*ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΡΟΙ & ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ. ΕΕΕΠ| 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΣΤΟΙΧΗΜΑ

Ελλάδα - Super League 1
Ευρώπη - Champions League
Αγγλία - Premier League
Αγγλία - Championship
Αγγλία - League One
Αγγλία - League Two
Αγγλία - National League
Αμερική - Major League
Αργεντινή - Superliga
Αυστραλία - A-League
Αυστρία - Bundesliga
Αυστρία - 2. Liga
Βέλγιο - First Division A
Βόρειος Ιρλανδία - NIFL Premiership
Βουλγαρία - First League
Βραζιλία - Série A
Βραζιλία - Série B
Γαλλία - Ligue 1
Γαλλία - Ligue 2
Γερμανία - Bundesliga
Γερμανία - Bundesliga 2
Γερμανία - 3. Liga
Δανία - Superligaen
Δανία - 1. Division
Ελβετία - Super League
Ελβετία - Challenge League
Ιαπωνία - J1 League
Ιαπωνία - J2 League
Ινδονησία - Liga 1
Ιρλανδία - Premier
Ισλανδία - Urvalsdeild
Ισπανία - Primera
Ισπανία - Segunda
Ιταλία - Serie A
Ιταλία - Serie B
Κίνα - Super League
Κίνα - League One
Κολομβία - Primera A
Κύπρος - First Division
Μεξικό - Liga MX
Νορβηγία - Eliteserien
Νορβηγία - 1. Division
Νότιος Κορέα - K League
Νότιος Κορέα - Challenge
Ολλανδία - Eredivisie
Ολλανδία - Eerste Divisie
Ουαλία - Welsh Premier League
Ουγγαρία - NB I
Ουρουγουάη - Primera Division
Παραγουάη - Profesional
Περού - Primera Division
Πολωνία - Ekstraklasa
Πορτογαλία - Primeira
Ρουμανία - Liga I
Σιγκαπούρη - S. League
Σκωτία - Premiership
Σκωτία - Championship
Σκωτία - League One
Σκωτία - League Two
Σουηδία - Allsvenskan
Σουηδία - Superettan
Τουρκία - Süper Lig
Τσεχία - First League
Φινλανδία - Veikkausliiga
Φινλανδία - Ykkonen
Χιλή - Primera Division
Ολοκληρωμένα
Διεθνή - Copa America
Διεθνή - Condederations Cup
Ελλάδα - Cup
Ελλάδα - Super League 2
Προκριματικά - Ευρώπη
Προκριματικά - Αφρική
Προκριματικά - Concacaf
Προκριματικά - World Cup Qual.
Προκριματικά - Ασία
Ευρώπη - Euro 2020 Qual.
Ευρώπη - Euro
Ευρώπη - Qualifiers
Ευρώπη - Nations League
Ευρώπη - Europa League
Ευρώπη - Europa Conf. League
Αγγλία - Cup
Αγγλία - Cup
Αγγλία - Cup
Βέλγιο - First Division B
Βιετνάμ - V League
Βραζιλία - Série C
Γαλλία - Cup
Γαλλία - Cup
Γαλλία - National
Γερμανία - Cup
Ινδία - Super League
Ισημερινός - Primera A
Ισπανία - Cup
Ιταλία - Cup
Κένυα - Premier League
Λευκορωσία - Premier League
Νότιος Αφρική - Premier League
Ουκρανία - Premier League
Πορτογαλία - Cup
Πορτογαλία - Segunda
Ρωσία - Premier League
Ρωσία - National League
Ταϊλάνδη - Thai League
Ασία - AFC Asian Cup
Ασία - Champions League
Αφρική - Africa Cup
Νότιος Αμερική - Copa Sudamericana
Νότιος Αμερική - Copa Libertadores
Προκριματικά - Νότιος Αμερική

Αποτέλεσματα αγώνων - Ουαλία Welsh Premier League - Πρέμιερ Λιγκ - ΟΥΛΠ

ΠρωτάθλημαΩραΑγώνες1X2ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡ.ΗΜ/ΤΕΛ
Σάββατο, 18 Μαϊου 2024
ΟΥΛΠ13:45Καέρναρφρον-Πένιμποντ3-13-01/1
Σάββατο, 11 Μαϊου 2024
ΟΥΛΠ11:20Νιουτάουν-Πένιμποντ0-50-32/2
Παρασκευή, 10 Μαϊου 2024
ΟΥΛΠ18:45Καέρναρφρον-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι2-00-0X/1
Κυριακή, 21 Απριλίου 2024
ΟΥΛΠ13:15Colwyn Bay-Μπάρι Τάουν1-00-0X/1
ΟΥΛΠ13:15Αμπερίστγουιθ-Ποντιπριντ Ταουν3-01-01/1
ΟΥΛΠ13:15Καέρναρφρον-Μπάλα Τάουν2-21-1X/X
ΟΥΛΠ13:15Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Νιουτάουν1-30-22/2
ΟΥΛΠ13:15Νιού Σεντς-Κόναχς Κουέι Νόμαντς2-00-0X/1
ΟΥΛΠ13:15Πένιμποντ-Χάβερφορντγουεστ1-01-01/1
Σάββατο, 13 Απριλίου 2024
ΟΥΛΠ13:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Νιού Σεντς0-50-12/2
ΟΥΛΠ13:30Μπάρι Τάουν-Αμπερίστγουιθ2-11-01/1
ΟΥΛΠ13:30Νιουτάουν-Καέρναρφρον5-01-01/1
ΟΥΛΠ13:30Ποντιπριντ Ταουν-Πένιμποντ0-30-22/2
ΟΥΛΠ11:45Χάβερφορντγουεστ-Colwyn Bay3-12-01/1
Παρασκευή, 12 Απριλίου 2024
ΟΥΛΠ18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Μπάλα Τάουν0-00-0X/X
Τρίτη, 9 Απριλίου 2024
ΟΥΛΠ18:45Νιού Σεντς-Μπάλα Τάουν4-13-11/1
ΟΥΛΠ18:45Ποντιπριντ Ταουν-Αμπερίστγουιθ0-00-0X/X
Σάββατο, 6 Απριλίου 2024
ΟΥΛΠ16:15Αμπερίστγουιθ-Πένιμποντ0-30-12/2
ΟΥΛΠ13:30Colwyn Bay-Ποντιπριντ Ταουν1-01-01/1
ΟΥΛΠ13:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Κόναχς Κουέι Νόμαντς0-30-22/2
Παρασκευή, 5 Απριλίου 2024
ΟΥΛΠ18:45Μπάλα Τάουν-Νιουτάουν1-11-1X/X
ΟΥΛΠ18:45Νιού Σεντς-Καέρναρφρον7-14-01/1
ΟΥΛΠ18:45Χάβερφορντγουεστ-Μπάρι Τάουν2-10-0X/1
Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024
ΟΥΛΠ12:30Colwyn Bay-Αμπερίστγουιθ1-20-12/2
