίου 2023
18:40Λεχ Πόζναν-Puszcza Niepolomice4-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
18:40Λεχ Πόζναν-Puszcza Niepolomice4-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Κορονα Κιελτσε-Βάρτα Πόζναν1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
16:00Κορονα Κιελτσε-Βάρτα Πόζναν1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Δευτέρα, 2 Οκτωβρίου 2023
17:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
17:00Γκορνικ Ζαμπρζε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
Κυριακή, 1 Οκτωβρίου 2023
18:00Γιαγκελόνια-Λέγκια Βαρσοβίας2-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:00Γιαγκελόνια-Λέγκια Βαρσοβίας2-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Πογκόν Στσζετσιν-Λεχ Πόζναν5-0
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Πογκόν Στσζετσιν-Λεχ Πόζναν5-0
3-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ραντομιακ3-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Ραντομιακ3-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2023
18:00Βάρτα Πόζναν-Σλασκ Βροτσλαβ0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
18:00Βάρτα Πόζναν-Σλασκ Βροτσλαβ0-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
15:30Puszcza Niepolomice-Ruch Chorzow2-2
2-0
ΠΟΛ1HT 1/X
15:30Puszcza Niepolomice-Ruch Chorzow2-2
2-0
ΠΟΛ1HT 1/X
13:00LKS Λοντζ-Κρακοβία0-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00LKS Λοντζ-Κρακοβία0-2
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
Παρασκευή, 29 Σεπτεμβρίου 2023
18:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Βίτζεβ Λοτζ3-2
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:30Πιαστ Γκλίβιτσε-Βίτζεβ Λοτζ3-2
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Σταλ Μιελετς-Κορονα Κιελτσε2-3
1-2
ΠΟΛ1HT 2/2
16:00Σταλ Μιελετς-Κορονα Κιελτσε2-3
1-2
ΠΟΛ1HT 2/2
Πέμπτη, 28 Σεπτεμβρίου 2023
18:00Λεχ Πόζναν-Ράκοβ Τσεστόχοβα4-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
18:00Λεχ Πόζναν-Ράκοβ Τσεστόχοβα4-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2023
18:00Πογκόν Στσζετσιν-Λέγκια Βαρσοβίας3-4
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
18:00Πογκόν Στσζετσιν-Λέγκια Βαρσοβίας3-4
1-1
ΠΟΛ1HT X/2
Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου 2023
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Γκορνικ Ζαμπρζε2-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Γκορνικ Ζαμπρζε2-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
13:00Ruch Chorzow-Ράκοβ Τσεστόχοβα3-5
1-3
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00Ruch Chorzow-Ράκοβ Τσεστόχοβα3-5
1-3
ΠΟΛ1HT 2/2
10:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Βάρτα Πόζναν1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
10:30Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Βάρτα Πόζναν1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023
18:00Λεχ Πόζναν-Σταλ Μιελετς2-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
18:00Λεχ Πόζναν-Σταλ Μιελετς2-1
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Κρακοβία-Πογκόν Στσζετσιν1-5
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
15:30Κρακοβία-Πογκόν Στσζετσιν1-5
0-2
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00Σλασκ Βροτσλαβ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Σλασκ Βροτσλαβ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
10:30Ραντομιακ-Puszcza Niepolomice1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
10:30Ραντομιακ-Puszcza Niepolomice1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2023
18:30LKS Λοντζ-Γιαγκελόνια2-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
18:30LKS Λοντζ-Γιαγκελόνια2-2
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
16:00Κορονα Κιελτσε-Βίτζεβ Λοτζ1-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
16:00Κορονα Κιελτσε-Βίτζεβ Λοτζ1-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2023
17:00Σταλ Μιελετς-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 4-2
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
17:00Σταλ Μιελετς-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 4-2
2-1
ΠΟΛ1HT 1/1
Κυριακή, 17 Σεπτεμβρίου 2023
15:30Βάρτα Πόζναν-Λεχ Πόζναν0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
15:30Βάρτα Πόζναν-Λεχ Πόζναν0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
13:00Βίτζεβ Λοτζ-Κρακοβία2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Βίτζεβ Λοτζ-Κρακοβία2-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
10:30Γιαγκελόνια-Ραντομιακ3-2
2-2
ΠΟΛ1HT X/1
10:30Γιαγκελόνια-Ραντομιακ3-2
2-2
ΠΟΛ1HT X/1
Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2023
18:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Λέγκια Βαρσοβίας1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
18:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Λέγκια Βαρσοβίας1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
15:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-LKS Λοντζ1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Ράκοβ Τσεστόχοβα-LKS Λοντζ1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Πογκόν Στσζετσιν-Κορονα Κιελτσε3-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
13:00Πογκόν Στσζετσιν-Κορονα Κιελτσε3-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2023
18:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Ruch Chorzow1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
18:30Γκορνικ Ζαμπρζε-Ruch Chorzow1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
16:00Puszcza Niepolomice-Σλασκ Βροτσλαβ1-3
1-0
ΠΟΛ1HT 1/2
16:00Puszcza Niepolomice-Σλασκ Βροτσλαβ1-3
1-0
ΠΟΛ1HT 1/2
Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου 2023
18:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Puszcza Niepolomice2-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:00Ράκοβ Τσεστόχοβα-Puszcza Niepolomice2-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Βίτζεβ Λοτζ3-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
15:30Λέγκια Βαρσοβίας-Βίτζεβ Λοτζ3-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/1
13:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Πογκόν Στσζετσιν1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
13:00Ζαγκλεμπιε Λουμπιν -Πογκόν Στσζετσιν1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
10:30Σλασκ Βροτσλαβ-Γιαγκελόνια2-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
10:30Σλασκ Βροτσλαβ-Γιαγκελόνια2-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου 2023
18:00Λεχ Πόζναν-Γκορνικ Ζαμπρζε1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
18:00Λεχ Πόζναν-Γκορνικ Ζαμπρζε1-1
0-1
ΠΟΛ1HT 2/X
15:30Κρακοβία-Κορονα Κιελτσε0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
15:30Κρακοβία-Κορονα Κιελτσε0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
13:00Ραντομιακ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
13:00Ραντομιακ-Πιαστ Γκλίβιτσε1-1
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Παρασκευή, 1 Σεπτεμβρίου 2023
18:30Ruch Chorzow-Σταλ Μιελετς1-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
18:30Ruch Chorzow-Σταλ Μιελετς1-1
1-1
ΠΟΛ1HT X/X
16:00LKS Λοντζ-Βάρτα Πόζναν0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
16:00LKS Λοντζ-Βάρτα Πόζναν0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
Τετάρτη, 30 Αυγούστου 2023
16:30Πογκόν Στσζετσιν-Σλασκ Βροτσλαβ0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
16:30Πογκόν Στσζετσιν-Σλασκ Βροτσλαβ0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
Κυριακή, 27 Αυγούστου 2023
15:30Γιαγκελόνια-Γκορνικ Ζαμπρζε4-1
3-1
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Γιαγκελόνια-Γκορνικ Ζαμπρζε4-1
3-1
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Κορονα Κιελτσε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Κορονα Κιελτσε-Ζαγκλεμπιε Λουμπιν 2-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Σάββατο, 26 Αυγούστου 2023
18:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ruch Chorzow0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
18:00Πιαστ Γκλίβιτσε-Ruch Chorzow0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
15:30Puszcza Niepolomice-LKS Λοντζ2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Puszcza Niepolomice-LKS Λοντζ2-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00Βάρτα Πόζναν-Κρακοβία0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
13:00Βάρτα Πόζναν-Κρακοβία0-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/X
Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2023
18:30Βίτζεβ Λοτζ-Σλασκ Βροτσλαβ0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
18:30Βίτζεβ Λοτζ-Σλασκ Βροτσλαβ0-2
0-1
ΠΟΛ1HT 2/2
16:00Σταλ Μιελετς-Ραντομιακ2-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
16:00Σταλ Μιελετς-Ραντομιακ2-0
2-0
ΠΟΛ1HT 1/1
Δευτέρα, 21 Αυγούστου 2023
17:00Κρακοβία-Πιαστ Γκλίβιτσε1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
17:00Κρακοβία-Πιαστ Γκλίβιτσε1-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/X
Κυριακή, 20 Αυγούστου 2023
18:00Λέγκια Βαρσοβίας-Κορονα Κιελτσε1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
18:00Λέγκια Βαρσοβίας-Κορονα Κιελτσε1-0
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Σλασκ Βροτσλαβ-Λεχ Πόζναν3-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
15:30Σλασκ Βροτσλαβ-Λεχ Πόζναν3-1
1-0
ΠΟΛ1HT 1/1
13:00LKS Λοντζ-Πογκόν Στσζετσιν1-0
0-0
ΠΟΛ1HT X/1
13:00LKS Λοντζ-Πογκόν Στσζετσιν1-0
<