ΟΥΛΠ12:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Νιουτάουν0-00-0X/X
ΟΥΛΠ12:30Μπάρι Τάουν-Πένιμποντ0-00-0X/X
ΟΥΛΠ12:30Ποντιπριντ Ταουν-Χάβερφορντγουεστ0-10-0X/2
Σάββατο, 23 Μαρτίου 2024
ΟΥΛΠ14:30Καέρναρφρον-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι1-20-22/2
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2024
ΟΥΛΠ17:15Ποντιπριντ Ταουν-Μπάρι Τάουν1-11-1X/X
ΟΥΛΠ14:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Μπάλα Τάουν0-10-0X/2
ΟΥΛΠ14:30Νιουτάουν-Νιού Σεντς0-10-12/2
ΟΥΛΠ14:30Πένιμποντ-Colwyn Bay5-01-01/1
Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2024
ΟΥΛΠ19:45Καέρναρφρον-Κόναχς Κουέι Νόμαντς2-10-0X/1
ΟΥΛΠ19:45Χάβερφορντγουεστ-Αμπερίστγουιθ2-01-01/1
Σάββατο, 9 Μαρτίου 2024
ΟΥΛΠ14:30Μπάρι Τάουν-Colwyn Bay1-10-0X/X
ΟΥΛΠ14:30Νιουτάουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι2-00-0X/1
Παρασκευή, 8 Μαρτίου 2024
ΟΥΛΠ19:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Νιού Σεντς1-50-42/2
ΟΥΛΠ19:45Μπάλα Τάουν-Καέρναρφρον1-11-01/X
ΟΥΛΠ19:45Χάβερφορντγουεστ-Πένιμποντ0-10-12/2
Σάββατο, 2 Μαρτίου 2024
ΟΥΛΠ14:30Αμπερίστγουιθ-Μπάρι Τάουν1-11-1X/X
ΟΥΛΠ14:30Πένιμποντ-Ποντιπριντ Ταουν0-10-0X/2
ΟΥΛΠ12:45Νιού Σεντς-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι4-03-01/1
ΟΥΛΠ12:30Colwyn Bay-Χάβερφορντγουεστ0-00-0X/X
Παρασκευή, 1 Μαρτίου 2024
ΟΥΛΠ19:45Καέρναρφρον-Νιουτάουν1-01-01/1
ΟΥΛΠ19:45Μπάλα Τάουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-00-0X/1
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2024
ΟΥΛΠ17:15Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι2-11-01/1
ΟΥΛΠ14:30Νιουτάουν-Μπάλα Τάουν1-51-42/2
ΟΥΛΠ12:15Ποντιπριντ Ταουν-Colwyn Bay4-02-01/1
Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2024
ΟΥΛΠ19:45Καέρναρφρον-Νιού Σεντς1-81-42/2
ΟΥΛΠ19:45Μπάρι Τάουν-Χάβερφορντγουεστ1-10-0X/X
ΟΥΛΠ19:45Πένιμποντ-Αμπερίστγουιθ1-10-0X/X
Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2024
ΟΥΛΠ14:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Καέρναρφρον2-21-1X/X
ΟΥΛΠ14:30Νιουτάουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς2-31-22/2
ΟΥΛΠ12:45Πένιμποντ-Μπάρι Τάουν2-20-12/X
Παρασκευή, 9 Φεβρουαρίου 2024
ΟΥΛΠ20:00Αμπερίστγουιθ-Colwyn Bay0-10-0X/2
ΟΥΛΠ19:45Μπάλα Τάουν-Νιού Σεντς0-10-12/2
ΟΥΛΠ19:45Χάβερφορντγουεστ-Ποντιπριντ Ταουν1-11-1X/X
Τρίτη, 6 Φεβρουαρίου 2024
ΟΥΛΠ19:45Νιού Σεντς-Νιουτάουν3-02-01/1
Σάββατο, 3 Φεβρουαρίου 2024
ΟΥΛΠ14:30Colwyn Bay-Πένιμποντ1-20-12/2
ΟΥΛΠ14:30Μπάλα Τάουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι1-10-12/X
ΟΥΛΠ13:00Μπάρι Τάουν-Ποντιπριντ Ταουν0-30-12/2
Παρασκευή, 2 Φεβρουαρίου 2024
ΟΥΛΠ20:00Αμπερίστγουιθ-Χάβερφορντγουεστ1-01-01/1
ΟΥΛΠ19:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Καέρναρφρον1-10-12/X
Σάββατο, 13 Ιανουρίου 2024
ΟΥΛΠ17:15Colwyn Bay-Ποντιπριντ Ταουν2-30-12/2
ΟΥΛΠ17:15Αμπερίστγουιθ-Μπάρι Τάουν2-41-01/2
ΟΥΛΠ17:15Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Καέρναρφρον2-20-12/X
ΟΥΛΠ17:15Νιού Σεντς-Νιουτάουν3-11-01/1
ΟΥΛΠ17:15Πένιμποντ-Κόναχς Κουέι Νόμαντς0-10-0X/2
ΟΥΛΠ17:15Χάβερφορντγουεστ-Μπάλα Τάουν2-31-01/2
Σάββατο, 6 Ιανουρίου 2024
ΟΥΛΠ14:30Μπάρι Τάουν-Νιουτάουν4-02-01/1
ΟΥΛΠ14:30Νιού Σεντς-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι8-04-01/1
Παρασκευή, 5 Ιανουρίου 2024
ΟΥΛΠ20:00Αμπερίστγουιθ-Colwyn Bay1-00-0X/1
Κυριακή, 31 Δεκεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ14:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Νιού Σεντς0-40-32/2
ΟΥΛΠ14:30Πένιμποντ-Ποντιπριντ Ταουν1-01-01/1
ΟΥΛΠ12:30Καέρναρφρον-Colwyn Bay2-10-0X/1
Σάββατο, 30 Δεκεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ14:30Αμπερίστγουιθ-Χάβερφορντγουεστ1-11-1X/X
ΟΥΛΠ14:30Μπάλα Τάουν-Νιουτάουν2-10-0X/1
ΟΥΛΠ14:30Μπάρι Τάουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι0-00-0X/X
Τρίτη, 26 Δεκεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ14:30Colwyn Bay-Μπάλα Τάουν2-30-22/2
ΟΥΛΠ14:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Πένιμποντ0-30-22/2
ΟΥΛΠ14:30Νιού Σεντς-Καέρναρφρον2-10-12/1
ΟΥΛΠ14:30Νιουτάουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-20-0X/2
ΟΥΛΠ14:30Ποντιπριντ Ταουν-Αμπερίστγουιθ2-01-01/1
ΟΥΛΠ14:30Χάβερφορντγουεστ-Μπάρι Τάουν2-00-0X/1
Σάββατο, 23 Δεκεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ14:30Χάβερφορντγουεστ-Νιού Σεντς0-10-0X/2
Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ17:15Μπάλα Τάουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι0-10-12/2
ΟΥΛΠ14:30Καέρναρφρον-Χάβερφορντγουεστ0-10-0X/2
ΟΥΛΠ14:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Ποντιπριντ Ταουν3-13-01/1
ΟΥΛΠ14:30Νιού Σεντς-Πένιμποντ3-01-01/1
Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ17:15Πένιμποντ-Μπάλα Τάουν0-20-22/2
ΟΥΛΠ14:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Αμπερίστγουιθ4-21-01/1
ΟΥΛΠ14:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Μπάρι Τάουν7-02-01/1
ΟΥΛΠ14:30Νιουτάουν-Colwyn Bay4-21-22/1
ΟΥΛΠ14:30Ποντιπριντ Ταουν-Καέρναρφρον1-21-01/2
Τετάρτη, 29 Νοεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ19:45Colwyn Bay-Κόναχς Κουέι Νόμαντς2-31-1X/2
Τρίτη, 28 Νοεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ20:00Αμπερίστγουιθ-Νιού Σεντς1-31-1X/2
ΟΥΛΠ19:45Μπάλα Τάουν-Καέρναρφρον1-11-1X/X
ΟΥΛΠ19:45Μπάρι Τάουν-Πένιμποντ1-11-01/X
ΟΥΛΠ19:45Νιουτάουν-Ποντιπριντ Ταουν3-11-01/1
ΟΥΛΠ19:45Χάβερφορντγουεστ-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι1-11-1X/X
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ14:30Colwyn Bay-Πένιμποντ2-10-12/1
Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ14:30Καέρναρφρον-Μπάρι Τάουν2-32-11/2
ΟΥΛΠ14:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Χάβερφορντγουεστ1-21-22/2
ΟΥΛΠ14:30Πένιμποντ-Νιουτάουν1-10-0X/X
ΟΥΛΠ14:30Ποντιπριντ Ταουν-Colwyn Bay0-30-12/2
Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ20:00Αμπερίστγουιθ-Μπάλα Τάουν2-31-1X/2
Τρίτη, 14 Νοεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ20:00Αμπερίστγουιθ-Νιουτάουν0-10-0X/2
Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ14:30Καέρναρφρον-Πένιμποντ2-40-22/2
ΟΥΛΠ14:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Κόναχς Κουέι Νόμαντς3-12-01/1
ΟΥΛΠ14:30Μπάλα Τάουν-Ποντιπριντ Ταουν0-00-0X/X
ΟΥΛΠ14:30Μπάρι Τάουν-Αμπερίστγουιθ0-10-0X/2
ΟΥΛΠ14:30Νιουτάουν-Νιού Σεντς0-20-0X/2
ΟΥΛΠ14:30Χάβερφορντγουεστ-Colwyn Bay5-03-01/1
Τρίτη, 31 Οκτωβρίου 2023
ΟΥΛΠ19:45Νιού Σεντς-Colwyn Bay6-11-1X/1
Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2023
ΟΥΛΠ16:15Νιού Σεντς-Μπάλα Τάουν2-02-01/1
ΟΥΛΠ13:30Colwyn Bay-Μπάρι Τάουν0-10-0X/2
ΟΥΛΠ13:30Νιουτάουν-Χάβερφορντγουεστ1-11-1X/X
ΟΥΛΠ13:30Ποντιπριντ Ταουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι1-31-1X/2
Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2023
ΟΥΛΠ18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Καέρναρφρον6-15-01/1
ΟΥΛΠ18:45Πένιμποντ-Αμπερίστγουιθ0-20-22/2
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023
ΟΥΛΠ13:30Καέρναρφρον-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι5-12-01/1
ΟΥΛΠ13:30Μπάλα Τάουν-Χάβερφορντγουεστ2-01-01/1
ΟΥΛΠ13:30Μπάρι Τάουν-Νιού Σεντς2-60-12/2
ΟΥΛΠ13:30Ποντιπριντ Ταουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς0-30-32/2
Τετάρτη, 18 Οκτωβρίου 2023
ΟΥΛΠ18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Μπάλα Τάουν1-10-12/X
Τρίτη, 17 Οκτωβρίου 2023
ΟΥΛΠ18:45Καέρναρφρον-Αμπερίστγουιθ3-00-0X/1
ΟΥΛΠ18:45Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Νιουτάουν2-10-0X/1
ΟΥΛΠ18:45Μπάρι Τάουν-Ποντιπριντ Ταουν2-02-01/1
ΟΥΛΠ18:45Χάβερφορντγουεστ-Πένιμποντ3-23-11/1
Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2023
ΟΥΛΠ16:15Ποντιπριντ Ταουν-Χάβερφορντγουεστ2-01-01/1
ΟΥΛΠ13:30Μπάλα Τάουν-Colwyn Bay2-11-1X/1
ΟΥΛΠ13:30Νιουτάουν-Καέρναρφρον4-02-01/1
ΟΥΛΠ13:30Πένιμποντ-Νιού Σεντς1-41-01/2
Παρασκευή, 6 Οκτωβρίου 2023
ΟΥΛΠ19:00Αμπερίστγουιθ-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-11-1X/X
ΟΥΛΠ18:45Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Μπάρι Τάουν2-10-0X/1
Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ16:15Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Πένιμποντ4-22-01/1
ΟΥΛΠ13:30Colwyn Bay-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι2-21-1X/X
ΟΥΛΠ13:30Μπάρι Τάουν-Καέρναρφρον0-30-22/2
ΟΥΛΠ13:30Νιού Σεντς-Ποντιπριντ Ταουν4-03-01/1
ΟΥΛΠ13:30Νιουτάουν-Μπάλα Τάουν1-00-0X/1
ΟΥΛΠ13:30Χάβερφορντγουεστ-Αμπερίστγουιθ3-00-0X/1
Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ18:45Μπάλα Τάουν-Αμπερίστγουιθ0-10-12/2
Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ18:45Καέρναρφρον-Νιού Σεντς1-31-01/2
ΟΥΛΠ18:45Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Χάβερφορντγουεστ1-10-0X/X
ΟΥΛΠ18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Colwyn Bay2-10-0X/1
ΟΥΛΠ18:45Πένιμποντ-Μπάρι Τάουν1-01-01/1
ΟΥΛΠ18:45Ποντιπριντ Ταουν-Νιουτάουν0-10-0X/2
Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ16:15Καέρναρφρον-Ποντιπριντ Ταουν1-00-0X/1
ΟΥΛΠ13:30Colwyn Bay-Νιουτάουν2-41-32/2
ΟΥΛΠ13:30Μπάρι Τάουν-Μπάλα Τάουν3-12-01/1
ΟΥΛΠ13:30Χάβερφορντγουεστ-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-30-12/2
Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ19:00Αμπερίστγουιθ-Πένιμποντ1-20-0X/2
ΟΥΛΠ18:45Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Νιού Σεντς1-51-32/2
Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ13:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι4-02-01/1
ΟΥΛΠ13:30Νιού Σεντς-Χάβερφορντγουεστ5-11-01/1
ΟΥΛΠ13:30Νιουτάουν-Μπάρι Τάουν2-01-01/1
ΟΥΛΠ13:30Πένιμποντ-Καέρναρφρον3-21-1X/1
ΟΥΛΠ13:30Ποντιπριντ Ταουν-Μπάλα Τάουν0-00-0X/X
Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ18:45Colwyn Bay-Αμπερίστγουιθ3-12-11/1
Τετάρτη, 13 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ18:45Μπάλα Τάουν-Νιού Σεντς0-00-0X/X
Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ13:30Αμπερίστγουιθ-Καέρναρφρον2-42-2X/2
ΟΥΛΠ13:30Μπάρι Τάουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-41-22/2
ΟΥΛΠ13:30Πένιμποντ-Colwyn Bay0-10-0X/2
ΟΥΛΠ13:30Χάβερφορντγουεστ-Νιουτάουν0-40-22/2
Παρασκευή, 8 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ18:45Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Ποντιπριντ Ταουν2-00-0X/1
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ13:30Colwyn Bay-Χάβερφορντγουεστ1-20-0X/2
ΟΥΛΠ13:30Μπάλα Τάουν-Πένιμποντ2-12-01/1
ΟΥΛΠ13:30Ποντιπριντ Ταουν-Μπάρι Τάουν1-01-01/1
Παρασκευή, 1 Σεπτεμβρίου 2023
ΟΥΛΠ18:45Καέρναρφρον-Κόναχς Κουέι Νόμαντς0-40-12/2
ΟΥΛΠ18:45Νιού Σεντς-Αμπερίστγουιθ6-02-01/1
ΟΥΛΠ18:45Νιουτάουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι2-12-11/1
Τρίτη, 29 Αυγούστου 2023
ΟΥΛΠ19:00Αμπερίστγουιθ-Ποντιπριντ Ταουν0-10-0X/2
ΟΥΛΠ18:45Colwyn Bay-Νιού Σεντς0-10-0X/2
ΟΥΛΠ18:45Καέρναρφρον-Μπάλα Τάουν1-10-0X/X
ΟΥΛΠ18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Νιουτάουν3-11-1X/1
ΟΥΛΠ18:45Μπάρι Τάουν-Χάβερφορντγουεστ2-22-01/X
ΟΥΛΠ18:45Πένιμποντ-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι0-00-0X/X
Σάββατο, 26 Αυγούστου 2023
ΟΥΛΠ16:15Νιουτάουν-Αμπερίστγουιθ0-00-0X/X
ΟΥΛΠ13:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Colwyn Bay1-01-01/1
ΟΥΛΠ13:30Νιού Σεντς-Μπάρι Τάουν2-20-0X/X
ΟΥΛΠ13:30Χάβερφορντγουεστ-Καέρναρφρον1-10-0X/X
Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2023
ΟΥΛΠ18:45Μπάλα Τάουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-00-0X/1
ΟΥΛΠ18:45Ποντιπριντ Ταουν-Πένιμποντ0-00-0X/X
Σάββατο, 19 Αυγούστου 2023
ΟΥΛΠ16:15Μπάρι Τάουν-Colwyn Bay1-11-01/X
ΟΥΛΠ13:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Μπάλα Τάουν0-00-0X/X
ΟΥΛΠ13:30Ποντιπριντ Ταουν-Νιού Σεντς0-10-0X/2
Παρασκευή, 18 Αυγούστου 2023
ΟΥΛΠ18:45Καέρναρφρον-Νιουτάουν2-11-01/1
ΟΥΛΠ18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Αμπερίστγουιθ4-04-01/1
ΟΥΛΠ18:45Πένιμποντ-Χάβερφορντγουεστ2-01-01/1
Κυριακή, 13 Αυγούστου 2023
ΟΥΛΠ16:15Colwyn Bay-Καέρναρφρον0-40-12/2
Σάββατο, 12 Αυγούστου 2023
ΟΥΛΠ13:30Αμπερίστγουιθ-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι0-10-12/2
ΟΥΛΠ13:30Μπάλα Τάουν-Μπάρι Τάουν1-00-0X/1
ΟΥΛΠ13:30Νιουτάουν-Πένιμποντ1-30-22/2
Παρασκευή, 11 Αυγούστου 2023
ΟΥΛΠ18:45Νιού Σεντς-Κόναχς Κουέι Νόμαντς6-23-21/1
ΟΥΛΠ18:45Χάβερφορντγουεστ-Ποντιπριντ Ταουν0-00-0X/X

Αποτέλεσματα αγώνων
Ουαλία Welsh Premier League
Πρέμιερ Λιγκ - ΟΥΛΠ

Σάββατο, 18 Μαϊου 2024
13:45Καέρναρφρον-Πένιμποντ3-1
3-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Σάββατο, 11 Μαϊου 2024
11:20Νιουτάουν-Πένιμποντ0-5
0-3
ΟΥΛΠHT 2/2
Παρασκευή, 10 Μαϊου 2024
18:45Καέρναρφρον-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι2-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
Κυριακή, 21 Απριλίου 2024
13:15Colwyn Bay-Μπάρι Τάουν1-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
13:15Αμπερίστγουιθ-Ποντιπριντ Ταουν3-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:15Καέρναρφρον-Μπάλα Τάουν2-2
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
13:15Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Νιουτάουν1-3
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
13:15Νιού Σεντς-Κόναχς Κουέι Νόμαντς2-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
13:15Πένιμποντ-Χάβερφορντγουεστ1-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Σάββατο, 13 Απριλίου 2024
13:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Νιού Σεντς0-5
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
13:30Μπάρι Τάουν-Αμπερίστγουιθ2-1
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Νιουτάουν-Καέρναρφρον5-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Ποντιπριντ Ταουν-Πένιμποντ0-3
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
11:45Χάβερφορντγουεστ-Colwyn Bay3-1
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Παρασκευή, 12 Απριλίου 2024
18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Μπάλα Τάουν0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
Τρίτη, 9 Απριλίου 2024
18:45Νιού Σεντς-Μπάλα Τάουν4-1
3-1
ΟΥΛΠHT 1/1
18:45Ποντιπριντ Ταουν-Αμπερίστγουιθ0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
Σάββατο, 6 Απριλίου 2024
16:15Αμπερίστγουιθ-Πένιμποντ0-3
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
13:30Colwyn Bay-Ποντιπριντ Ταουν1-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Κόναχς Κουέι Νόμαντς0-3
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
Παρασκευή, 5 Απριλίου 2024
18:45Μπάλα Τάουν-Νιουτάουν1-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
18:45Νιού Σεντς-Καέρναρφρον7-1
4-0
ΟΥΛΠHT 1/1
18:45Χάβερφορντγουεστ-Μπάρι Τάουν2-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
Παρασκευή, 29 Μαρτίου 2024
12:30Colwyn Bay-Αμπερίστγουιθ1-2
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
12:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Νιουτάουν0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
12:30Μπάρι Τάουν-Πένιμποντ0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
12:30Ποντιπριντ Ταουν-Χάβερφορντγουεστ0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
Σάββατο, 23 Μαρτίου 2024
14:30Καέρναρφρον-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι1-2
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2024
17:15Ποντιπριντ Ταουν-Μπάρι Τάουν1-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
14:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Μπάλα Τάουν0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
14:30Νιουτάουν-Νιού Σεντς0-1
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
14:30Πένιμποντ-Colwyn Bay5-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2024
19:45Καέρναρφρον-Κόναχς Κουέι Νόμαντς2-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
19:45Χάβερφορντγουεστ-Αμπερίστγουιθ2-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Σάββατο, 9 Μαρτίου 2024
14:30Μπάρι Τάουν-Colwyn Bay1-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
14:30Νιουτάουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι2-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
Παρασκευή, 8 Μαρτίου 2024
19:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Νιού Σεντς1-5
0-4
ΟΥΛΠHT 2/2
19:45Μπάλα Τάουν-Καέρναρφρον1-1
1-0
ΟΥΛΠHT 1/X
19:45Χάβερφορντγουεστ-Πένιμποντ0-1
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
Σάββατο, 2 Μαρτίου 2024
14:30Αμπερίστγουιθ-Μπάρι Τάουν1-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
14:30Πένιμποντ-Ποντιπριντ Ταουν0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
12:45Νιού Σεντς-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι4-0
3-0
ΟΥΛΠHT 1/1
12:30Colwyn Bay-Χάβερφορντγουεστ0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
Παρασκευή, 1 Μαρτίου 2024
19:45Καέρναρφρον-Νιουτάουν1-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
19:45Μπάλα Τάουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
Σάββατο, 24 Φεβρουαρίου 2024
17:15Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι2-1
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
14:30Νιουτάουν-Μπάλα Τάουν1-5
1-4
ΟΥΛΠHT 2/2
12:15Ποντιπριντ Ταουν-Colwyn Bay4-0
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2024
19:45Καέρναρφρον-Νιού Σεντς1-8
1-4
ΟΥΛΠHT 2/2
19:45Μπάρι Τάουν-Χάβερφορντγουεστ1-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
19:45Πένιμποντ-Αμπερίστγουιθ1-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
Σάββατο, 10 Φεβρουαρίου 2024
14:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Καέρναρφρον2-2
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
14:30Νιουτάουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς2-3
1-2
ΟΥΛΠHT 2/2
12:45Πένιμποντ-Μπάρι Τάουν2-2
0-1
ΟΥΛΠHT 2/X
Παρασκευή, 9 Φεβρουαρίου 2024
20:00Αμπερίστγουιθ-Colwyn Bay0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
19:45Μπάλα Τάουν-Νιού Σεντς0-1
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
19:45Χάβερφορντγουεστ-Ποντιπριντ Ταουν1-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
Τρίτη, 6 Φεβρουαρίου 2024
19:45Νιού Σεντς-Νιουτάουν3-0
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Σάββατο, 3 Φεβρουαρίου 2024
14:30Colwyn Bay-Πένιμποντ1-2
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
14:30Μπάλα Τάουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι1-1
0-1
ΟΥΛΠHT 2/X
13:00Μπάρι Τάουν-Ποντιπριντ Ταουν0-3
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
Παρασκευή, 2 Φεβρουαρίου 2024
20:00Αμπερίστγουιθ-Χάβερφορντγουεστ1-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
19:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Καέρναρφρον1-1
0-1
ΟΥΛΠHT 2/X
Σάββατο, 13 Ιανουρίου 2024
17:15Colwyn Bay-Ποντιπριντ Ταουν2-3
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
17:15Αμπερίστγουιθ-Μπάρι Τάουν2-4
1-0
ΟΥΛΠHT 1/2
17:15Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Καέρναρφρον2-2
0-1
ΟΥΛΠHT 2/X
17:15Νιού Σεντς-Νιουτάουν3-1
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
17:15Πένιμποντ-Κόναχς Κουέι Νόμαντς0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
17:15Χάβερφορντγουεστ-Μπάλα Τάουν2-3
1-0
ΟΥΛΠHT 1/2
Σάββατο, 6 Ιανουρίου 2024
14:30Μπάρι Τάουν-Νιουτάουν4-0
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
14:30Νιού Σεντς-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι8-0
4-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Παρασκευή, 5 Ιανουρίου 2024
20:00Αμπερίστγουιθ-Colwyn Bay1-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
Κυριακή, 31 Δεκεμβρίου 2023
14:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Νιού Σεντς0-4
0-3
ΟΥΛΠHT 2/2
14:30Πένιμποντ-Ποντιπριντ Ταουν1-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
12:30Καέρναρφρον-Colwyn Bay2-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
Σάββατο, 30 Δεκεμβρίου 2023
14:30Αμπερίστγουιθ-Χάβερφορντγουεστ1-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
14:30Μπάλα Τάουν-Νιουτάουν2-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
14:30Μπάρι Τάουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
Τρίτη, 26 Δεκεμβρίου 2023
14:30Colwyn Bay-Μπάλα Τάουν2-3
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
14:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Πένιμποντ0-3
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
14:30Νιού Σεντς-Καέρναρφρον2-1
0-1
ΟΥΛΠHT 2/1
14:30Νιουτάουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-2
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
14:30Ποντιπριντ Ταουν-Αμπερίστγουιθ2-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
14:30Χάβερφορντγουεστ-Μπάρι Τάουν2-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
Σάββατο, 23 Δεκεμβρίου 2023
14:30Χάβερφορντγουεστ-Νιού Σεντς0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2023
17:15Μπάλα Τάουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι0-1
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
14:30Καέρναρφρον-Χάβερφορντγουεστ0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
14:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Ποντιπριντ Ταουν3-1
3-0
ΟΥΛΠHT 1/1
14:30Νιού Σεντς-Πένιμποντ3-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2023
17:15Πένιμποντ-Μπάλα Τάουν0-2
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
14:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Αμπερίστγουιθ4-2
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
14:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Μπάρι Τάουν7-0
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
14:30Νιουτάουν-Colwyn Bay4-2
1-2
ΟΥΛΠHT 2/1
14:30Ποντιπριντ Ταουν-Καέρναρφρον1-2
1-0
ΟΥΛΠHT 1/2
Τετάρτη, 29 Νοεμβρίου 2023
19:45Colwyn Bay-Κόναχς Κουέι Νόμαντς2-3
1-1
ΟΥΛΠHT X/2
Τρίτη, 28 Νοεμβρίου 2023
20:00Αμπερίστγουιθ-Νιού Σεντς1-3
1-1
ΟΥΛΠHT X/2
19:45Μπάλα Τάουν-Καέρναρφρον1-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
19:45Μπάρι Τάουν-Πένιμποντ1-1
1-0
ΟΥΛΠHT 1/X
19:45Νιουτάουν-Ποντιπριντ Ταουν3-1
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
19:45Χάβερφορντγουεστ-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι1-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2023
14:30Colwyn Bay-Πένιμποντ2-1
0-1
ΟΥΛΠHT 2/1
Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2023
14:30Καέρναρφρον-Μπάρι Τάουν2-3
2-1
ΟΥΛΠHT 1/2
14:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Χάβερφορντγουεστ1-2
1-2
ΟΥΛΠHT 2/2
14:30Πένιμποντ-Νιουτάουν1-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
14:30Ποντιπριντ Ταουν-Colwyn Bay0-3
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
Παρασκευή, 17 Νοεμβρίου 2023
20:00Αμπερίστγουιθ-Μπάλα Τάουν2-3
1-1
ΟΥΛΠHT X/2
Τρίτη, 14 Νοεμβρίου 2023
20:00Αμπερίστγουιθ-Νιουτάουν0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
Σάββατο, 4 Νοεμβρίου 2023
14:30Καέρναρφρον-Πένιμποντ2-4
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
14:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Κόναχς Κουέι Νόμαντς3-1
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
14:30Μπάλα Τάουν-Ποντιπριντ Ταουν0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
14:30Μπάρι Τάουν-Αμπερίστγουιθ0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
14:30Νιουτάουν-Νιού Σεντς0-2
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
14:30Χάβερφορντγουεστ-Colwyn Bay5-0
3-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Τρίτη, 31 Οκτωβρίου 2023
19:45Νιού Σεντς-Colwyn Bay6-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/1
Σάββατο, 28 Οκτωβρίου 2023
16:15Νιού Σεντς-Μπάλα Τάουν2-0
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Colwyn Bay-Μπάρι Τάουν0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
13:30Νιουτάουν-Χάβερφορντγουεστ1-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
13:30Ποντιπριντ Ταουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι1-3
1-1
ΟΥΛΠHT X/2
Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2023
18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Καέρναρφρον6-1
5-0
ΟΥΛΠHT 1/1
18:45Πένιμποντ-Αμπερίστγουιθ0-2
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023
13:30Καέρναρφρον-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι5-1
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Μπάλα Τάουν-Χάβερφορντγουεστ2-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Μπάρι Τάουν-Νιού Σεντς2-6
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
13:30Ποντιπριντ Ταουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς0-3
0-3
ΟΥΛΠHT 2/2
Τετάρτη, 18 Οκτωβρίου 2023
18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Μπάλα Τάουν1-1
0-1
ΟΥΛΠHT 2/X
Τρίτη, 17 Οκτωβρίου 2023
18:45Καέρναρφρον-Αμπερίστγουιθ3-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
18:45Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Νιουτάουν2-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
18:45Μπάρι Τάουν-Ποντιπριντ Ταουν2-0
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
18:45Χάβερφορντγουεστ-Πένιμποντ3-2
3-1
ΟΥΛΠHT 1/1
Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2023
16:15Ποντιπριντ Ταουν-Χάβερφορντγουεστ2-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Μπάλα Τάουν-Colwyn Bay2-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/1
13:30Νιουτάουν-Καέρναρφρον4-0
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Πένιμποντ-Νιού Σεντς1-4
1-0
ΟΥΛΠHT 1/2
Παρασκευή, 6 Οκτωβρίου 2023
19:00Αμπερίστγουιθ-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
18:45Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Μπάρι Τάουν2-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2023
16:15Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Πένιμποντ4-2
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Colwyn Bay-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι2-2
1-1
ΟΥΛΠHT X/X
13:30Μπάρι Τάουν-Καέρναρφρον0-3
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
13:30Νιού Σεντς-Ποντιπριντ Ταουν4-0
3-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Νιουτάουν-Μπάλα Τάουν1-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
13:30Χάβερφορντγουεστ-Αμπερίστγουιθ3-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
Τετάρτη, 27 Σεπτεμβρίου 2023
18:45Μπάλα Τάουν-Αμπερίστγουιθ0-1
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου 2023
18:45Καέρναρφρον-Νιού Σεντς1-3
1-0
ΟΥΛΠHT 1/2
18:45Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Χάβερφορντγουεστ1-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Colwyn Bay2-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
18:45Πένιμποντ-Μπάρι Τάουν1-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
18:45Ποντιπριντ Ταουν-Νιουτάουν0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023
16:15Καέρναρφρον-Ποντιπριντ Ταουν1-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
13:30Colwyn Bay-Νιουτάουν2-4
1-3
ΟΥΛΠHT 2/2
13:30Μπάρι Τάουν-Μπάλα Τάουν3-1
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Χάβερφορντγουεστ-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-3
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου 2023
19:00Αμπερίστγουιθ-Πένιμποντ1-2
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
18:45Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Νιού Σεντς1-5
1-3
ΟΥΛΠHT 2/2
Σάββατο, 16 Σεπτεμβρίου 2023
13:30Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι4-0
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Νιού Σεντς-Χάβερφορντγουεστ5-1
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Νιουτάουν-Μπάρι Τάουν2-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Πένιμποντ-Καέρναρφρον3-2
1-1
ΟΥΛΠHT X/1
13:30Ποντιπριντ Ταουν-Μπάλα Τάουν0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου 2023
18:45Colwyn Bay-Αμπερίστγουιθ3-1
2-1
ΟΥΛΠHT 1/1
Τετάρτη, 13 Σεπτεμβρίου 2023
18:45Μπάλα Τάουν-Νιού Σεντς0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2023
13:30Αμπερίστγουιθ-Καέρναρφρον2-4
2-2
ΟΥΛΠHT X/2
13:30Μπάρι Τάουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-4
1-2
ΟΥΛΠHT 2/2
13:30Πένιμποντ-Colwyn Bay0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
13:30Χάβερφορντγουεστ-Νιουτάουν0-4
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
Παρασκευή, 8 Σεπτεμβρίου 2023
18:45Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Ποντιπριντ Ταουν2-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου 2023
13:30Colwyn Bay-Χάβερφορντγουεστ1-2
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
13:30Μπάλα Τάουν-Πένιμποντ2-1
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Ποντιπριντ Ταουν-Μπάρι Τάουν1-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Παρασκευή, 1 Σεπτεμβρίου 2023
18:45Καέρναρφρον-Κόναχς Κουέι Νόμαντς0-4
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
18:45Νιού Σεντς-Αμπερίστγουιθ6-0
2-0
ΟΥΛΠHT 1/1
18:45Νιουτάουν-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι2-1
2-1
ΟΥΛΠHT 1/1
Τρίτη, 29 Αυγούστου 2023
19:00Αμπερίστγουιθ-Ποντιπριντ Ταουν0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
18:45Colwyn Bay-Νιού Σεντς0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
18:45Καέρναρφρον-Μπάλα Τάουν1-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Νιουτάουν3-1
1-1
ΟΥΛΠHT X/1
18:45Μπάρι Τάουν-Χάβερφορντγουεστ2-2
2-0
ΟΥΛΠHT 1/X
18:45Πένιμποντ-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
Σάββατο, 26 Αυγούστου 2023
16:15Νιουτάουν-Αμπερίστγουιθ0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
13:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Colwyn Bay1-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
13:30Νιού Σεντς-Μπάρι Τάουν2-2
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
13:30Χάβερφορντγουεστ-Καέρναρφρον1-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2023
18:45Μπάλα Τάουν-Κόναχς Κουέι Νόμαντς1-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
18:45Ποντιπριντ Ταουν-Πένιμποντ0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
Σάββατο, 19 Αυγούστου 2023
16:15Μπάρι Τάουν-Colwyn Bay1-1
1-0
ΟΥΛΠHT 1/X
13:30Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι-Μπάλα Τάουν0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X
13:30Ποντιπριντ Ταουν-Νιού Σεντς0-1
0-0
ΟΥΛΠHT X/2
Παρασκευή, 18 Αυγούστου 2023
18:45Καέρναρφρον-Νιουτάουν2-1
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
18:45Κόναχς Κουέι Νόμαντς-Αμπερίστγουιθ4-0
4-0
ΟΥΛΠHT 1/1
18:45Πένιμποντ-Χάβερφορντγουεστ2-0
1-0
ΟΥΛΠHT 1/1
Κυριακή, 13 Αυγούστου 2023
16:15Colwyn Bay-Καέρναρφρον0-4
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
Σάββατο, 12 Αυγούστου 2023
13:30Αμπερίστγουιθ-Κάρντιφ Γιουνιβέρσιτι0-1
0-1
ΟΥΛΠHT 2/2
13:30Μπάλα Τάουν-Μπάρι Τάουν1-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/1
13:30Νιουτάουν-Πένιμποντ1-3
0-2
ΟΥΛΠHT 2/2
Παρασκευή, 11 Αυγούστου 2023
18:45Νιού Σεντς-Κόναχς Κουέι Νόμαντς6-2
3-2
ΟΥΛΠHT 1/1
18:45Χάβερφορντγουεστ-Ποντιπριντ Ταουν0-0
0-0
ΟΥΛΠHT X/X

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

*Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις